Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

@vandrovc: a tebe je tud zanesl v tale zvezdico in pol kamp? Kje pa si bil lociran? Si bil slucajno v prvi vrsti ob sprehajalni poti?

Bil sem nekje blizu dela kampa, kjer je označeno kot parkirišče, bolj v sredini kampa. Kjer so v prvi vrsti igrala za otroke ob poti navzgor. Letos sem bil tam drugič in razočaran nad osebjem v recepciji, neprijaznost in še nekam veliko so mi zaračunali za eno noč...173 HRK. Glede na cenik, ki je objavljen na stani avtokampi.si ni veliko razlike med kampoma Pineta in Šibuljina, kjer sem bil par dni prej in plačal 40 HRK manj. V nedeljo okrog 11 ure je bila že gužva pred recepcijo, ker po 12 uri zaračunajo kar en dan več, smo čakali v vrsti. Ko pride nek fant na vrsto mu receptor reče, da brez majice ne sme biti v recepciji in je moral ven, kjer so se tudi ostali, ki so ga čakali, zgražali.

Drugače mi je kamp še kar všeč, lepa plaža, bližina mesta, tudi senca v kampu. Je pa res, da je v njem večina Slovencev nad čemer očitno lastniki niso preveč navdušeni, vsaj tako je bilo opaziti.

foto računa:

post-38249-0-64369200-1407779622_thumb.jpg

...saj se ne sekiram zaradi par €, ki sem jih morda preveč plačal ampak ostaja nek grenak priokus nad celotno gostoljubnostjo v tem kampu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem nekje blizu dela kampa, kjer je označeno kot parkirišče, bolj v sredini kampa. Kjer so v prvi vrsti igrala za otroke ob poti navzgor. Letos sem bil tam drugič in razočaran nad osebjem v recepciji, neprijaznost in še nekam veliko so mi zaračunali za eno noč...173 HRK. Glede na cenik, ki je objavljen na stani avtokampi.si ni veliko razlike med kampoma Pineta in Šibuljina, kjer sem bil par dni prej in plačal 40 HRK manj. V nedeljo okrog 11 ure je bila že gužva pred recepcijo, ker po 12 uri zaračunajo kar en dan več, smo čakali v vrsti. Ko pride nek fant na vrsto mu receptor reče, da brez majice ne sme biti v recepciji in je moral ven, kjer so se tudi ostali, ki so ga čakali, zgražali.

Drugače mi je kamp še kar všeč, lepa plaža, bližina mesta, tudi senca v kampu. Je pa res, da je v njem večina Slovencev nad čemer očitno lastniki niso preveč navdušeni, vsaj tako je bilo opaziti.

foto računa:

attachicon.gif20140811_190624.jpg

...saj se ne sekiram zaradi par €, ki sem jih morda preveč plačal ampak ostaja nek grenak priokus nad celotno gostoljubnostjo v tem kampu.

hrana je vračunana :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - Polzela- Velenje- Dravograd - Radlje ob Dravi - Avstrijska Golica (69)- Lavamund - Dravograd - Sl. Gradec - Graška Gora - Topolšica- Ljubljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Table za omejitve pa postavljene take, kot bi blo dovoljenih 180 km/h namesto 90 :eek: .

Pred Kninom, na ridah ob spustu proti, pa brez znaka pred zaprtim 180 ovinkom  :headbang:

Ja table majo pa svetovno postavlene....tabla za naselje ,3 bajte k so itak zapuscene,pol cz ene 3km k se peljes fajn cz omejitev pa tabla za konc naselja.evo dns oddelala eno peklensko....orebic-ston (ze zjutri nasla apartma d ne bi spet ponoc iskala k je vse polno)-dubravnik (sm mimo)-ostri rt (najjuznejsa tocka hr)-dubravnik (mal guzvanja po starem mestnem jedru)-gas v vofo nek na poti od zatona prot stonu- ston.jutr pa dalje :).
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka hvala, pa čeprou že precejkrat se tm mem vozu, mi blo čist jasno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da si se, berem, no ja, pa saj je prav, da vedo tudi tisti, ki se še niso, mogoče pa padla kakšna ideja za izlet itd..itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pomote v mojem postu, sem spustu besedico *ni, torej ..... mi ni blo čist jasn  :D

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem nekje blizu dela kampa, kjer je označeno kot parkirišče, bolj v sredini kampa. Kjer so v prvi vrsti igrala za otroke ob poti navzgor. Letos sem bil tam drugič in razočaran nad osebjem v recepciji, neprijaznost in še nekam veliko so mi zaračunali za eno noč...173 HRK. Glede na cenik, ki je objavljen na stani avtokampi.si ni veliko razlike med kampoma Pineta in Šibuljina, kjer sem bil par dni prej in plačal 40 HRK manj. V nedeljo okrog 11 ure je bila že gužva pred recepcijo, ker po 12 uri zaračunajo kar en dan več, smo čakali v vrsti. Ko pride nek fant na vrsto mu receptor reče, da brez majice ne sme biti v recepciji in je moral ven, kjer so se tudi ostali, ki so ga čakali, zgražali.

Drugače mi je kamp še kar všeč, lepa plaža, bližina mesta, tudi senca v kampu. Je pa res, da je v njem večina Slovencev nad čemer očitno lastniki niso preveč navdušeni, vsaj tako je bilo opaziti.

 

 

...saj se ne sekiram zaradi par €, ki sem jih morda preveč plačal ampak ostaja nek grenak priokus nad celotno gostoljubnostjo v tem kampu.

 

 

Aha, takoj pod recepcijo in marketom.

 

Tale Pineta je eden najbolj nemarnih kampov ob Jadranski obali. Sanitarije so še iz časa Marije-Terezije in zaudarjajo naokoli. Higiena je na psu. Svinjarija na mestih kjer se pomiva posoda neizmerna. Verjetno imajo podkupljenega sanitarnega inšpektorja, ker bi glede na stanje kakršno je, moral ta kamp biti že davno zaprt. Mogoče je higiena na delih katere zasedajo dnevni gosti (tujci) boljši. Pavšalisti so skoraj izključno samo Slovenci in ti so glavni krivci svinjarije. Nekateri so pač slabši kot živali. V kampu se krade in osebje je pregovorno primitivno in nesramno. Pri tem prednjači debela zafrustrirana "šefica" recepcije katera tudi živi v opuščeni hiški v kampu. In to celo leto. No tudi "direktor" ni nič boljši. Obični tepec primitivni. Skratka škoda kampa katerega lega in narava sta vrhunski. Plaža je sicer za silo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, takoj pod recepcijo in marketom.

 

Tale Pineta je eden najbolj nemarnih kampov ob Jadranski obali. Sanitarije so še iz časa Marije-Terezije in zaudarjajo naokoli. Higiena je na psu. Svinjarija na mestih kjer se pomiva posoda neizmerna. Verjetno imajo podkupljenega sanitarnega inšpektorja, ker bi glede na stanje kakršno je, moral ta kamp biti že davno zaprt. Mogoče je higiena na delih katere zasedajo dnevni gosti (tujci) boljši. Pavšalisti so skoraj izključno samo Slovenci in ti so glavni krivci svinjarije. Nekateri so pač slabši kot živali. V kampu se krade in osebje je pregovorno primitivno in nesramno. Pri tem prednjači debela zafrustrirana "šefica" recepcije katera tudi živi v opuščeni hiški v kampu. In to celo leto. No tudi "direktor" ni nič boljši. Obični tepec primitivni. Skratka škoda kampa katerega lega in narava sta vrhunski. Plaža je sicer za silo.

A ni v Istri povsot tako? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@VS800: Na drugem koncu Fažane je kamp "Bi Village". Npr. v sanitarijah bi lahko na tleh tudi jedel. Tako je spucano. In tudi odnos gostov je temu primeren.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od teh parkiranih frčoplanov do vzletne steze (in tunelov) je še kar malo vožnje. Ni ravno tako na kupu, kot bi si mislil. Pri letalih bi morala zaviti levo, če se dobro spomnim....pa potem po ozki poti, ki jo zakriva grmičevje s strani in potem prideš do steze, ki je, že na bosanski strani, se mi zdi. Mi smo kar nekaj časa tam lutali in se zabavali, pa ni bilo nobene kontrole.

 

 

meja med Hrvaško in BiH je sredi vzletne steze pri podrtem "bunkerju" od Unproforja. Res pa, da Garmin kaže mejo že nekje na sredi poti v tistem grmičevju (od letala na vhodu levo, kot je Kiri povedal). V tunelih pa so barikade iz armiranega betona (nisem šel tako globoko, da bi naletel nanje) tako, da je skoraj nemogoče prečkat. Če greš "uradno" in se prijaviš na meji ti cariniki z veseljem razložijo kako poteka meja in kje se lahko giblješ.

 

 

Tuneli so prehodni brez problemov, tiste pregrade so zminirana premična armirobetonska vrata, katera so zapirala posamezne sekcije tunelov ( projektirana, da zdržijo atomski udar 10 kt ),

edina ovira so odprti jaški v tleh ( iz katerih so pokradli bakrene in ostale vodnike ) in tema, potrebne so zelo dobre svetilke, pozabite na lučke iz mobilnih telefonov ali naglavne svetilke za v gore.

 

 

Fantje - hvala za vse informacije! :OK:

 

No sej - kakšne zadeve je mogoče res fajn malo prej pogledat ;) čeprav po drugi strani mam pa zdaj izgovor da moram že kmalu spet tja :P

 

Z dobro svetilko seveda! :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je debelost kriva za vse :kva1: ful pomemben podatek ... znate pa žalit ja.

 

Slušaj ti mene . U nas , u Bosnu , ženu brez sto kila , ne možeš kao olakšicu u poreznoj ubacit . :nono:

Jer praktički žena brez sto kila i nije žena . :smoke:

A i žulja prilikom :pos: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!