Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Plan je bil it tanov stroj zalit oz. zalizat v Cacao Portorož.Štart iz Domžal v soncu, v Logatcu prve kaplje, v Postojni na pumpi pa telefon ven pa ličkat po Arsotu, k mrbit uni črni oblaki prot morju ne zalivajo še (malo morgen ja :headbang: ----dež naprej, dež nazaj).Tko d sva se rajš obrnila prot domu, kratek postanek na Ridah.....nikjer nikogar. :krneki: ....v Planini se je pa začel naliv, tko d sva zavila pod arkade farovža in vedrila....po eni uri naju je minil čakat, ker ni nč kazal d bo kj bolš, tko d "rain mode", gretje ročk pa tempomat  :OK:  pa domov, po še kakih dveh fajn tuših sva v soncu parkirala pred garažo pa gas pucat :slap: . Drugač je bil pa vtis supeeeeer, stroj se pele k šus, neverjetno okreten v ovinkih :kva2: (nč ne cuka, žal tud ne trese :grim ), sm usran si pa do glave :blink:

 

K pa ne maraš plastičarja. Pr plastičarjih use dol ostane  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma sm hotela it na morje... ker so pa že okoli 10ih poročali o zastojih na AC in posledično tudi stari cesti proti morju (sploh ne vem zakaj me čudi!), sem bila dejansko cel popoldne pri Urši na dolgi kavi.

seveda sem šla probat srečo, ampak sreče ni bilo neki velik, sem na semaforju pri viški gimnaziji zavila desno... vmes študirala kam... na misel so mi padli krofi ;) in res... gasa na trojane- krofi so kr tam ostal (nepopisna gneča) vmes pokličem Uršo, pravi da naj kr prletim... in previdno čez Snovik :) ja Urši, veš da bom :D

tolk cajta smo pričali in jedli, da se je uscal ;) sam blo pa luštn

 

P.S. pa nisem nč mokra dam pršla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldan pade ideja, da je treba v Postojno na kavo in rogljiček preden začneva delati. Itak štart melo pred deseto dopoldan iz Kamnika, prideva na Vič v kolono, wtf, brihte nisva doma nič pogledala stanje na cestah in podobne zadeve. Zavijeva na Petrol, kaj zdaj, namesto, da bi pogledala na telefon kaj se dogaja, še bolj brihtna zavijeva na AC itak vse stoji, greva takoj v smeri Kranja in prvi izvoz za zoo dol, jupi spet v kolono mimo zoo-ja. Se ustaviva, kaj zdaj, greva na Jezersko in čez Pavličevo sedlo? Moj odgovor, ne, greva proti Postojni saj ne more biti tako hudo, po nekih stranskih ulicah proti Brezovici kjer mi dop... in rečem, da grem samo še nazaj domov :) Malo ohldim glavo in greva spotoma v Lj k sorodnikom na kavico in domov, ko prideva domov začne sekati in deževati :)

 

70 nadležnih km :)

 

Nauk, vedno pogledam stanje na cestah preden se odpravim v določeno smer :) oz.ne rinem z glavo skozi zid, ker nima smisla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so včer oblublal, d bo dns mal bolš vreme smo se odločla za drugi poskus napada na sladoled. Štart z lepimi bleščečimi, frišno opranimi motorji iz Domžal, na obvoznci pa gužva za popizdit, ampak smo se šla kr prekrškarje (in nisva bla edina, en trop gsov s kufri nama je utiral pot, neki časa po sredin, neki časa po odstavnem :P), do Brezovce, tm pa ponovi vajo skoz do Vrhnike. Naprej je blo pa prou fajn, do Črnega Kala, kjer sva spet ličkala po Arsotu, ker je blo prot morju neki hudo črno....in itak, scanje,Vmes uletu še Igor s tardečo yaomaho d smo rekl par besed. POl pa obračanje in brez sladoleda domov, ker je že začel kapljat, mal naprej pa scat na fertik in tako še ene parkrat do doma, za finiš najbl na severni lj obvoznci...I just love this weather. Pa lohk spet pucamo.....ampak vse skup 500km sm pa napraskala v teh dneh....ah ja bo že bolš.

 

 

Lepu vaju je bilo videt. Upam, da se naslednjič vidimo par ovinkov nižje.

Čez Kras blo suho ku poper. Razen treh kapel dežja pa malo mokrega asfalta pri Divači. Bi pa bila mokra tudi če bi šla okol riti v varžet  :wacko:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena daljša vožnja, ker je vreme bilo obetavno v dopoldanskem času. Štart Kozina, po stari cesti do Logatca, zavijem levo za Žiri, do Trebije, Škofja Loka. Ker je že pred Trebijo vreme kazalo na to da bo res velka nevihta sem do Loke spremljal kako bo in se odločil da grem po isti poti nazaj, ker streljalo je iz oblakov pa črno je blo vse pa sm bolj pohitreno se vrnil nazaj. V Divači me ujame dž, vendar nič hujšega. Nabralo se je lepih 230 km. Čez kačje ride nč posebnega. Sm pričakoval kaj več akcije. :) So bili vsi na OMV-ju Postojna. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz danes čisto nepričakovano na motor  :grim

 

po odlični partiji badmintona, okoli 18ih pridem dam in si rečem, da preostanek, sicer deževnega popoldneva, ne bom preživel doma  :grrr  Obrnem telefon, odgovor negativen, stisnem še sms "pussy" in takoj klic, GREM :)  Kulj, dobiva se pri meni v garaži in smuk na Trojane..... teta je imela s sabo še piškote, malo degustiram, mal počebljamo in gasa domov.... 

 

Padlo je luštnih, prijetnih in nepričakovanih 80 km :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cincaš med biciklom in sprehodom ....  jaz ko grem na motor, morem prvo dobrih 7km nagont, da lohk pol motoristim :grim, nazaj pa tud gonm :D.

Nice trip drgač ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vcer je bil 1. maj, ampak sem spet ostal sam doma. Tuhtam kaj bi počenjal in lej ga zlomka glih ko sem s psom hotu it mal na špancir se pred garažo prpele en z TDM. Sam pr seb študiram kdo bi to bil (en starejši gospod) in ugotovim da je to bivši sodelavec katerga nism že vidu 2 leti. Po kratkem pogovoru sva bla tkoj na valovni dolžini, da greva mal naokol. Ni blo tega 20 minut in sva že dirkala proti Zagorju. Na cesti sem sprot ugotavljal kje so vsi motoristi in kaj kmalu ugotovil, da je blo na trojanih prevladovanje enoslednih vozil. Po super krofu in kafeti sva odšla proti Domžalam kjer je naju pralo ko pr norcih. V Trzinu zavijeva proti Litiji in naju nato prek Bogenšperka spet pere. Vsa mokra si v Trebnjem prvoščiva sladoled in kawo, si poveva ogromno besed, kaj se je kej zgodilo v teh letih in pičiva vsak v svoj konc. Seveda si jest prvoščm še trip proti Krškem okolišu in nazaj proti domu.

Če odmislim neurja je blo prav fajn praznovanje prvega maja na mojmu Darčku, skuru sem pa tank bencina tak ko zmeri na enodnevnih izletih.

 

Še trasa:

post-38230-0-01391300-1399027238_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še obvestilo...

 

če koga mika obisk soteske Vintgar, še nekaj časa ne bo šlo. Vsakoletna škoda, na zaščitnih ograjah, poteh,  mostovih je približno 15 - 25K€, letošnja presega 0,5M €. Uničeno...ni da ni....sanacija poteka že kar nekaj časa...do kdaj...pa  še ni jasno. Ob črnem scenariju mogoče letos niti ne bo odprto.

 

Mogoče je off topic...ampak...da ne boste imeli vtisa, da vas je nekdo potegnil, ko boste z dolgim nosom obračali na parkirišču...

post-2849-0-36400100-1399027637_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes podirala rekorde v kilometrih... do jurmana ;)

 

"službeno" kosilo (same punce, ni čudn da se je ulil). tja suha, domov mokra :) ni neke sile, se bo hitr posušl :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa že drugi dan srečo z vremenom, včeraj 244km in dve kapljici na turi, danes pa na hitro na ptuj na kapučino, pa 176km in dve kapljci na biciklu mal pred domom :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj čez Planino proti Idriji. Vmes lepo polita cesta z neko svinjarijo, čez Cerkno do Škofje loke. Tam je padla tortica in kofe, nato pa proti Ljubljani. Nebo čisto črno. V Medvodah se je začelo pranje, Medno polno sodre po cesti. V Šentvidu lepo na AC, na Brezovici se je tisti zgoraj naveličal zlivati vodo na naju, ampak pri Lomu poskrbel za ponovno močenje. Na Uncu zapustil AC in skozi Cerknico do doma (v Cerknici menda videl Keiko kako zavija na Petrol).

Dobrih 200 km, dobra tortica, slabo kofe in mokra jajca.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes podirala rekorde v kilometrih... do jurmana ;)

 

"službeno" kosilo (same punce, ni čudn da se je ulil). tja suha, domov mokra :) ni neke sile, se bo hitr posušl :grim

 

nimaš nobene slikce, niti take z mokro majčko ne? :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!