Skoči na vsebino

Custom Run 13 - srečanje predelanih motociklov


503bobbers

Priporočene objave

,,CUSTOM RUN 13,,

SREČANJE PREDELANIH MOTOCIKLOV

Sob. 14. sept. 2013 ob 10:00 na Letalskem Centru Maribor v Skokah pri Mariboru.

 

  Program:

      - piknik s ponudbo panoramskih ter akrobatskih poletov z letali, tandemskih skokov s padalom

      - razstava predelanih motociklov

      - izbor naj predelave

      - skupinska vožnja

 

VSAK  PRIJAVLJEN UDELEŽENEC S PREDELANIM MOTOCIKLOM PREJME BREZPLAČNO SPOMINSKO DARILO IN DVA BONA ZA BREZPLAČNO PREHRANO!!!

   

UDELEŽBA JE BREZPLAČNA!!!

 

POMEMBNO!!!

Darila in bone za prehrano prejmete vsi udeleženci, ki se boste prijavili najkasneje do 01.09.3013 na: 503bobbers@mail.com . Prijava mora vsebovati: ime, priimek, tel. št. in naslov elektronske pošte (mail), tvojo velokost oblačila (S, M, L, XL, XXL.. .) in vsaj dve fotografiji tvojega motocikla z imenom originalnega modela motocikla iz katerega je bil predelan in imenom kot ga ima sedaj.

 

VABLJENI VSI JEZDECI IN IZDELOVALCI 

PREDELANIH MOTOCIKLOV !!!

 

Vse podrobnosti in dodatne informacije so objavljene na http://503bobbers.yolasite.com/ ,dobite pa jih lahko tudi na 031 51 81 61 (ADAM) in 503bobbers@mail.com .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi rata gnu-ja sestavt do takrat ,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi rata gnu-ja sestavt do takrat ,,,,

Sn gledo tvoj podvig z apn-ko, SVAKA ČAST!!! Pa si bil tud v Italiji, Avstriji in na HR, kot sn gledo album. Tud moj prvi motorček je bil APN-4 pa sn jih po riti dobo, ker sn mu po enem tednu zamenjo belanco in odžago zadnji blatnik... Drugač pa bi mogli bit tud ponosni na TOMOS motorčke, ne vem kolko ljudi ve, da je bil Tomos vodilni na svet. prvenstvu v cestno hitrostnih dirkah in če se ne motim ima tud titulo svetovni prvak s španskim voznikom Angel NIETO.

Daj kako fotko še od tega tvojga gnuja pa reči, če rabiš kako pomoč, da bo te fertik do našega srečanja.

 

Lp

 

adam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma skori skori bi prsu tudi jaz! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma skori skori bi prsu tudi jaz! :)

 Kaj ,,skori,, prijavi se kot je na letaku opisano, na 503bobbers@mail.com  in PRIDI madonca!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem kot gledalec. Končno se nekaj zanimivega bo dogajalo v naši okolici! Pohvalno za organizatorja!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem kot gledalec. Končno se nekaj zanimivega bo dogajalo v naši okolici! Pohvalno za organizatorja!! :OK:

Letos kot gledalec, mogoče pa drugo leto že kot udeleženec, zime so dolge... :yes:. Raje pa ne hvalit dneva pred večerom, bomo se pa maximalno potrudli.

Pa hvala za pohvalo in absolutno vabljen!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

izibajker, on 09 Jul 2013 - 08:22, said:snapback.png

Vedno me je zanimalo, kako se pelje taka mašina z visoko balanco (ape hanger), pa kako se manevrira po ovinkih.....

V kolikor je krmilo nameščeno pravilno je vožnja popolnoma udobna. Optimalna višina krmila bi naj bila v višini oči motorista, kot ročajev pa bi moral biti skoraj 90 stopinj na voznika in tla. Že sam položaj motorista pri takem krmilu ne dopušča visokih hitrosti, saj je v tem primeru telo motorista pokončno (odprto) in tako povzroča velik zračni upor. Naj udobneje se da peljati tam nekje do 100 km/h, je pa tudi odvisno od višine položaja rezervoarja, ki je po navadi kapljičaste oblike in opravi vlogo aerodinamike in s tem zmanjša motoristov zračni upor. Roke v tem položaju ne trpijo saj visijo na krmilu, podobno kot bi se, ko stojiš, z roko na rahlo naslonil na steno. Mora pa biti za udobno vožnjo večji in udobnejši sedež, saj s takim položajem nosi sedež celotno težo motorista. Pri nizkih krmilih se z naslonom nanj namreč prenese del teže telesa na krmilo. Še posebej je to pomembno pri izvedbi hard tail okvirja motocikla. Tukaj potem o udobnosti odločajo, razen sedeža tudi pravilno izbrane vzmeti sedeža in pnevmatike, po možnosti balonke.

Ob tem, da mora biti krmilo dobro pritrjeno, da ne pride pri zaviranju ali pospeševanju do premikov le tega, saj je v tem primeru krmilo velika ročica, ja pa še naj pomembnejše !!! predtekanje kota sprednje vilice. Poznam primere, tudi znanih slo predelovalcev, ki so na serijski okvir, brez pomisleka na predtekanje, namestili springer vilico in visoko krmilo. SMRTNO NEVARNO!!!

Torej, če je vse pravilno izdelano je na takem motociklu vožnja, tudi čez zavoje, popolnoma udobna in varna.

Ko bo Yamaha končana se pa lahko tudi oglasiš in se z njo zapelješ en krog.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uf, tole je bil pa zelo natančen opis te balance. Tenx.

Kar praviš na koncu, sem ti hotel tudi sam predlagat. Da na Custom Run13 pripelješ kakega bobberčka (ne nujno čisto do kraja sfiniširanega), ki ga bo možno (za recimo 1euro) zapeljat en krog tam na letališču. Da malo vidimo, kakšen je filing...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekak se počutim odgovornega, če že odgovarjam na takšna vprašanja, ki so povezana z varnostjo pri vožnji, ker sem videl že ogromno domačih predelav, ki so bile nič druga kot tempirane bombe!!!

Tud ideja za testno vožnjo sploh ni slaba, bom probal realizirat. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

,,CUSTOM RUN 13,,

SREČANJE PREDELANIH MOTOCIKLOV

Sob. 14. sept. 2013 ob 10:00 na Letalskem Centru Maribor v Skokah pri Mariboru.

 

  Program:

      - piknik s ponudbo panoramskih ter akrobatskih poletov z letali, tandemskih skokov s padalom

      - razstava predelanih motociklov

      - izbor naj predelave

      - skupinska vožnja

 

 

 

 

Absurd!

Uro pa pol sem bil z boljšo polovico tam, in ne duha ne sluha o bilo kakšnem "srečanju"!

Ko sem se vračal iz Skok, sem ravno pri tabli Rogoza srečal 5 ali 6 motoristov, ki so se peljali ogledat motorje na LCM Skoke (BMW, Yamaha Fazer ... .)

 

Vem, da je pri dvorani Tabor danes nek šov, ampak tukaj ne piše dvorana Tabor, temveč LCM Skoke in organizator bi lahko napisal, da ne bo nič.

Tako kot si imel skrb za reklamo, bi lahko imel še skrb nad tem, da napišeš, da zadeva odpade!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absurd!

Uro pa pol sem bil z boljšo polovico tam, in ne duha ne sluha o bilo kakšnem "srečanju"!

Ko sem se vračal iz Skok, sem ravno pri tabli Rogoza srečal 5 ali 6 motoristov, ki so se peljali ogledat motorje na LCM Skoke (BMW, Yamaha Fazer ... .)

 

Vem, da je pri dvorani Tabor danes nek šov, ampak tukaj ne piše dvorana Tabor, temveč LCM Skoke in organizator bi lahko napisal, da ne bo nič.

Tako kot si imel skrb za reklamo, bi lahko imel še skrb nad tem, da napišeš, da zadeva odpade!

 

 

jebo jim pas mater... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj zdaj -je bilo ali ne, križ božji? Meni se zdi, da je Pratnekar objavil ene slike, pa še enih par...

---

Aja, neki Oktanfest je bil....

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj zdaj -je bilo ali ne, križ božji?

 

 

@Frik, a ti nisva z solorider-jem dovolj jasno napisala, da ni bilo?

Je pa bilo zanimanje, ker sem srečal v Miklavžu enih 10 motoristov, ki so prišli iz smeri Rogoze, pa ko sem se vračal iz letalskega centra sem ravno pri tabli Skoke srečal 6 motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje je bilo in to smo se meli fajn, da ni kaj!!! Žal pa mi je za vas ki ne znate čitat. Mogoče se bote naučli do naslednjega leta... in se pravočasno prijavli na dogodek kot je bilo opisano na vabilu in ki vam ga še en krat prilagam spodaj.

 

ČITAJTE!!!

 

 

,,CUSTOM RUN 13,,

SREČANJE PREDELANIH MOTOCIKLOV

Sob. 14. sept. 2013 ob 10:00 na Letalskem Centru Maribor v Skokah pri Mariboru.

 

  Program:

      - piknik s ponudbo panoramskih ter akrobatskih poletov z letali, tandemskih skokov s padalom

      - razstava predelanih motociklov

      - izbor naj predelave

      - skupinska vožnja

 

VSAK  PRIJAVLJEN UDELEŽENEC S PREDELANIM MOTOCIKLOM PREJME BREZPLAČNO SPOMINSKO DARILO IN DVA BONA ZA BREZPLAČNO PREHRANO!!!

   

UDELEŽBA JE BREZPLAČNA!!!

 

POMEMBNO!!!

Darila in bone za prehrano prejmete vsi udeleženci, ki se boste prijavili najkasneje do 01.09.3013 na: 503bobbers@mail.com . Prijava mora vsebovati: ime, priimek, tel. št. in naslov elektronske pošte (mail), tvojo velokost oblačila (S, M, L, XL, XXL..  .) in vsaj dve fotografiji tvojega motocikla z imenom originalnega modela motocikla iz katerega je bil predelan in imenom kot ga ima sedaj.

 

VABLJENI VSI JEZDECI IN IZDELOVALCI 

PREDELANIH MOTOCIKLOV !!!

 

Vse podrobnosti in dodatne informacije so objavljene na http://503bobbers.yolasite.com/ ,dobite pa jih lahko tudi na 031 51 81 61 (ADAM) in 503bobbers@mail.com .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podrobno obrazložitev bo moral povedat organizator, iz časovnega zaporedja pa se vidi naslednje:

 

22. Junija je 503bobbers odprl to temo, kjer se je nazadnje oglasil 10. Julija. Do tukaj vse lepo in prav. Potem pa (namesto da bi v tej temi objavljal vse tekoče in aktualne sprememb) je 10. Avgusta odprl novo temo, z naslovom "NOVO!!! Custom Run 13".

V zvezi s tem dogodkom se je par dni nazaj oglasil še v temi "503bobbers" (kjer opisuje svoje predelave). Zato se je (vsaj po moje) pojavil ta zaplet. Dogodek ni bil objavljan in ažuriran v temi, ki mu je bila namenjena, ampak malo tu malo tam... 

 

Potem pa najdemo tukaj (v najavah prireditev) samo 3 dni pred začetkom prireditve še najavo sejma "Oktanfest". In del tega dogodka je bil tudi zgoraj opisano srečanje lastnikov predelanih motorjev....

 

 

CUSTOM RUN 13 - srečanje predelanih motociklov

Avtor teme 503bobbers, 22. Jun 2013 07:33

 

 

NOVO!!! Custom run 13 - srečanje predelanih motociklov

Avtor teme 503bobbers, 10. Aug 2013 20:24

 

Oktanfest Maribor.... 13-14 September 2013 Dvorana Tabor

Avtor teme m109r, 10. Sep 2013 23:34

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podrobno obrazložitev bo moral povedat organizator, iz časovnega zaporedja pa se vidi naslednje:

 

22. Junija je 503bobbers odprl to temo, kjer se je nazadnje oglasil 10. Julija. Do tukaj vse lepo in prav. Potem pa (namesto da bi v tej temi objavljal vse tekoče in aktualne sprememb) je 10. Avgusta odprl novo temo, z naslovom "NOVO!!! Custom Run 13".

V zvezi s tem dogodkom se je par dni nazaj oglasil še v temi "503bobbers" (kjer opisuje svoje predelave). Zato se je (vsaj po moje) pojavil ta zaplet. Dogodek ni bil objavljan in ažuriran v temi, ki mu je bila namenjena, ampak malo tu malo tam... 

 

 

Točno tako, kot je Izibajker napisal!

503bobbers, glede na to, da si odprl temo z vabilom v Skoke, bi moral tam nadaljevat pisanje. Vsi, ki smo v to temo pisali, bi ob vsaki spremembi dobili mail, da je nekdo odgovoril v omenjeni temi in če bi ti napisal, da zadeva v Skokah odpade bi to bilo to, ampak ker si počel tako kot je Izi napisal .... malo tu malo tam,jaz in pa morda še kdo pa nima časa spremljat tvojih objav po celem foromu, da bi videli, da zadeva odpade.

 

Bil si površn in to je dejstvo. Glede na zanimanje bi lahko si vzel 3min. časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

503bobbers.. tam piše za udeležence s predelanim motociklom, da se prijavijo in prejmejo majico, itd... Kot obiskovalec se pa ja ne bo šel kdo prijavljati.. Ali pa je bilo to zaprtega tipa? Potem bi bilo to treba že v samem startu napisati, da ni za javnost. No, kakorkoli že, drugo leto (če bo) bo verjetno nejasnosti manj. Kaj pa kakšna fotografija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja 503RUN je en krat na leto eno dnevno druženje vseh, ki so predelovalci ali lastniki predelanih motociklov pa tudi tistih, ki bi se želeli s tem poslom ukvarjati ali si predelati svoj motocikel. Dogodek je imel namen medsebojnega spoznavanja z izmenjavo izkušenj in reševanju problematike pri predelavah. Da pa ne bi samo sedeli in se pogovarjali, smo dogodek popestrili s kratko vožnjo, malico, simboličnim izborom za naj motocikel in spominsko majico. 

Naša druženja niso zamišljena kot moto zbori z živo glasbo, slačipuncami, pirom in zabavo in tudi ne kot razstava predelanih motociklov za gledalce. Namenjena so stroki za lažje delo in uporabo predelav. Pri predelavah je prisotno namreč ogromno problematike z nabavo delov, samo izdelavo, homologacijami in a-testi, iskanju raznih mojstrov varjenja, peskanja, ličenja in podobno.

 

Kot je še danes tukaj na forumu in na moji spletni strani objavljeno je udeležba zahtevala OBVEZNO PRIJAVO!!!, ki je morala biti oddana do 1. septembra, zraven pa so navedeni tudi tel. in mail za dodatne info. Zato so tudi vsi tisti, ki so se prijavili pravočasno vedeli, da smo se z našim dogodkom nekaj dni pred navedenim datumom pridružili prireditvi OKTANFEST, v katere sklopu smo naše druženje tudi odlično izpeljali, saj so bili vsi udeleženci zelo zadovoljni in nam izrekli obilo pohval.

 

Obiskovalce in gledalce nismo imeli v planu, čeprav so vedno dobrodošli in jih zato tudi nismo nikjer posebej vabili. Mi pa je vseeno žal, da je prišlo do nesporazuma in se bomo za to naslednje leto še bolj potrudili in odpravili morebitne nejasnosti.

 

Peter ADAM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Obiskovalce in gledalce nismo imeli v planu, čeprav so vedno dobrodošli in jih zato tudi nismo nikjer posebej vabili. Mi pa je vseeno žal, da je prišlo do nesporazuma in se bomo za to naslednje leto še bolj potrudili in odpravili morebitne nejasnosti.

 

Peter ADAM

 

 

Spoštovan Peter ADAM!

 

Moram se oglasit, ker pišeš totalno nasprotno, kar je bilo od začetka!

V temi sem se oglasil kot gledalec, ponavljam, kot gledalec in zaželel si mi dobrodošlico (tudi vsem ostalim "gledalcem"). Ker je zadeva bila planirana v dokaj moji bližnji lokaciji, sem se odločil, da z ženo greva si ogledat zadevo, pojest porcijo čevapov, spit kakšen pir in lepo "gemitlih" domov.

Pridem tja in šokiran ... žena pravi sigurno si spregledal datum, nakar izvlečem svoj telefon, grem na net in ..... 14.9.2013 v Skokah z pričetkom ob 10.00 ... piknik ... itd.

V bifeju je bila kelnarca, zunaj ena mamica z otrokom in pa Šalca (reporter Milan Team - za tiste ki ne veste) z dvema frendoma.

 

Vidim pa v tvoji citirani izjavi, da imate zgrešeno politiko vaše predstavitve!

Obiskovalci niso dobrodošli! Halo!?

 

Pa ravno v obiskovalcih so potencialni novi predelovalci motorjev!!

Morda ima marsikateri obiskovalec boljše veze za nabavo delov pri izdelovanju predelanih motociklov, kot morda ti ali kateri od vaših že obstoječih članov.

Zakaj potem javna objava za prireditev, če je vse zaprtega tipa, kot kakšna sekta.

 

Me pa veseli, da ta vaša druženja ne temeljijo na sodčkih piva, nerazumljivi glasbi in slačipuncah, ker tudi sam ne maram takšnih motozborov, ker na koncu itak peščica idijotov pokvari celotno zabavo samo zato, ker ne znajo po pameti konzumirat alkoholnih pijač, čeprav je dobra zabava lahko tudi brez tega.

 

Torej ADAM, sem vesel, da ste se imeli fajn in upam, da se boste imeli tudi v bodoče. Ko boste imeli naslednjič kakšno srečanje, ki bo odprto tudi za obiskovalce pa le napiši, morda bo pa kdo vseeno prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovan Peter ADAM!

 

Moram se oglasit, ker pišeš totalno nasprotno, kar je bilo od začetka!

V temi sem se oglasil kot gledalec, ponavljam, kot gledalec in zaželel si mi dobrodošlico (tudi vsem ostalim "gledalcem"). Ker je zadeva bila planirana v dokaj moji bližnji lokaciji, sem se odločil, da z ženo greva si ogledat zadevo, pojest porcijo čevapov, spit kakšen pir in lepo "gemitlih" domov.

Pridem tja in šokiran ... žena pravi sigurno si spregledal datum, nakar izvlečem svoj telefon, grem na net in ..... 14.9.2013 v Skokah z pričetkom ob 10.00 ... piknik ... itd.

V bifeju je bila kelnarca, zunaj ena mamica z otrokom in pa Šalca (reporter Milan Team - za tiste ki ne veste) z dvema frendoma.

 

Vidim pa v tvoji citirani izjavi, da imate zgrešeno politiko vaše predstavitve!

Obiskovalci niso dobrodošli! Halo!?

 

Pa ravno v obiskovalcih so potencialni novi predelovalci motorjev!!

Morda ima marsikateri obiskovalec boljše veze za nabavo delov pri izdelovanju predelanih motociklov, kot morda ti ali kateri od vaših že obstoječih članov.

Zakaj potem javna objava za prireditev, če je vse zaprtega tipa, kot kakšna sekta.

 

Me pa veseli, da ta vaša druženja ne temeljijo na sodčkih piva, nerazumljivi glasbi in slačipuncah, ker tudi sam ne maram takšnih motozborov, ker na koncu itak peščica idijotov pokvari celotno zabavo samo zato, ker ne znajo po pameti konzumirat alkoholnih pijač, čeprav je dobra zabava lahko tudi brez tega.

 

Torej ADAM, sem vesel, da ste se imeli fajn in upam, da se boste imeli tudi v bodoče. Ko boste imeli naslednjič kakšno srečanje, ki bo odprto tudi za obiskovalce pa le napiši, morda bo pa kdo vseeno prišel.

Hvala za mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja 503RUN je en krat na leto eno dnevno druženje vseh, ki so predelovalci ali lastniki predelanih motociklov pa tudi tistih, ki bi se želeli s tem poslom ukvarjati ali si predelati svoj motocikel. Dogodek je imel namen medsebojnega spoznavanja z izmenjavo izkušenj in reševanju problematike pri predelavah. Da pa ne bi samo sedeli in se pogovarjali, smo dogodek popestrili s kratko vožnjo, malico, simboličnim izborom za naj motocikel in spominsko majico. 

Naša druženja niso zamišljena kot moto zbori z živo glasbo, slačipuncami, pirom in zabavo in tudi ne kot razstava predelanih motociklov za gledalce. Namenjena so stroki za lažje delo in uporabo predelav. Pri predelavah je prisotno namreč ogromno problematike z nabavo delov, samo izdelavo, homologacijami in a-testi, iskanju raznih mojstrov varjenja, peskanja, ličenja in podobno.

 

Kot je še danes tukaj na forumu in na moji spletni strani objavljeno je udeležba zahtevala OBVEZNO PRIJAVO!!!, ki je morala biti oddana do 1. septembra, zraven pa so navedeni tudi tel. in mail za dodatne info. Zato so tudi vsi tisti, ki so se prijavili pravočasno vedeli, da smo se z našim dogodkom nekaj dni pred navedenim datumom pridružili prireditvi OKTANFEST, v katere sklopu smo naše druženje tudi odlično izpeljali, saj so bili vsi udeleženci zelo zadovoljni in nam izrekli obilo pohval.

 

Obiskovalce in gledalce nismo imeli v planu, čeprav so vedno dobrodošli in jih zato tudi nismo nikjer posebej vabili. Mi pa je vseeno žal, da je prišlo do nesporazuma in se bomo za to naslednje leto še bolj potrudili in odpravili morebitne nejasnosti.

 

Peter ADAM

!!!!  A ŠE VEDNO OBSTOJATE "UFO" (umsko fuknjene osebe) ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!