Skoči na vsebino

Ride Of The Century Slovenija


m0f0x

Priporočene objave

Ne vem če poznate ameriški Ride of the Century, zato lepim link.

 

http://youtu.be/pCqGTx7PydA

 

 

 

A obstaja kaj podobnega pri nas oz. bi bilo to izvedljivo? Se bi npr. zbrali v Logatcu in naredili kako turico :), seveda bolj kulturno kot na teh posnetkih :OK:

Popravljeno . Popravil m0f0x
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte kdaj da gem ribe lovit....

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horda ponorelih kretenov :kva1:Thumper povej če želiš družbo takrat,rade volje se ti pridružim :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ma vsak moto žegn že to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom pa pobirau motorje ki se bojo znašli ob cesti in va kanalih, mogoče bo še kaj uporabnega :D

 

Jst bi bol predlagau turistična vožnja koper maribor ali kaj takega, vse mimo avtoceste in spotoma se folk priključuje ali zapušča skupino kulturno vozečih motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastari motosvetovci smo že doživeli vse slovensko Motosvetovo vožnjo v Goriška brda. Bilo nas je iz vseh koncev Slovenije tam okoli 150. Vem, da so na valu 202 nekajkrat opozorili voznike naj pazijo na veliko grupo motoristov, ki se vozijo iz smeri LJ proti NG. Je že lep cajt od tega. Nekje 8 let. Ne vem, pozabil točno katerega leta, gospodovega je že to bilo. Vem pa, da sem imel za hrbtom našo vrlo prekmurko Nato, ki se me je močno držala. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, nakaj takega. Tisto v videu je res too much, pa še sranje maš s policaji pol. Lepo umirjena vožnja na eni relaciji, predvsem pa veliko motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, nakaj takega. Tisto v videu je res too much, pa še sranje maš s policaji pol. Lepo umirjena vožnja na eni relaciji, predvsem pa veliko motorjev.

To pa res ne rabiš dolgo čakat, če bo le vreme bo tudi letost, tak kot lani zaklučna fura 30.12. Lani nas je bilo vsaj ene 40 motoristov, pa še v Piranu nas je dočakalo okrog 20 Maxiskuteristov.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

A obstaja kaj podobnega pri nas oz. bi bilo to izvedljivo? Se bi npr. zbrali v Logatcu in naredili kako turico :), seveda bolj kulturno kot na teh posnetkih :OK:

 

 

... ja po mojem bi ti Borutt vedu kej več povedat, če kej tazga obstaja tud pr nas ....  :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horda ponorelih kretenov :kva1:Thumper povej če želiš družbo takrat,rade volje se ti pridružim :yes:

 

ok ... bo za živčke boljše se mi zdi... nazaj pa poberemo rezervne dele pa mamo pot pa malco povrnjeno... mogoče se najde tud kak dobr kolen ...

To pa res ne rabiš dolgo čakat, če bo le vreme bo tudi letost, tak kot lani zaklučna fura 30.12. Lani nas je bilo vsaj ene 40 motoristov, pa še v Piranu nas je dočakalo okrog 20 Maxiskuteristov.....

če ne bo soli grem z bonijem..če bo sol vodim ta počasno skupino ...ok?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja po mojem bi ti Borutt vedu kej več povedat, če kej tazga obstaja tud pr nas ....  :kva2:

 

Vsak vikend na Ridah. Jaz sem ponavadi tisti, ki pobira prevrnjene konje in njihove jezdece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

A obstaja kaj podobnega pri nas oz. bi bilo to izvedljivo? Se bi npr. zbrali v Logatcu in naredili kako turico :), seveda bolj kulturno kot na teh posnetkih :OK:

 

Zakaj pa bolj kulturno? Saj "kulturne" vožnje naokoli imaš že na vsakem motozboru, govejem motozboru ali pa žegnariji.

 

Če si care narediš to kot se zagre ne pa kulturno.  :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Vem pa, da sem imel za hrbtom našo vrlo prekmurko Nato, ki se me je močno držala. :kva2:

 

Oj..saj res..kje pa je Nata? Je še aktivna...

 

Govoriva o njej??????

 

2005, Poroka od Motobaby...

post-2849-0-16013400-1385281176_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj..saj res..kje pa je Nata? Je še aktivna...

 

Govoriva o njej??????

 

2005, Poroka od Motobaby...  

 

Tedy, to je Nata ja, tista z dolgim jezikom. :P  Klasično za njo. Faca! Vedno dobre volje in nasmejana. :D  Par let nazaj je delala na Pop TV, oziroma na spletnih straneh 24 ur. Kje je sedaj ne vem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa bolj kulturno? Saj "kulturne" vožnje naokoli imaš že na vsakem motozboru, govejem motozboru ali pa žegnariji.

 

Če si care narediš to kot se zagre ne pa kulturno.  :ninja:

 

Jebeš te 20 km turice. To bi se moralo peljati od Maribora pa do Kopra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš te 20 km turice. To bi se moralo peljati od Maribora pa do Kopra :)

nekaj mi ne gre skupaj ...a si ti novo mt-03 kupil pa si letos 20tkm naklepal da so ti 20km furce premalo? glede na to , da ti na yamahi ležaji škripajo najprej to poštimej ... pol se bomo pa za kakšno daljšo dnevno furco zmenil ... pa to al pri +36 al pa pri +0 stC...ker vmes je tolk gužve ..sami neki rejserji pa kurjači gum ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi ne gre skupaj ...a si ti novo mt-03 kupil pa si letos 20tkm naklepal da so ti 20km furce premalo? glede na to , da ti na yamahi ležaji škripajo najprej to poštimej ... pol se bomo pa za kakšno daljšo dnevno furco zmenil ... pa to al pri +36 al pa pri +0 stC...ker vmes je tolk gužve ..sami neki rejserji pa kurjači gum ...

 

nekaj mi ne gre skupaj ...a si ti novo mt-03 kupil pa si letos 20tkm naklepal da so ti 20km furce premalo? glede na to , da ti na yamahi ležaji škripajo najprej to poštimej ... pol se bomo pa za kakšno daljšo dnevno furco zmenil ... pa to al pri +36 al pa pri +0 stC...ker vmes je tolk gužve ..sami neki rejserji pa kurjači gum ...

a se da celo 20k z yamaho naredit?? :eek:  :eek:  ..wauuu top ne hahahaha :worship:  :D

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi ne gre skupaj ...a si ti novo mt-03 kupil pa si letos 20tkm naklepal da so ti 20km furce premalo? glede na to , da ti na yamahi ležaji škripajo najprej to poštimej ... pol se bomo pa za kakšno daljšo dnevno furco zmenil ... pa to al pri +36 al pa pri +0 stC...ker vmes je tolk gužve ..sami neki rejserji pa kurjači gum ...

Ja, letos sem jo kupil od Fantoccija  :BUA:  ampak ne bi o tem   :oops:. Ja, bom poštimal počasi. Vedno nekaj novega odkrijem na tem motorju  ;). Nazadnje mi je uspelo dobiti ven zlomljen vijak na sedežu in zdaj čakam na novega. Ne vem kaj moreš delati z motorjem, da to zlomiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, letos sem jo kupil od Fantoccija  :BUA:  ampak ne bi o tem   :oops:. Ja, bom poštimal počasi. Vedno nekaj novega odkrijem na tem motorju  ;). Nazadnje mi je uspelo dobiti ven zlomljen vijak na sedežu in zdaj čakam na novega. Ne vem kaj moreš delati z motorjem, da to zlomiš.

a je to tvoj prvi enocilindraš z malo več kubiki?  ne sprašuje se kaj naredi lastnik z njim...pri takih je to tako in pika...noben ni kriv - to je mono ....

tudi jaz pri mojem skoz nekaj delam ... pa ne misli da se mi ni nikoli nič zlomilo - se je ...recimo trenutno moram pošvasat nosilec za tank ki je prečno zavarjen med levo in desno cev okvirja ... posledično je zaradi vibracij začel puščati tank takoj zraven mesta kjer je spustil tri leta nazaj ... 

 

sej pravim - šraufaj , švasaj in se vmes vozi... to je ta pravi gušt motorja ...  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to tvoj prvi enocilindraš z malo več kubiki?  ne sprašuje se kaj naredi lastnik z njim...pri takih je to tako in pika...noben ni kriv - to je mono ....

tudi jaz pri mojem skoz nekaj delam ... pa ne misli da se mi ni nikoli nič zlomilo - se je ...recimo trenutno moram pošvasat nosilec za tank ki je prečno zavarjen med levo in desno cev okvirja ... posledično je zaradi vibracij začel puščati tank takoj zraven mesta kjer je spustil tri leta nazaj ... 

 

sej pravim - šraufaj , švasaj in se vmes vozi... to je ta pravi gušt motorja ...  :OK:

Ja, prvi motor nasploh. Pred tem sem lastil 50cc skuterja :) naredil 28000km, dokler ni 1. zaribal zaradi dirkalnega izpuha  :wallbash: . Dal 70cc not, še vedno ribal. Na koncu sem prodal izpuh, dal navadnega gor in pred tremi leti prodal še skuterja (32000km). Motor pa sem si že od nekdaj želel... Jaz tudi moram dat pošvasat en nosilec na izpuhu za okrasni pokrov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastari motosvetovci smo že doživeli vse slovensko Motosvetovo vožnjo v Goriška brda. Bilo nas je iz vseh koncev Slovenije tam okoli 150. Vem, da so na valu 202 nekajkrat opozorili voznike naj pazijo na veliko grupo motoristov, ki se vozijo iz smeri LJ proti NG. Je že lep cajt od tega. Nekje 8 let. Ne vem, pozabil točno katerega leta, gospodovega je že to bilo. Vem pa, da sem imel za hrbtom našo vrlo prekmurko Nato, ki se me je močno držala. :kva2:

 

U jebemti točno. Tista vožnja je bila fajn zaradi družbe ampak katastrofa od vožnje. Toliko motorjev se ne more normalno skupaj vozit, je prevelika gužva in gre prepočasi. Vse kar je tam nad 10-20 motorjev je že parada ne pa vožnja. Se spomnim kako smo takrat eni popizdli in ga vžgali naprej ker se ni dalo vozit v koloni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY, dne 25 Nov 2013 - 17:05, pravi:PERVY, dne 25 Nov 2013 - 17:05, pravi:PERVY, dne 25 Nov 2013 - 17:05, pravi:PERVY, dne 25 Nov 2013 - 17:05, pravi:

U jebemti točno. Tista vožnja je bila fajn zaradi družbe ampak katastrofa od vožnje. Toliko motorjev se ne more normalno skupaj vozit, je prevelika gužva in gre prepočasi. Vse kar je tam nad 10-20 motorjev je že parada ne pa vožnja. Se spomnim kako smo takrat eni popizdli in ga vžgali naprej ker se ni dalo vozit v koloni.

UU, je že kar več kot 8 let, Goriška brda 1999-2002 tam nekje, je blo fajn vozit v koloni dveh treh -ampak nazaj grede in si upal da ne rukne mal od gorice modra kontrola drugega al tretjega ven-ponavadi najbolš pozicija :grim ..Goriško vino je blo strupeno :SS ..Those were the days of our lives....

Hja fajn je blo.. :music4:

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!