Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Spljoh se mi ni dalo nikamor.Pol me pa žena nažene po čike..ne zastonj baba,si rečem in naredim okroglih 400km (Go-Soriška-Bled-Šk L-Po-Viki.. .)

Mal sem se spozabu in pomahal policaju na motorju..zgleda da se je tudi on spozabu ker mi je odmahal nazaj.

Popolen dan mi je pokvarla samo novica ko sem po radiu zvedel da smo zgubili "sestro".RIP

Cavolo, kadite  izredno redko znamko cigaretov, če si jo iskal skoraj 400 km. :kva2:

Pozdravi ženo.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel preverit če Zrče propadajo, pa vam povem da ni res!

post-27089-0-98682400-1405859416_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BMWflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Turracherhohe in še naprej in malo naokoli po daljši poti in se jih je nabralo 300+.

 

Po dolgem času sem spet videl krave.

 

Policaja nobenega (če odmislim slovenske zasede), za kasnejše pozdrave pa Garmin poskrbi.

 

 

post-34709-0-26711400-1405882749_thumb.jpg

 

post-34709-0-10377300-1405882803_thumb.jpg

 

post-34709-0-31815100-1405882846_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času se je bilo treba malo peljati, kam, najprej predlog obala, si hitro premislim in greva raje Kamnik-Preddvor-Jezersko-Pliberk-Labot-Dravograd-Velenje-Vransko-Tuhinj-Kamnik. Nabralo se je prijetnih 200km brez vsake gneče.

 

Smo se srečal na Jezerskem :) Še razmišlov sm kakšna simpatična kombinacija ninja pa 4kolesnik  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se srečal na Jezerskem :) Še razmišlov sm kakšna simpatična kombinacija ninja pa 4kolesnik  :OK:

Idealna ;) Le ninja mora spredaj voziti, ker drugače švica med lovljenjem gokarda čez ovinke, 4 kolesa imajo le več oprijema kot 2 :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno se je vreme uredilo in odpravila sva se na dopust, ki lahko zgleda tudi takole:

 

Prva Honda (VFR) je poslušnost odpovedala v Povilah (nekaj km naprej od Novega Vinodolskega). :BUA:

Ura je bila ravno 'ta prava', da ni bilo nikjer nobene sence. Trajalo je uro in pol, da je bila pripravljena odpeketati naprej.

 

Važno je, da sta naju ranjenca brez težav pripeljala domov.  :worship:  Jutri gresta k pravemu zdravniku, da bosta pripravljena na nove boje.

Imava pa zavidanja vredno barvo. :OK:

 

VFR-ka regler, CBF-ka diesel v rezervoarju???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo se potepal po senčni strani Karavank....

 

 

 

 

 

Kakšen zaseben video?!  :hmm:

 

 

Vam dela al ne?

Kakšen nasvet, mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ovinek, katerga prejšnjič, ko sva šla, motorist pred nama ni zvozil in je z nakedom oral po travi, najbrž se je okvir zvijal in ga je odneslo :grim Žalostno, da njegova kolega, ki sta vozila pred njim kar nekaj časa nista opazila, da jima ne sledi več :sleep2:

 

Nč se ni okvir zvijal, mal je preteral ker dec še nima dolgo izpita. Sva pa pršla do meje, ker smo bli zmenjeni da se gor dobimo. Je bil pa konec dober vse dobro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VFR-ka regler, CBF-ka diesel v rezervoarju???

 

VFR alternator, CBF membrana na pip'ci rezervoarja - zdravniška diagnoza :)

 

Ups, sorry za dve objavi.

Popravljeno . Popravil Nikii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal po Mostaru

Mal po Mljetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal po Mostaru

Mal po Mljetu

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil čez vikend v Lotmerku. Predobro vino ter zanimivi filmi.

 

Ogled na lastno odgovornost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!