Skoči na vsebino

PISTA


trco

Priporočene objave

Baje se govori da bo v mesecu maju v Kranju dirka za DP v SM, Skuter in MM

Ja po koledarju je maja v Domžalah 8) . Kje v Kranju bi pa lahko ble dirke :?:

Sicer pišem čisto na pamet, samo se je že lani govorilo, da naj bi na Sitarjevi progi na Brniku asfaltirali (kao) bokse in bi lahko organizirali tudi SM, MM in skuter dirke - upajmo :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se govori da bo v mesecu maju v Kranju dirka za DP v SM, Skuter in MM

Ja po koledarju je maja v Domžalah 8) . Kje v Kranju bi pa lahko ble dirke :?:

Sicer pišem čisto na pamet, samo se je že lani govorilo, da naj bi na Sitarjevi progi na Brniku asfaltirali (kao) bokse in bi lahko organizirali tudi SM, MM in skuter dirke - upajmo :D .

ne so prov u kranju placa kokr ces :0X:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se govori da bo v mesecu maju v Kranju dirka za DP v SM, Skuter in MM

Ja po koledarju je maja v Domžalah 8) . Kje v Kranju bi pa lahko ble dirke :?:

Sicer pišem čisto na pamet, samo se je že lani govorilo, da naj bi na Sitarjevi progi na Brniku asfaltirali (kao) bokse in bi lahko organizirali tudi SM, MM in skuter dirke - upajmo :D .

ne so prov u kranju placa kokr ces :0X:

Vse več verjetnosti je da bo res termin 31.5 in 1.6. lokacije vse ostale naj ostane skrivnost (lokacija v bližini samega centra) . Če bo pa res potrejno oz licencirano, se bo pa najprej vedelo na motosvetu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa bo nekej-dirka v kranju.sej mi je že kučan neki govoril,če bo treba delat sem zraven.

prostora je res dost,sej za SM,MM in skuter je dovolj večje parkirišče,samo kdo bo dovolil je pa druga stvar... upajmo na najboljše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz sem tud ze dostkrat slisal za sm progo.Ene parkrat sem se tam vozu pa mi je gun tip k dnar pobira povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz sem tud ze dostkrat slisal za sm progo.Ene parkrat sem se tam vozu pa mi je gun tip k dnar pobira povedal.

kero progo ti misliš :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se govori da bo v mesecu maju v Kranju dirka za DP v SM, Skuter in MM

Ja po koledarju je maja v Domžalah 8) . Kje v Kranju bi pa lahko ble dirke :?:

Sicer pišem čisto na pamet, samo se je že lani govorilo, da naj bi na Sitarjevi progi na Brniku asfaltirali (kao) bokse in bi lahko organizirali tudi SM, MM in skuter dirke - upajmo :D .

ne so prov u kranju placa kokr ces :0X:

Vse več verjetnosti je da bo res termin 31.5 in 1.6. lokacije vse ostale naj ostane skrivnost (lokacija v bližini samega centra) . Če bo pa res potrejno oz licencirano, se bo pa najprej vedelo na motosvetu :twisted:ž

Pa nej nardijo progo tam kjer je bil sejmišče - super lokacija :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac sem mislu na tisto progo na Brniku.Bivse sejmisce bi bla res super lokacija, sam folk bi se zihr ful pritozeval zarad ropota, tko da to odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je zelo žal ... sam ene pametne ... pa naj bo vsaj supermoto piste v SLO še dolgo ne bomo meli :cry: :cry: :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Ike,ka smo(ste) se štajerci že začel prebujat iz zimskega spanca,nekam ni blo glasa slišat iz vašga konca?Zele se bom še mal zadrl-GHOSTR1 ZBUD SE!!!!(verjetn so mu na šihtu prepovedal motosvet? :? :roll: :idea: ).Vidm da dirkališča tud pr vas še niste nardil(ne upoštevam pesniškega odseka),ka pa kej drgač prpravlate za novo sezono(je kaka nova makina na vidiku)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je zelo žal ... sam ene pametne ... pa naj bo vsaj supermoto piste v SLO še dolgo ne bomo meli :cry: :cry: :cry: .

Pa kaj si tak čudno nastrojen proti temu?????????????? :shock: :o :?: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Ike,ka smo(ste) se štajerci že začel prebujat iz zimskega spanca,nekam ni blo glasa slišat iz vašga konca?Zele se bom še mal zadrl-GHOSTR1 ZBUD SE!!!!(verjetn so mu na šihtu prepovedal motosvet? :? :roll: :idea: ).Vidm da dirkališča tud pr vas še niste nardil(ne upoštevam pesniškega odseka),ka pa kej drgač prpravlate za novo sezono(je kaka nova makina na vidiku)?

Ghost_R1 se je preselil in na trenutnem naslovu nima interneta. Dela pa na tem, da ga bo kmalu imel... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V Motorradu sem prebral, da se v Nemčiji prodaja SM&co. dirkališče. Dolžina je 1070m, širina od 10m-15m. Zraven dobite še hotel, bokse in 10 hektarov off-road površine. Cena je 1mio€. mmm škoda, da se tega ne da pripeljat v Slovenijo. www.harz-ring.de

luftbild.jpg

Strecke_Harzring_01.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu super zadeva. Pa sej miljon ni tko velik. Se nas zbere ene 50 mandelcov, vsak brcne po 20.000, ustanovimo firmo, pa kupmo :lol: , pa se vozmo :D , pa oddajamo 8) , pa služmo :?

Da bi le blo tko enostavno :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi le blo tko enostavno :wink:

Meni se zdi največja ovira to, da ne moreš kupit pa v SLO pripeljat. Če pa bi bilo kaj takega zgrajeno v SLO (+vsa dovolenja in nič kakršnihkoli problemov in pritožB) pa bi bilo res enostavno. Takoj bi šel zraven v ta špil. Tudi meni se 1 mio € ne zdi veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej mogoce bi se dalo v sloveniji kej takkga nrdit :roll: samo bi rabli krepko prek 1miljona € :( , pa se preden bi se kej zmenil bi zivce zgubil :agrue:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bolj se mi zdi, da imajo drugi prav: "V Sloveniji ni potrebe po dirkališču."

Imamo dve improvizirani dirkališči, pa samevata. Kakšni sta in za kaj sta primerni oz. nevarni vemo vsi.

Vendar je v Cerkljah povsem primerna pista za kakšen SM, samo par šikan se postavi pa je (pa se tudi ne odvijajo, niti interesa ni).

V Logatcu je pa itak bob steza, ki je popolnoma neprimerna za motorista (samomor), vendar tudi avtomobilistov ni, ki pa tudi jamrajo, da nimajo kje vozit.

Zakaj ni investitorjev torej?!?! Ker je to ena sama investicija in zelo velika izguba. Kajti večina teh, ki jamrajo, da ni dirkališča bi samo gledala in se hvalila, da imajo dirkališče, dirkal oz. vozil pa bi malokdo.

Iz tega foruma je razvidno, da nekateri (in to kar precej) še za zavarovanje komaj zberejo, kaj šele za kakšen najem dirkališča + gume....

Tako, da; tudi jaz sem za dirkališče (vendar bi zagotovo bil večkrat gledalec, kot voznik) in upam, da se bo našel en "bedak" s polno denarja, ki bo mislil zaslužit s dirkališčem v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No. Kar pa se dirkališča v Sloveniji tiče, imajo na Vranskem že vsa dovoljenja in menda tudi že investitorja. To je povedal sam župan Vranskega. Tako, da se tudi nam slovenskim motoristom obetajo boljši časi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No. Kar pa se dirkališča v Sloveniji tiče, imajo na Vranskem že vsa dovoljenja in menda tudi že investitorja. To je povedal sam župan Vranskega. Tako, da se tudi nam slovenskim motoristom obetajo boljši časi.

to zgodbico že dve leti poslušamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No. Kar pa se dirkališča v Sloveniji tiče, imajo na Vranskem že vsa dovoljenja in menda tudi že investitorja. To je povedal sam župan Vranskega. Tako, da se tudi nam slovenskim motoristom obetajo boljši časi.

Prvič slišim-ko začnejo, pridem pomagat- (lopata+kramp) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No. Kar pa se dirkališča v Sloveniji tiče, imajo na Vranskem že vsa dovoljenja in menda tudi že investitorja. To je povedal sam župan Vranskega. Tako, da se tudi nam slovenskim motoristom obetajo boljši časi.

Prvič slišim-ko začnejo, pridem pomagat- (lopata+kramp) :wink:

Lažejo.... :lol:

lahko prej prideš k men na ogrevanje, mam vrt za prežtihat :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to zgodbico že dve leti poslušamo

Ja sam teli fantje so resni. Saj pravim, da imajo že vsa dovoljenja. Za take zadeve pa je čas potrošna roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je v Sloveniji v navadi najprej govorijo pol pa nic ni

na zalost :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!