Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Motorist si tudi po tem, ko čelado snameš ali pa si peš :) In če gledam po številu gum odpade ena na vsakega. Torej ste kot dva motorja s spopotnicama  :) (lahko se tudi z damijem na enem tiščita pa damica in kmetica na ta drugem frajerišita :D

 

Skratka, ker je unikum in tega ni veliko prav nič ne moti, malo popestri  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes utrofu prav čas dobro vreme, tako da ga po svoje skoristu ...... štart v Velenju in prva postaja OMV pri Gorenju, pol pa do Petrola zasukat, da nisem prekršu CPP :D, potem pa ..... do Mazrja čez Gorenjski klanec, naprej pa Ljubno ob Savinji, kjer sem si kamero uštimu na čelado :D, Luče, Solčava, Logarska Dolina, Pavličevo sedlo, Železna Kapla ..... Pliberk, MP Reht, Mežica, Črna na K. :D, Sleme in back tu Veleje :P. Nabralo se je lepih uživaških 160km ;). Slik ni k se niti nsim ustavlu, da me nebi dež dobu :grrr, je pa nastal nekej posnetkov, pa jutr ena dva prpopam, da pridem do brzinske internet povezave :D. Drugače pa na cesti nič posebnega razen, da se na večih mestih čisti gozd in cesta posledično usrana, pa ko sem pršu mal naprej od Črne, je lih tolk porosil, da se je nenekj vidl na vizirju :grim. Pa cesta od Ljubnega pa še en čas čez Pavliča bla mastna.

Popravljeno . Popravil Danilo D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prav si misliš,nikjer ne piše! Ampak ker je to moto forum in da ne izkoriščamo luknje v zakonu :P prosim moderatorje da to prestavijo v temo "Vtisi voženj z avtodomom" ki sem jo odprl,saj nisem našel primerne tematike.

Če tema kljub mojem brskanju že obstaja pa to prosim premaknite tja,novo odprto temo zaklenite ali izbrišite in prav tako ta napisan post!

 

Hvala,lp

Sine , si slišal , da bodo izbrisani nek keš pokasirali....pa bi rad mauho polek prslonu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamionar,jaz sem v kamionu že 20 let,tako da bi naziv "sine " bolj pripadal tebi :glare:

 P.S. jaz ne rabim prislanjat nobene malhe nikomur ,ker vse zaslužim s svojimi rokami -_-

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tis en kmet :-S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tis en kmet :-S

bolje kmet kot Ajdovc :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še enga dodam, ker ne morem prejšnega prispevka več uredit :D

 

Imaš morda kakšen posnetek brez glasbene podlage? Zanima me kvaliteta zvoka...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo šumenje neki bv, pa sem mel gor tist vodotesn ohišje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo šumenje neki bv, pa sem mel gor tist vodotesn ohišje

 

včasih je bolje šumenje poslušat kot... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo šumenje neki bv, pa sem mel gor tist vodotesn ohišje

Hm, klasika... A si morda poskusu z dodatnim, zunanjim mikrofonom? Nekje sem prebral, da je zvok v tem primeru o.k., saj lahko mikrofon postaviš v brezveterje... Si morda kamero kdaj postavil za šipco? Je bilo v tem primeru kaj bolje? Sem pred nakupom, pa me zanimajo vtisi iz prve roke... V štacuni, kjer kamere prodajajo, je itak vse o.k. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z kakim mikrofonom niti nisem poskušal ker ga nimam, niti kamere nimam :D. Ta je sposojena že od lanske zime ker je kolega niti ne uporabla, pa mu jo jaz nazaj rentam če jo slučajn rabi :grim. Maš pa še na youtubu na mojem profilu nekaj posnetkov od kolesa, avta pa motornega sankanja, pa lohk še tm mal pogledaš kj. Mal sem jo pa zmeraj na čeladi, na kolesu še na nosilčku na belanci, na avtu pa na tistem priklopu za vleko, ampak tam je pa slika malo zmigana, ker pride obačsn v neko resonanco pa zatrese.

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtis v garaži :grrr  pa še prazniki pred vrati :slap: post-25699-0-21789200-1398803165_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

no na srečo je reširev  problema blizu :OK:

post-25699-0-85332600-1398803256_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm prvo sliko pagledu sm si reku, zihr dunlopke :D, in povečam .... pa še res je :grim

 

.... drgač pa je naslov teme vtisi voženj, mislim pa da se po garaži ravno nisi vozu :grrr

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Catch je v tem da se mi ponavadi ko sm u družbi neda slikarit ko grem sam pa lepo guštiram na polno, na Kalu pa vedno pade fotka, ker si usi želijo bit na sliki.  :yea1:

Me je pa strah koko bom motor prodal, niti 2 leti pa smo že blizu 22k km.  :010

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SN: še 1x lep stroj, sam če ne trese .... :BUA:  pa se ne kvari :zzz:  je kr dolgcajt :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes prva letošnja fura za ogrevanje in nabiranje občutkov. glede na napoved sem ostal na vzhodu slovenije, pogledal pa tudi malo čez mejo na golico. Ceste še bolj sfukane, kot se jih spomnim od lani :BUA: . uglavnem kar dosti motociklov na golici, saj je bil lep dan, čeprav na taki višini kar mrzlo. pa tudi cesta je bila višje še malo mokra, tako da ni šlo divjat. nazaj grede sem naletel na kolono s spremstvom policaja. to je blo nekje med dravogradom in s. gradcem. če ni bilo 200 pilotov naj me kura brcne!

 

uglavnem dobr za začetek, da se mal spozna letošnji asfalt...v nedeljo kaže lepo, tako da bo spet padel izlet  :OK: . letos upam na spet lepo, sončno in varno sezono. glede na finance imam v planu spet dolomite, srednjo italijo okoli firenc in pa v septembru še nekaj dni jadranke.

Popravljeno . Popravil Rokxy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se odločil za eno izi prvomajsko furco po Krasu.Nekaj cajta sem bežal pred črnimi oblaki,pred Komnom sem pa skoraj  plaval in toča je praskala po čeladi.

Sicer sem prevozil kar veliko po nalivih,a vedno v goretexu.Danes sem se pa kurčil v usnjeni jakni,đins hlačah,škornji pa tisti ki zajamejo vodo do vrha,ven pa je ne spustijo.

Seveda so bila vsa pokrita  postajališča zapolnjena z motoristi in kolesarji,a jaz jim  stoično  samo pomaham v pozdrav.

Pred Šempetrom me je prehitela ena Suza z bočnimi soft torbami in odplula dalje.

Morala je sicer vedno na nivoju,ampak mislim da tudi scat ne grem več brez kombinezona pod pazduho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!