Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Drgač sem mel pa danes tako bolj kratko turco, bolj za sprostitev po 61km pedaliranja :), Šoštanj - Sleme :)

 

post-43324-0-52084700-1409166172_thumb.jpg  post-43324-0-20335900-1409166480_thumb.jpg

 

Kapelca malo pod vrhom na koroški strani

 

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrač predvidevam da je to kak vrh kje nad Faker see-jem al kako? In do gor je rampa ki je odprta šele po 18 če razumem?

Skoraj tako...

Je vrh nasproti Korenskega sedla, cesta pa vodi iz Villacha. Po 18h je zastonj, sicer pa okrog 8€, mogoče že 9.

Cesta je bolj ali manj prazna, asfalt drži, ovinki ugodni, edino malo preveč nepregledni.

Ko se enkrat navadiš je druga prestava za ponucat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je pol tista Villach alpenstrasse? Praviš da k s navadiš je 2 za ponucat, torej so zajeban ovinki pa gre kar bolj z 1 če razumem? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je pol tista Villach alpenstrasse? Praviš da k s navadiš je 2 za ponucat, torej so zajeban ovinki pa gre kar bolj z 1 če razumem? :)

pravzaprav ne. Omejitev je 70.

Mimogrede FZ1 pa leti s prvo 130, z drugo pa 170.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj tako...

Je vrh nasproti Korenskega sedla, cesta pa vodi iz Villacha. Po 18h je zastonj, sicer pa okrog 8€, mogoče že 9.

Cesta je bolj ali manj prazna, asfalt drži, ovinki ugodni, edino malo preveč nepregledni.

Ko se enkrat navadiš je druga prestava za ponucat...

Za moped je 9Eur. Sem bil ravno včeraj, samo 1h pred tabo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moped je 9Eur. Sem bil ravno včeraj, samo 1h pred tabo. ;)

A si mogoče videl kakšnega Caddy-ja na levi strani obrnjenega navzdol, nekje na ravnini v zgornji polovici. Pa čisto temno šipo je imel in mislim, da je bil srebrne barve. Sicer dvomim, da bi bil radar, ker do sedaj tega niso prakticirali pa še nikogar ni bilo za volanom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o hudo kir razgled ..... sem že tak vikend mislu it gor, pa ker ni lep vreme napovedan, grem zagotovo enega izmed naslednjih lepih vikendov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mogoče videl kakšnega Caddy-ja na levi strani obrnjenega navzdol, nekje na ravnini v zgornji polovici. Pa čisto temno šipo je imel in mislim, da je bil srebrne barve. Sicer dvomim, da bi bil radar, ker do sedaj tega niso prakticirali pa še nikogar ni bilo za volanom.

Mislim, da je bil en avto parkiran ob strani. Se mi zdi, da na delu, kjer je na levi strani malce travnika. Se mi je zdelo, da je nek turist. Nisem pa gledal v reg. tablico.

 

Danilo, razgled je res lep. Sama cesta je OK, ni pa nek presežek. Meni je fino, ker mi je blizu in hitro naredim popoldanski izlet tudi med tednom.

 

Nisem pa vedel, da je po 18.00h rampa odprta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o hudo kir razgled ..... sem že tak vikend mislu it gor, pa ker ni lep vreme napovedan, grem zagotovo enega izmed naslednjih lepih vikendov :)

 

V nedeljo je samo slabo napovedano, petek in sobota naj bi bla ok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petek šiht, sobota kolesarski maraton, nedela drek :D, tk da žou drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je rekel en kolega Zagrebčan - Sljeme je nešto najbolje što ZG ima...

Mi, ki smo blizu doma vemo tudi, da imajo veliko dobrih placov za rok koncerte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!