Skoči na vsebino

zavore honda varadero


motor varadero

Priporočene objave

Zdravo

 

Zanima me če je že kdo imel težavo z zadnjo zavorno čeljustjo pri hondi varadero 1000 letnik 2008 z abs(dual sistem).

pri meni je težava da se zunanja dva batka ko spustiš zavoro odmakneta srednji večji batek pa se ne odmakne tako da ostanejo ploščice stisnjene na disk. Najprej sem mislil da so zablokirale (da se je nabral prah) vendar srednjega bata sploh ne moreš prestaviti, če pa malo odviješ vijak ki je za odzračevat pa se batek odmakne. Iz zadnje komande za abs sem odstranil kabelčke in še zmeraj blokira. ali mogoče veste kaj bi bilo narobe ali kdo bi to znal popravit. Batek ne spusti če stisneš zadnjo zavoro ali če močneje stisneš prednjo (verjetno dual sistem zavor).

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

 

Zanima me če je že kdo imel težavo z zadnjo zavorno čeljustjo pri hondi varadero 1000 letnik 2008 z abs(dual sistem).

pri meni je težava da se zunanja dva batka ko spustiš zavoro odmakneta srednji večji batek pa se ne odmakne tako da ostanejo ploščice stisnjene na disk. Najprej sem mislil da so zablokirale (da se je nabral prah) vendar srednjega bata sploh ne moreš prestaviti, če pa malo odviješ vijak ki je za odzračevat pa se batek odmakne. Iz zadnje komande za abs sem odstranil kabelčke in še zmeraj blokira. ali mogoče veste kaj bi bilo narobe ali kdo bi to znal popravit. Batek ne spusti če stisneš zadnjo zavoro ali če močneje stisneš prednjo (verjetno dual sistem zavor).

 

Lp

 

žlajfou se ne da kr taku popraut, kupi nou moped

 

(za vsak batek se ne odpira nove teme!)

Popravljeno . Popravil xtzs
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(za vsak batek se ne odpira nove teme!)Hvala na odgovoru ampak sem nov na forumu in nevem ce je bilo ze kaj govora o tem ce pa ze ves kje se je govorilo-pisalo o podobnih zadevah pa kar prilepi povezavo "da nam kr jsku po furumu ceu dan,pa spet nam najdu"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žlajfou se ne da kr taku popraut, kupi nou moped

 

(za vsak batek se ne odpira nove teme!)

pa naj kupi Yamaho ane :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(za vsak batek se ne odpira nove teme!)Hvala na odgovoru ampak sem nov na forumu in nevem ce je bilo ze kaj govora o tem ce pa ze ves kje se je govorilo-pisalo o podobnih zadevah pa kar prilepi povezavo "da nam kr jsku po furumu ceu dan,pa spet nam najdu"

imaš temo o Varaderi odprto že mislim od leta 2001 samomalo je treba poiskati.je trenutno njihova tema na drugi strani.

 

http://www.motosvet.com/tabla/forum/4-motocikli/page-2?prune_day=100&sort_by=Z-A&sort_key=last_post&topicfilter=all

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

 

Zanima me če je že kdo imel težavo z zadnjo zavorno čeljustjo pri hondi varadero 1000 letnik 2008 z abs(dual sistem).

pri meni je težava da se zunanja dva batka ko spustiš zavoro odmakneta srednji večji batek pa se ne odmakne tako da ostanejo ploščice stisnjene na disk. Najprej sem mislil da so zablokirale (da se je nabral prah) vendar srednjega bata sploh ne moreš prestaviti, če pa malo odviješ vijak ki je za odzračevat pa se batek odmakne. Iz zadnje komande za abs sem odstranil kabelčke in še zmeraj blokira. ali mogoče veste kaj bi bilo narobe ali kdo bi to znal popravit. Batek ne spusti če stisneš zadnjo zavoro ali če močneje stisneš prednjo (verjetno dual sistem zavor).

 

Lp

Odvij pokrovček rezervoarja zavornega olja zadaj-(pazi na vakumsko membrano).....vedno ko kaj praskaš spredaj in zadaj tako narediš....simpl ne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


  • Podobna vsebina

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!