Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

V nedeljo smo se po nasvetu iz revije MOTOSI namenili v Zagreb čez Sljeme.Krenili smo iz Radeč za Celje - Podčetrtek - Bistrica ob Sotli - Kumrovec - Tuheljske toplice - Stubičke toplice - Sljeme in se po lepi cesti spustili do Gornjega grada.Ogledali smo si nekaj znamenitosti in de ohladili s pirom, pol pa še skozi mesto do jezera Jarun.Popoldne direkt  za Krško - pica in domov.Lep dan, lep izlet. 250km

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo majstori! Podobno turo opravil let 2012, samo v kontra smeri. Ostrog je res zanimiv in lep, cesto in voznike si pa dobro opisal. Nekateri odseki so res "opasni". Je pa zanimivo, da je že leta 2012 potekala obnova, pa zgledalo je, da bodo kmalu končali. Ampak očitno ostajamo Balkanci, saj tudi naše ceste nič hitreje ne obnavljamo...

Srečno pot domov!

post-30160-0-42283000-1408600604_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bla nedela napovedana da bo vreme lepo, sva se z fiam odločla, da namest da greva k maši na bled, se zapeleva med kočevske medvede :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=7slyrEyHaQk&feature=youtu.be

 

https://www.youtube.com/watch?v=fAahRh9_hlI&feature=youtu.be

 

https://www.youtube.com/watch?v=qFN4FMSDbJA&feature=youtu.be

 

https://www.youtube.com/watch?v=r1lUk5pJ8wo&feature=youtu.be

 

pozor na 12:40 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontrola dokumentof :D, pa gume je tud pogledu. So pa vse kar je blo na dveh kolesih tist čas tam ustavlal.

Prav tip .... a kamera pa to tud more bit, sm reku, sevede da vidm kje se vozm .... sm mu puzabu rečt nej pomaha da se ga bo vidl he he :D. So bli taki čist fejst fantje, smo se še pomenl pol po kiri cesti bi se kj naprej šlo, kje so bolš ovinki :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je deževno napišem še zadnji vtis.Zgodaj zjutraj se odpravimo proti Neumu in še zadnjič pomahamo PIVSKEMU (Plivskemu-PLIVA JE V jAJCU :P) jezeru  :yea1:

Vmesna točka postanka pa je samostan Ostrog in prelepa ozka cesta ki vodi do njega polna romarju ki ravno niso da best šoferji :eek: sploh Italijani so nevarni saj v ovink po celi cesti,ki pa izgleda nekako takole...

 

....in takole..... ;)

Da bi vedu dA bom moral prehodit še 2km v hrib po stopnicah ob 12h po 35 stopinjah bi molitev glatko spustil :P (SORI JS KRIV, NISM VEDU DA MAJO RAMPE PA PARKING)

Ga pa tudi temeljito prenavljajo :)

 

Tako pa smo čakali na odrešitev,temveč ne pred oltarjem ampak kasneje preš šankom ^_^

 

 

Nazaj pa spet mal po makedamu mal po cesti in slikanje jezer ter ostalih kulturnih spomenikov B)

Neretva :) "preko vode do svobode"   al je bil ta kultni stavek iz Sutjeske :huh:

V Dubrovnik se nismo spuščali saj bi to bil samomor (vročinska kap) tako smo samo od daleč  :photo:

 

Parkirana pa tudi ogromna križarka.Iz slike se po moje ne vidi prava veličina orjakinje B)

Poglej ta zadovoljen obrazek.............pa človek mu bi zastonj sendvič dal :lol: (SEJ JE MRSKEJ ĐABE DOBIL)

 

Šibamo naprej proti Neumu,čez dve meje na kateri sem imel incident in to s slovencem v avtu ,ki sem mu prehvalil vse bližnje in daljne sorodnike -_- Pik me je pohvalil da imam zelo lepo izrazoslovje ^_^ prav tako me je na stran poklical policaj in me prav tako "pohvalil"..........ja tudi na men se je začela poznati neznosna vročina ko stojiš na mejah :huh:

Ker je bil Neum popolnoma zaseden smo se odpeljali 5 km naprej v Klek kjer smo tudi zadnjo noč prespali,plačali po 15€ za osebo s tem da smo imeli vsak svojo sobo toda brez zajtrka.

Potovanje je minilo brez hujših okvar al pa kakšnih krofov razen Pikovega podplata :grim enormne porabe Dunje ter nekaj olja za GS-a je bilo vse BP. (DUNJO MOJA :D)

Prevozili 1800km in se meli do jaja :kva1:

Pozabil pa sem povedat da je Dami spal tako kot je pač navajen tudi doma................. :lol1:(KLEVETE)

 

 

 

10407023_711825688886986_484007634502301

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni se nisem peljal, tako, da je danes bil skrajni čas, da se vsedem in zapeljem. Padlo je okrog 23km.

Ker sem namontiral nove gume (cestne sem menjal za kramparce), sem danes izbral temu primerno tudi cesto, tako, da sem jih testiral. Vrhunsko so se odrezale.

 

Iz smeri Ptuja sem se peljal do Dravskega Dvora, kjer sem zavil do avtoceste, ter se ob njej peljal vse do letališča v Slivnici. Pri Edvardu Rusjanu je bil čas za požirek pijače in pot sem nadaljeval v sneri Rogoze, ter skozi Rogozo prispel v Miklavž, kjer sem zavil proti Ptuju (glavna cesta MB-Ptuj). Fajn je blo!

 

21897702.jpg

 

21897703.jpg

 

21897704.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celje-Pliberk-Golica gor in dol-Maribor-Celje.

Preiskušal kamero Sj4000.

Slikc ni . Video preglejujem. Jih Priložim .

Upam , da mi kakšno slikco ne pošljejo nadležni organi.

Popravljeno . Popravil kamionar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celje-Pliberk-Golica gor in dol-Maribor-Celje.

Preiskušal kamero Sj4000.

Slikc ni . Video preglejujem. Jih Priložim .

Upam , da mi kakšno slikco ne pošljejo nadležni organi.

 

Kamionar, kak ni slik? Seveda so ... ko gledaš video in vidiš zanimiv detajl, narediš "printscreen" in je slika tukaj .... pokaži nam malo ali pa lodaj video na YT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!