Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

še ena iz prejšnje sobote, iz Prelaza Schaidasattel nad Železno Kaplo pa do Borovelj

 

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijetna nedelja... okoli 270km, medvedje ride- ki mi čisto po pravici niso za dol past, prva policijska kontrola v petih sezonah- fantje fejst in prijazni, itak; naprej za Laško- kosilo, še na hitr dogovor da skočiva na Celjsko kočo, za kar mi je blo v trenutku žal, ko sva zavila na pot za gor... adijo pamet! gor še kava in gas za Celje- Vrasko potem pa vsak na svoj konc...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bi verjel, da sem bil tud js danes na koči celjski :grim ...... pa še en ftis od tam dol :grrr

post-43324-0-24952800-1408297550_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špilu bootleggerja in se vozu okol ter kupoval domače žganje za sodelavca. Domov dobesedno pricingljal z vsemi flašimi v enem kosu. Kraj zločina Krško polje. cca 100km, pa sploh nevem od kje. Še dobr, da sem se lahka na ledvico zgovarju, ker drugač se tole nebi dobr končal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke, pohvale in zavidanja vsem ki se tkole okol drajsate z motorji, prou zanimivo je videt svega i svašta, je pa zlo dobr če kdo doda še ruto kot jo je kačon :D, da si malo shranim zadeve za kako izmed naslednih tur :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota - po 12h na hitrco na motor, brez nekega cilja.

Prvi del je šel dokaj hitro, v Kanalu pa pade odločitev, da padejo še Avče oz. akumulacijsko jezero (ki sva, na srečo zgrešila). Po postanku je nastalo cca. 300 fotk, vendar jih nisem še uspel pregledat. Le ena za pokušino.

post-38082-0-71532400-1408394697_thumb.jpg

NG - Bovec - Predil - Sella Nevea - Učja - Kal nad Kanalom - NG

Pred koncem dneva padejo plani še za nedeljsko vožnjo.

 

Nedelja - plan? Marmolada. Ja, vem optimistično nastavljeno, še posebej če:

- startaš ob malo pred 8h z NG

- naletiš na kolesarje pri vzponu na Mangart

- se cjaziš po dolini Selle Nevee do 12h :OK:  Ja no, smeha ni manjkalo :kva1:

Do 14h smo že pokosilili v Sappadi, od tam pa levo proti Auronzu oz. proti Cortini. Stanje ceste Sappada - Auronzo je pa samo :eek: Zgleda, da so preživeli vesoljni potop. Blato, plazovi, polomljeno drevje...

In ko pridemo v Cortino :headbang: avto pri avtu, kamper pri kamperju. A sem avtobus omenil? No, če ga nisem, naj povem, da smo ga ujeli na poti do Falzarega. Vožnja je zgledala približno 1, N, 1, 1, N, 1, 2, N. Ker sem imel vsega dovolj sem se odločil, da gremo preko Gavie - in NI NAM ŽAL!. Prometa zelo malo, cesta pa itak ni za komentirat.

post-38082-0-90083700-1408395267_thumb.jpg

post-38082-0-95392000-1408395344_thumb.jpg

post-38082-0-16080600-1408395447_thumb.jpg

 

Aja, kaj je bilo z Marmolado? Nismo je videli. Če od daleč šteje, potem smo jo. :kva2:

Prijetnih in umirjenih 450 km

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!