Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Kdor ma take prjatle....

 

10556329_696491227087099_668161435072023

 

sovražnikov sploh ne rabi :D

 

10409470_696490170420538_355453101741960

 

pa mopeda tut ne...za vtise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od doma do Jelšan (do Lahatca po AC). Naprej po Jadranki do Karlobaga. Okoli Senja je tako pihalo, da sem se držal balance še na ravnini, kaj šele na ovinkih. Čofčof v vodo. Nazaj grede kosilo v Crikvenici, pa na Starod in Kozino. Pred Senožečami me kot snete skire prehitita KTM 1190 in GSA..Ja tista dva..vsem znana. Sem moral v Senožečah takoj dat za pijačo. ( no, v to me je prisilila ploha). Torej 660 km vse skupaj. Pravzaprav bi danes moral doma polagati ploščice...sem pa položil kakšnih 300 ovinkov. Bolje...vsekakor.

 

... stari, hvala za pijačko ...  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v družbi Z 1000, in Monsterja 696 iz deževne Ljubljane pobegnili na sončno dolenjsko:)

 

tura.jpg

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj za kopaiščem v Idrijski Beli ...

Prej sem gledal v "idrijsko specijalko" in videl, da če me ne bi na napačni cesti ustavilo podrto drevje, bi se najbrž pripeljal nekam v Mali Golaki ... :blush:  :blush:  :blush:

 

Jest sem enkrat šel s kolesom po levi strani. Takoj po kopališču. Najprej gre klanec zlagoma, po klavžah pa fajn zategne v hrib. Na vrhu prideš ven malo pod Vojskim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da si nadaljeval mimo Krekovš in "prišel ven" nekje v bližini hiše mojih tukajšnjih sosedov, od katerih je ona od tam ... Mislim, da sem tudi jaz prekolesaril to smer, z cultom in že s tem kolenom ... Pardon, s cultom od Krekovš naprej proti Vojskem.

Včeraj sem s Krekovš vračal prav po tej "tvoji" cesti ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa spet po nekajdnevnem premoru mal motoriral :D. Prvo se pelem proti Gornjem Gradu pa je proti Črnivcu blo vse bolj oblačno, pridem do spodaj k se začnejo klanci, in cesta fulj mokra, se zasučem nazaj in pičim proti Vranskem pol pa naprej čez Trojane. No in pri Lukovici naletim spet na ful mokro cesto, ampak zdej se pa nisem obračal :). Pičim po nešto sitnoga u bs-a pa naprej do Rakitne, kjer malo pavzira. Se pelem naprej, fuuuuul hudo ivinki, sploh tam k je novejši asflat :). Dalje grem mimo Cerknice, unca, do Planine, in seveda čez ride kačje gore i dole. Nazaj grede se ustavim u Rakeku, da mal dotočim pa nekja zlijem u grl. Pičim naprej spet čez Rakitno ..... ovinki tralala hopsasa :P, v Lublani mal na ac, in gasa proti Litiji. Mal naprej od Litije pa spet fulj mokra cesta, tak da motor usran do amena :D. V Trbolvlah sm si pa zaželu še ovinkov, tak da sm ga pičo na Marijo Reko. Cesta spet mastna, tk da u izi :D. Dalje pa Prebold, Polzela in čez Andraž do Velenja in back to Šoštanj, fajnih 370km :)

 

P.S.: kir junak ali junakinja mi je v Rakeku na OMV-ju na mator dal/dala zeleno vejico, nej se takoj javi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes z avtom okoli 3h popoldne na nemški cesti v lj smer tacen peljem 90 (omejitev 80) in me prehiti en bel cestni motorist KR registracije z 200+... to je vse kar sem videl... :BUA:

tolk o mojem dnevnem vtisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes z avtom okoli 3h popoldne na nemški cesti v lj smer tacen peljem 90 (omejitev 80) in me prehiti en bel cestni motorist KR registracije z 200+... to je vse kar sem videl... :BUA:

tolk o mojem dnevnem vtisu.

pa b se pelu hitrej, bi mrbit videl več, kot KR in da je bel :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spljoh se mi ni dalo nikamor.Pol me pa žena nažene po čike..ne zastonj baba,si rečem in naredim okroglih 400km (Go-Soriška-Bled-Šk L-Po-Viki...)

Mal sem se spozabu in pomahal policaju na motorju..zgleda da se je tudi on spozabu ker mi je odmahal nazaj.

Popolen dan mi je pokvarla samo novica ko sem po radiu zvedel da smo zgubili "sestro".RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj padlo cca 240km, dan pa ne bi bil popoln če ga ne bi zaključil z najlepšimi ovinki na Štajerskem, cesto na Areh s Hoč. Ta cesta je tudi najbrž glavni razlog, da so moje Angel GT že po 6000km prišle čisto blizu indikatorja in da je tehnični pregled avgusta vprašljiv. Fotka je z Bellevueja. Vozil sem iz MB do Konjic, pa čez Vitanje, Socko, Dobrno.. Vmes sem se seveda kvalitetno najedel ter obiskal kolega in igral hi konjiča z njegovo 2-letno hčerkico. :-) To sezono sem pridelal od servisa v marcu že 7000km.

post-38903-0-57247700-1405835772_thumb.jpg

post-38903-0-75453900-1405836243_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!