Skoči na vsebino

Moto GP Brno 2013


Martin Kolbl

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Ker se bliza nam najblizja dirka v motogp prvenstvu v Češki republiki, me zanima če ima kdo kakšne informacije glede prenočišč v Brnu? Nas bi šlo priblizno 8, zato bi bilo pomojem najbolj pametno najti kaksen apartma? Ima kdo kakšne dobre/slabe izkušnje?

Hvala in Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ker se bliza nam najblizja dirka v motogp prvenstvu v Češki republiki, me zanima če ima kdo kakšne informacije glede prenočišč v Brnu? Nas bi šlo priblizno 8, zato bi bilo pomojem najbolj pametno najti kaksen apartma? Ima kdo kakšne dobre/slabe izkušnje?

Hvala in Lep pozdrav!

Preko bookinga vam ne bo žal !

 

Point Pension-Restaurant

Vranovská 58

Brno, 61400    Češka republika

 

 

l.p J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

 

Zdravo!

Število kolikor nas gre se nam je žal zmanjšalo na 3. Gremo z Jesenic (Gorenjska), smo se pa odločili da bomo zaradi ugodnih cen in bližine dirkališču nočili kar v kampu:) Cena namestitve je približno 5€ na dan.

 

Trenutno pa smo še v dogovarjanju ali gremo z avtom, oziroma imamo tudi majhno možnost izposoje kombija za 9 oseb.

 

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo potrjeno imamo kombi, tko da je še prostora za 6 ljudi. Če kdo rabi prevoz tja in nazaj in ne misl bit med vožnjo preveč resen naj me kontaktira na privat  :OK:

Gremo pa v petek zjutraj ob kakšne 2h, 3h z Jesenic in nazaj v ponedeljek dopoldan. 

 

ps: Punce ste lahko cel vikend zravn :grim

 

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vas gre iz prlekije ? še imate slučajno plac za 2 osebi ?

Sem ti na zasebno odgovorila.

 

 

Kdo ve, če je se že kdaj zgodilo, da bi bile popolnoma vse karte razprodane...tudi stojišča? Mi jih namreč imamo namen tam kupit za oba dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tribune s stolčki sicer ne vem (na motogp.com piše da je nekaj že polno), ampak za stojišča oz. tavelike tribune, ki nimajo črke T v oznaki po moje nikoli ne zmanjka, še v nedeljo pred dirkami vsi po vrsti kupujejo tam v trafikah pred vhodi na tribuno. Tam ni itak nič oštevilčeno in imajo tistih kart najbrž ene milijon :D V soboto je pa tako ali tako še vse bolj fraj, polovica jih po moje šele v nedeljo kupi karto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin karte ste že nabavili al boste tam?

 

Tudi iz prlekije nas gre nekaj :)

Zdravo!

Kart še nimamo, jih bomo kar tam kupili. Bomo dovolj zgodaj tam, tako da mislim da ne bo panike:)

 

Drugače pa, če še kdo nima prevoza, gremo jutri zjutraj ob 2h z gorenjske in v ponedeljek dopoldne nazaj (zaradi prometa in rehabilitacije).

Imamo pa še za max 6 sopotnikov prostora!

 

Lahko me kontaktirate na telefon 040 892 982. LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz grem prvic v Brno pa se trije kolegi, gremo v soboto zjutraj in nedeljo zvecer nazaj zanima me v kater kamp je najboljse it start,tranzit pa se eden mislim da je? A je pametno da gremo ker v kamp ko pridemo in pol na kvalifikacije al ni problema za plac v kampu? A iz kampa je dalec do avtodroma?Kak je pa kaj s hrano tam in cenami hrane in piva:)? Hvala za odgovore

Lp

Joco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

No, zdaj ste pa menda že nazaj... Kakšne so cene? Konkretno: karta za soboto, za nedeljo, pa kamp koliko je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo karte kupili tam - pet,sob,ned, če se prav spomnim 83 €. Cena hrane in pijače na samem dogajanju normalna, cene enake našim, sem pričakovala, da bo kar dražje, smo si pa mi par piv itak samo v nahrbtniku notri nesli. Cene kampa nevem, sem pa jaz veliko prej (cirka 2,5 mesca) v centru Brna rezervirala hostel, cena katerega je bila nočitev z zajtrkom nekje 25 €. Drugo leto bomo pa kar kamp sprobal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamp je zakon. Tam šele doživiš pravo vzdušje tega športa ;)

 

Kamp je zakon. Tam šele doživiš pravo vzdušje tega športa ;)

 

Verjamem :) A upam, da si potem dovolj naspan za vožnjo domov, edina moja skrb ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!