Skoči na vsebino

TUJI MOTOZBORI 2004 (2003)


superblackbird

Priporočene objave

TUJI MOTOZBORI 2003

Lep pozdrav. Ker nisem dosedaj še nikjer zasledil kje bi dobil seznam motozborov v letošnjem letu za tujino (Avstrija, Nemčija, Madžarska, Češka,...) bi prosil vsakogar, ki kaj ve ali vsaj kam lahko pogledam, da mi pomaga. Naša ZMKS ni do sedaj ŽAL še prav nič naredila v tej smeri.

Hvala in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislim da lani našla na netu en seznam vseh zborov v evropi,pa sem si pozabila stran shranit,seznam je bil dolg ko dan,no zdej ga več ne najdem,če komu uspe naj nam javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seznam vseh na enem site-u ne obstaja; je pa nekaj strani,kjer je veliko zborov gor.najboljsi so kaksni nacionalni site-i,tam je res skoraj vse gor,kar se dogaja v doticni drzavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kake informacije o zborih po exYugo (Bosna, Makedonija, ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

LP vsem

Lunardi mi je poslal seznam zborov v YU za letos. Ker pa je sam bolj glista pa jih bom kar jaz objavil na remote lokaciji he he ... :twisted:

Za vec info pa kar lunardija pobarajte saj je on leto "the man" za YU...

TAKOLE :

YU - SRECANJA

MOTO KLUB SREM SREMSKA MITROVICA

KOLEDAR MOTO SRECANJ

MAJ

2- 3- 4 SMEDEREVO JAMBOL BG

9-10-11 SREMSKA MITROVICA

16-17-18 NIS (RENDI)

23-24-25 IVANJICA KAZALIK BG

30-31- 1 NOVI SAD

JUNIJ

6- 7- 8 BOR

15. SMEDEREVSKA PALANK CUSTEHOK

22. NIS (CARLI)

29. VELIKA PLANA

JULIJ

4- 5- 6 KRALJEVO (GOLUB) PLOVDIV

11-12-13 PETROVAC

18-19-20 PANCEVO

25-26-27 BELA CRKVA

AVGUST

1- 2- 3 BEOGRAD (ROLINGSTONS) OBZOR

8- 9-10 OBRENOVAC

17. KRALJEVO (KINGS)

25. VALJEVO

31. ZAJECAR

Informacije na: 00381 63/ 513-753 in 00381 63/ 513-633

Toliko za sedaj...

P.S. A je kdo zainteresiran???? :?:

lp de DANE

N.IRAQ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem

P.S. A je kdo zainteresiran???? :?:

lp de DANE

N.IRAQ

vedno, sploh kaka bosna ali srbija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Za BiH bom se poskusil zvedeti. Lani sem bil u Tuzli - Pakleni vozaci = prva liga, pa The Crowls - Novi Travnik = odklop, pa Vukovi-Livno = OK. Letos bo bolj svoh ker sem pac malo dalec ampak bi se dalo kaj zmenit...

Z Lunardijem ciljava na Sremsko M. u YU pa mogoce se kaksen zbor poleti...

Se pa se slisimo-tipkamo...

LP Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Dane, da se neboš sam ti hvalu na moj račun...he he he

Naslednji dober zbor bo v Makedoniji in sicer v Skopju 6.-8. junij 2003 (MOTO BALKAN), saj Saša mi je tko reku bom pa se enkrat preveru, do nadaljnega naj pa to drži. Pa seveda GREMO :multi:

Za BiH pa še nimajo tako da ko bojo imeli bom obveščen.

Toliko za sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi večje YU zbore uvrstili tudi na motosvetov koledar dogodkov... Lunardi in S52QREWG57C, imata moogoče kaj bolj podrobne informacije ali le ta, tukaj že objavljen, seznam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto kar je napisal oz. poslal DaNe je spisek za Srbijo Bolj podrobno nemorem dobit, za Makedonijo sem dobil samo za Skopje (zaenkrat) za BiH pa čakam. Dal bom najboljše info. kar jih bom mogel.

Iz Bosne sem pravkar prejel e-mail (pa spet samo za enega), ki pa ga bom kar kopiral:

"Lijep pozdrav Sloveniji i naravno bikerima iz Slovenije. Ovako Night Riders ima svoje to jest nase moto susrete 8,9,10,kolovoza -augusta u Odzaku BIH. Odzak se nalazi 30 kilometara od Slavonskog broda ali sa drugu stranu Save to jest u Bosni znaci preko mosta u Slavonskom brodu i onda odma lijevo niz Savu prema Odzaku . Moto susreti ce se odrzati na fazaneriji . Ovim putem bih iskoristijo priliku da vas ujedno i pozovem u koliko imate interesa da nam se pridruzite . Sada jedan lijep pozdrav i decki sve naj bolje u 2003 godini da se navozamo naravno bez, padova itd.........

hvala pozdrav....."

Potrudil se bom da bi vse info. prenesel tukaj gor potem se bomo pa že pomenili.

Pa da ne pozabimo da se bomo tudi kam pelali, Srem, Skopje, Beograd, ...

Pa do pisanja en lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem pa se neki najdu:

-------------------------------------------------------------------------------------

EVENTS 2003

19.02.-24.02. 2 Rad-Messe Zürich (MC Skorpion besuch 22.02.03) Anschliessend Bowlingtournier ab 18:00 Uhr Zürich 12.- CHF (6.- Lehrlinge/AHV/IV)

01. 03. MC Skorpion GoCart CUP 2003 (18:30 Uhr) Roggwil 70.- (50.- member) CHF inkl. Nachtessen

22.03. Abendessen mit Begleitung Regensdorf only for members

05.-06. 03. 4. CROATIA SPEED WEEKEND Grobnik HR 1 Std. 20 €, 1 Tag 80 €, 2 Tage 140 €

05.04. Billiardtournier ZH all

04. 05. 11. Love Ride, Grösste Swiss-Biker-Party-Show Dübendorf CH 20.- CHF Biker mit Pin, Zuschauer 15.- CHF

10.05. Saison - Eröffnung 2003 (5th)

17.05. MOTORRAD-DEMO von VISION ZERO ca. 14:30 Uhr Programm auf dem Bundesplatz bis ca. 16:30 Uhr Bern free, mehr info www.promoto.ch

24.-25. 05. 13. Motohappening in Rijeka Grobnik HR 1 Std. 20 €, 1 Tag 80 €, 2 Tage 140 €

19.- 20. 07. Motorijada MC the CROWS Novi Travnik Novi Travnik BiH 10 KM/DM

01. - 03.08. 2. Moto-susret MC VUKOVI Livno BiH Livno BiH free (info MC Vukovi)

08. - 10.08. Motorijada MC Night Riders Odzak Odzak BiH info tipura

23. - 24.08. 14. Motohappening in Rijeka Grobnik HR past 60 DM

6. Internationale Töfftreffen MC Skorpion CH

-------------------------------------------------------------------------------------Vse si lahko ogledate tudi v orig. verziji na strani:

http://www.mc-skorpion.ch/Website/EVENTS2003.htm

Pa lepo se imejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

2004

Ali ima kdo kaj info ali seznam kdaj in kje bo kak soliden zbor v bivši Jugi ali drugih sosednjih državah. Pa kdaj je recimo tisti v Bulgariji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je pa dobr prej pozanimat, kajti ni rečeno, čeprav so na koledarju, imajo zbor. To vem iz prve, beri srbske roke.

Ja, ni ravno lepo če se odpraviš nekam v makedonijo na zbor... in tam ti povejo da je zadeva odpovedana ker.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm še malo v dilemi. Se mi zdi da je zbor tudi v Antoncih-poreč. Na kratko

:

1/ Če bo solidno vreme gram na COMRADES

2/ Če bo pa slabo Antonci

:? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!