Skoči na vsebino

Dober servis, poceni deli?


BlazS

Priporočene objave

Pelji k LANGUSU v Ljubno saj verjetn veš kje je to. Tip je fer pa obvlada sceno :wink:

Ali Langus servisira vse znamke motorjev (cross in hard enduro)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delaj ta pravo mešanco, pravilno ogrej motor, poskrbi za čiste hladilnike, kontroliraj hladilno tekočino...ne vidim razloga da ti bat ne bi zdržal še to sezono

ljudem, ki ne skrbijo za motor in se vozijo bolj turistično zdrži bat tudi več let, samo so posledice takega početja lahko :x

moraš si razvit zdravo mero glede uporabnosti materiala, ki je sigurno daljša od tiste, v knjigi predpisane

Glede mešanice.

Kako pa je s tistimi sistemi, ki sami mešajo olje in bencin? Nekje sem slišal, da je bolje če prej narediš mešanico in jo vliješ v rezervoar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kej mešaste mešanco npr. če se ustaviš na črpalki (a maš olje s sabo in mešaš na prbližn ???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelji k LANGUSU v Ljubno saj verjetn veš kje je to. Tip je fer pa obvlada sceno :wink:

Ali Langus servisira vse znamke motorjev (cross in hard enduro)?

Ja saj js mislm tko! Sej sm skor prepričan!drgač ga pa poklič! tel. ti pa tud loh dam če hoč? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko ne malce razlozi kako dela izpusni ventil pri 2T? Jaz mam sicer obcutek da moj ni pravilno nastavljen(sem ze omenjal tezave). Tist k mi je servisiral mi je rekel da je zagotov nataknil cilinder tko gor da je ujel zatic, sam da pa ni nujen da mi izpusni ventil do konca odpira, da ga je gotov treba nastavt, k ga ne mors ce mas sam masino. A ga to mors nastavt po obcutku tko da se vsakic probas peljat, a obstaja kaksno univerzalno navodilo kako ga nastavit. Jaz si tako rekoc niti ne predstavljam kako stvar deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko ne malce razlozi kako dela izpusni ventil pri 2T? Jaz mam sicer obcutek da moj ni pravilno nastavljen(sem ze omenjal tezave). Tist k mi je servisiral mi je rekel da je zagotov nataknil cilinder tko gor da je ujel zatic, sam da pa ni nujen da mi izpusni ventil do konca odpira, da ga je gotov treba nastavt, k ga ne mors ce mas sam masino. A ga to mors nastavt po obcutku tko da se vsakic probas peljat, a obstaja kaksno univerzalno navodilo kako ga nastavit. Jaz si tako rekoc niti ne predstavljam kako stvar deluje.

Preberi navodila za uporabo, tam vse piše...če jih nimaš najdi nekoga da ti jih posodi.

V navodilih so vsi odgovori na tvoja vprašanja ki si jih do sedaj zastavljal... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na internetu se res veliko najde sam takih stvari kot so kakšna navodila pa zežko najdeš pa tudi če jih dobiš ponavad ni to notr kar tebe zenima <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem ze najdu ene knjige prov za cr 250 service manual sam se da sam kupt. A obstajajo slovenska navodila?

Ce ma kdo slucajn kaksne knjige al pa na racunalniku navodila, bi bil zelo vesel ce bi se dal posodit za skopirat al pa poslat po e mailu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko ne malce razlozi kako dela izpusni ventil pri 2T? Jaz mam sicer obcutek da moj ni pravilno nastavljen(sem ze omenjal tezave). Tist k mi je servisiral mi je rekel da je zagotov nataknil cilinder tko gor da je ujel zatic, sam da pa ni nujen da mi izpusni ventil do konca odpira, da ga je gotov treba nastavt, k ga ne mors ce mas sam masino. A ga to mors nastavt po obcutku tko da se vsakic probas peljat, a obstaja kaksno univerzalno navodilo kako ga nastavit. Jaz si tako rekoc niti ne predstavljam kako stvar deluje.

To bol da k enmu peleš k se na to spozna, k sm js mel tud težave z ventilam!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

No, imam en problem(no ni glih problem).

Imam husko cr250 l.90 - z doma narejeno elektroniko in natunanim zamikom vžiga (douge študije)-gre ko sam sat**.. zdaj imam bat 67mm in je že malo zrablen in ni več to kar bi lahko z nje "potegno" . Zdaj pa bi rad dal 70mm bat in me je malo strah, da mi nebo polomlo vstavlene puše od spodaj(tolko ko jo gleda ven). Puša je pa od zunaj 76mm, to se pravi na vsaki strani 3 mm- bi blo to dovolj??.

In še nekaj, koliko je vreden 70 bat, ki je vožen 10 ur ??

Aja, in kje bi kdo to drejal in da bi blo vredi narejeno??? (oklica Koroške)

Lp, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!