Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Neverjetno, otroci se celo zogajo.... :D

Ata pa se je anmau s kamerco špilu.... :fredy:

Drgč niso vsi moji....al.....jim bodo že mama rekl ko bodo 18 stari..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sem šla... v dež :) do Trojan suho, na celjski strani že prve kaplje, ki so bile zmeraj bolj goste... pa sem že misla obrnit in Maja pravi, da naj kar pridem. ajd, naj ji bo, ker vprašanje kdaj se bove spet skup najdle... v celju neha, nakar zavijam, prečkam tirnice... in mi kr motor spodnese... še dobr da je blo hitr konc, če ne, bi se kaj hitr ulegla :s

 

moja Maja me je že čakala z vročo kavo in zakurjenim šporgetom :D pogrela, posušila in nasmejala sm/ smo se!

 

nazaj grede do Šempetra po stari, dalje na AC, da vsaj malo izkoristim letno vinjeto in spodim pajke iz auspuha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje točno je ta fliger in v kirem kraju, ker mi je nepoznano, še zaenkrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dva filmčka.

 

 

 

A si slučajno vklopil anti-shock funkcijo na Youtube? Ali pride že iz kamera taka uboga slika, da se kar armaturka zvija :)

Popravljeno . Popravil stromar-aly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa včerej tok napral, da se še zdj nism čist posušu :grrr. Jutr pa kj več na to temo :P

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si slučajno vklopil anti-shock funkcijo na Youtube? Ali pride že iz kamera taka uboga slika, da se kar armaturka zvija :)

Sem se mal učil.

JBG nej žvaka za seljaka.

Je pa kljub temu , da sem dal popravit na umiritev slika čez šipco "plavajoča".

Pri naročanju preko ExstremeDeal sem preslabo pogledal in kljub identičnem začetku strani naročil Feakerco.

Razlika od original SJ4000 je le v barvi nalepke M3 na enem od nosilcev za na čelado nalepit.

Originalna ima namreč eno nalepko rdeče barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ni blo lhi neke kilometrine, blo je pa vseen nekj za sprostitev :). Po stari cesti do Lukovice, tam pa na ac do tc-ja in nazaj tudi po ac do izvoza Domžal, pol pa proti Kaniku in čez Črnivec nezaj do Velenja. Ni blo nekej za slikat, pa vseen mal romantike na poti z kolesom nazaj domov ;)

post-43324-0-07545800-1408994030_thumb.jpg

 

post-43324-0-04900700-1408994049_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tkole je blo gled emoje nedelje .... dopoldan štart iz Velenja čez Hdo luknjo in Doliča mim stranic do Konjic, ker je bla prva postojanka, OMV :D. Pol pa seveda naprej po regionalnki preko Ptuja do Dornave. Nazaj pa čez Ptuj, Lenart, Kungota, Jurij kjer sem kmal prečku mejo z Avstrijo, in tam se je začela veselica :D. Sprva je bilo malo malih kapljic, ki so začele ratovati vedno večje, in seveda vedno bolj pogoste :D. En čas je res fulj saclo k svina. Šel sem mimo Schlossberga pa do jezera na golici, kjer je malo prej nahalo deževati. Pol je pa spet pri spustu iz golice nekje do Dravograda začelo malo rositi, od tam naprej pa hvala bogu nč, suha cesta :D. Jaz seveda nisem bil čist nč suh, ker sta bila kovček in dežna obleka v Veleju v garaži :grim. Iz polškornjev pa sem dobesedno vodo kar zlil :lol1:. V prihodnjih dneh pa še kak posnetek več :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=YQaNSol-wB8

 

https://www.youtube.com/watch?v=CR4RJU4nZ44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer pa bil mal tam pa mal drgje.

Prvo je blo treba mal evrčkov dvignt za benzin pa kufe.

post-38230-0-49515000-1409120966_thumb.jpg

 

Vmes me je blo pa  vsepovsod.

post-38230-0-66663600-1409120973_thumb.jpg

post-38230-0-77480500-1409120983_thumb.jpg

post-38230-0-68323500-1409120990_thumb.jpg

 

Ko sem pa dam pršu sem pa še večerjo speku.

post-38230-0-34074600-1409120998_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahaha, kostanj? :D -je blo treba mal po škrinji pospravt

Kuhancek pase zravn, pa medica :D - tud pivo je pasalo

Temp.so prave :P - za vozt in gume  enkratne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtis današnje vožnje - Zmešani kot je zmešano vreme. Pa saj je tudi tako prav krasno, kot je bila krasna naša pisana družba. In ker je treba najti v vsaki stvari nekaj dobrega in če že nimamo mavrične koalicije smo bili pa vsaj mi danes ena mavrična druščina. Ja, le tisti se ne boji dežja, bo uzru mavrico.

 

Dobimo se v Ljubljani zivnorc, Eir, kmet2, Hudoba, dami34 in moja malenkost. Skratka bilo nas je:

 

2 yamahi,

2 evropejca,

2 enduraša,

2 sportturerja,

2 primorca. :D

4 pleškoti

1 čupa :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po šihtu je sonce končno spet enkrat zapeklo in ve se kaj sledi, iti nekam, kjer bodo končno zginile chicken stripes na novih gumah.

Na Korenu sem se najprej ustavil in pobral še en geocache:

post-34709-0-59696700-1409164868_thumb.jpg

pa potem še enega ob pogledu na Dobrač, moj cilj.

post-34709-0-08067200-1409164936_thumb.jpg

V Lojzu sem končno kupil dežne rokavice pa še kakšno malenkost,

nato še en krog okrog Faker see-ja... ja tam se že dogaja, železja je že kar nekaj,

in končno je bila ura 18 preč in odprta rampa za Dobrač.

Gor grede se mi je mudilo ravno toliko, da do tretje prestave sploh nisem prišel... in evo krasen razgled:

post-34709-0-94147100-1409165050_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!