Skoči na vsebino

Grobnik - Bobo Racing 2014 - 2015


BOBO RACING

Priporočene objave

Bobo nam je poslal KOLEDAR 2015 ter PREDPLAČILA 2015

 

Za leto 2015 je na koledarju 39 dirkaških dni, katerim se po izkušnjah poleti pridruži še nekaj dni, torej preko 40 dni!!!

 

Predplačila se izvajajo vsakič konec sezone za naslednjo sezono in veljajo do 31.12.2014, lani se je kar nekaj slo.fantov odločilo za to zadevo.

Prikazani so primeri vplačil za 600, 1000 ali 2000€ in nato višje vsote z katerih se črpajo štartnine čez celo leto, glede na vaš prihod na event.

Kandidati javite se!!  ;)

 

Slaba informacija je, da nam je Bobo žal zvišal štartnine :(

Cene 80€ (med tednom) ter 100€ (vikend) ostajajo iste vendar le za treninge brez merjenja časov ter dirke, za vse skupaj je potrebno prišteti +20€

Žal ima svojih italjanov več kot dovolj na vsakem eventu in se ni dal več prepričat na nizko ceno, še vedno pa je nižja od njihove polne cene :)

post-40829-0-58628300-1416346280_thumb.png

post-40829-0-19846000-1416346298_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj fantov je že vplačalo "PREDPLAČILA 2015",

le še dva tedna je to možno se pravi do 31.12.2014 potem ne bo več mogoče vplačat. :)

Če še kdo želi naj pohiti! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........za sezono 2015 se že pripravljata dva nova prvenstva in sicer:

 

QUEEN OF GROBNIK - LADY CUP

(za vsa dekleta in žene, ki sedaj lahko le gledajo svoje rejserje :D )

 

 

ter

 

 

KING Of GROBNIK over 1.40

(za vse fante, kateri vozijo čas kroga okoli 1.40.......to bo svoja dirka v sklopu sobotnega Kinga)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Super....novost za 2015 je zelo zanimiva :OK:

Če pa slovenskih deklc ne bo, bom pa jaz mojo "mehankarco" vpregu, ziher bo bl letela k jaz, vsaj en pr bajti :D

post-8560-0-52366300-1420454504_thumb.jpg

post-8560-0-74165800-1420454555_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa slovenskih deklc ne bo, bom pa jaz mojo "mehankarco" vpregu, ziher bo bl letela k jaz, vsaj en pr bajti :D

....kdo ti bo pa grelce montiral  :smoke: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kdo ti bo pa grelce montiral  :smoke: ?

Kolega ka bi jih ti rad (grelce montiral mislim).

Neuš ker te bom doma zatožo če boš. Boš kar meni pomagal zaj ko mam taki vamp in se težko sklonim pa dul z mopeda pridem.

 

......ja pol jih bom pa jaz njej a ne - zamenjane vloge :P  :D  

Ja bi se še kaki najdo ziher (samo ne jaz, ker sn že itak preveč na kolenih doma, ko ribam pod, da lahk grem te pa te na grobnik pol, ko doma porihtam)

Da pa zve da sn keri grelce gor daval pol sn pa ziher GOTOF..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ka bi jih ti rad (grelce montiral mislim).

Neuš ker te bom doma zatožo če boš. Boš kar meni pomagal zaj ko mam taki vamp in se težko sklonim pa dul z mopeda pridem.

 

Ja bi se še kaki najdo ziher (samo ne jaz, ker sn že itak preveč na kolenih doma, ko ribam pod, da lahk grem te pa te na grobnik pol, ko doma porihtam)

Da pa zve da sn keri grelce gor daval pol sn pa ziher GOTOF..

hahaha če boš keri le "grelce natikal" bo še ok........če boš kaj drugega "natikal" pa verjamem, da boš GOTOF doma :D

 

Baje bom mogu jaz tud tkole čistilko špilat, sam ne vem če bo tole ravn zame :D

post-8560-0-19107000-1420576942_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

........bliža se nova sezona in treba je bilo zamenjat tudi profilno sliko  ;)....... je bolj v stilu letošnjega novega prvenstva

       QUEEN OF GROBNIK !!! (lady cup)

 

Začetek marca se že prične prvi BOBO RACING vikend in v nekaj dneh bodo prestavljene novosti za 2015!! 

post-40829-0-64600300-1421343246_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........bliža se nova sezona in treba je bilo zamenjat tudi profilno sliko  ;)....... je bolj v stilu letošnjega novega prvenstva

       QUEEN OF GROBNIK !!! (lady cup)

 

 

Tale profilka se res lepo sklada s stilom letošnjega prvenstva  B)

Za sezono 2016 bi znala bit še bolj skladna  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez dober mesec in pol se prične nova sezona boboracing.jpg

 

1.KING OF GROBNIK  

  6.3.2015 - PETEK (prosti treningi, endurance)

  7.3.2015 - SOBOTA(prosti treningi, dirke: KING OF GROBNIK 600, KING OF GROBNIK 1000, KING OVER 1.40+)

  8.3.2015-  NEDELJA (prosti treningi, dirke:,600, 1000, KING OVER 40, KING OVER 50, QUEEN OF GROBNIK)

 

1.KING OF WEEKLY

  16.3.2015 - PONEDELJEK (prosti treningi, dirke: KING OF WEEKLY 600, KING OF WEEKLY 1000)

 

 

 

Kot je že bilo omenjeno bodo letos prijave malo drugačne, žal bo na "zadnji dan dražje" :(

torej:

-prijava min.10 dni pred dogodkom:   ponedeljek, petek______________ 80€ + 20€ dirka

                                                          sobota, nedelja ________________100€ + 20€ dirka

 

-prijava 5 dni ali manj pred dogodkom: ponedeljek, petek______________ 100€ + 20€ dirka

                                                             sobota, nedelja ________________120€ + 20€ dirka

post-40829-0-94863300-1421670458_thumb.png

post-40829-0-49272100-1421670486_thumb.png

Popravljeno . Popravil BOBO RACING
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......ZADNJA NOVICA!!!   :notworthy:  :notworthy:  :notworthy: 

 

Bobo je za letošnje leto pripravil (le za nas) tudi sistem pozameznih predplačil in sicer:

 

-prvih 10 prijavljenih ter v naprej plačanih se vozi za ceno:

 

                          -PONEDELJEK, PETEK____________cel dan z dirko 70 €

                          -SOBOTA, NEDELJA______________cel dan z dirko 90€

 

Prijave ter vplačila morajo biti izvedena min.10 dni pred dogodkom, plačila se izvajajo na:

 

AUTOMOTODROM GROBNIK d.o.o.

PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D.

10000 Zagreb, Račkoga 6, Croatia

IBAN: HR74 2340 0091 1103 1880 6

SWIFT CODE: PBZGHR2X

 

Vse v naprej plačane štartnine se v primeru neudeležbe, zaradi bolezni, dežja......ipd......prenesejo skladno z dogovorom na naslednji dogodek -vplačila ne propadejo!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobo je že sestavil oba celoletna programa za vikend dirke ter za dirke med tednom.

Glede na lanskoletni program ni večjih sprememb razen vnešenih novih dirk

KING 1.40+ ter

QUEEN OF GROBNIK !!

post-40829-0-58883500-1421940230_thumb.png

post-40829-0-13518300-1421940264_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče mal smešna vprašanja ampak zih je zih :)

A za 750ccm se lahko prijaviš samo če imaš čas okoli cca 1.35? Over 50 pa je samo za 1000ccm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče mal smešna vprašanja ampak zih je zih :)

A za 750ccm se lahko prijaviš samo če imaš čas okoli cca 1.35? Over 50 pa je samo za 1000ccm?

Mogoče je res veliko nekih razdredov in podatkov.........in si narobe razumel.

Z motorji 750ccm je dejansko najmanj fantov, včasih so morali v  klaso 1000ccm (mogoče ne fer a žal so nad 600ccm) sedaj že 2 leto zapored pa so skupaj v klasi z 600ccm. Tako je za vse dirke v pokalu KING OF GROBNIK in KING OF WEEKY za razred 600 + 750ccm..................za dirke, KING 1.40+, OVER 40, OVER 50 ter QUEEN OF GROBNIK pa motor ni opredeljen, ne sme biti le enduro/cross ali potovanik.

post-40829-0-92892800-1422356946_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je res nerodna situacija ker imamo sneg in še ga bo baje nasulo ta teden :D...............vendar, kdor želi

na 1.KING OF GROBNIK  6.3. -  8.3. naj z prijavo pohiti http://www.bobosbk.it/2008/prove.php

Po navedeni razpredelnici je le še cca 30 prostih mest za sobota/nedelja,

Je še več kot mesec dni do dogotka in to bo sigurno polno - prijave ne bodo več možne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vseh letošnjih spremenjenih cenah se je pozabilo navesti še ceno za punce za QUEEN OF GROBNIK

 

-ponedeljek,  torek,  petek______________________60€

-sobota,  nedelja_____________________________80€

 

Za punce ni potrebna 10 dnevna predhodna prijava ali predhodno plačilo, navedena cena se plača na Grobniku :)

Dirka QUEEN OF GROBNIK  se vozi za vikend v nedeljo v dirki skupaj z klaso 600 ter OVER 40 in sicer 6 krogov.

Predvideva se da punc ne bo ravno veliko, zato se po vsaki dirki podeljujejo pokali le za prve 3. (pri fantih za prvih 5)

Dekleta vabljena!!!!  :OK:  :OK:  :OK:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!