Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Včeraj cela ura časa za vožnjo, en hiter krog Kamnik-Ločica-Trojane-Domžale-Kamnik, celih 70km :ninja:

 

Malo spihat prah s kwaka

dsc1225.jpg

 

dc038.jpg

 

Če bo vse po sreči pa danes ali jutri s kwakom doseževa magično mejo po kateri menda prevoženi km na motorju začnejo padati, moram doživeti to, da preverim :kva2: :kva2: :kva2: :grim

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En dan po šihtu sva šla s kolegom mal do morja pogledat.

Na bensinski so se avstrijci pokal nekam z vespami :)

post-44547-0-34836700-1410164255_thumb.jpg

 

Od Postojne proti Pivki, tam sva pri Kali zavila v gozd, da vidimo kakšna je kej cesta. Fina, če ne bi popoldansko sonce svetilo direkt v oči. Ceste skorej ni bilo za videt...

 

Potem pa v Koper na kokto.

 

post-44547-0-32308700-1410164303_thumb.jpg

 

Počakat sončni zahod...

 

post-44547-0-96040600-1410164342_thumb.jpg

 

Potem pa do vikija na burek in ponoči kar na AC in domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot je včeraj vodila nekako proti Beli krajini a se je na jugu vreme zabasalo in sva odvila proti Kočevju. Potem pa en điro po cestah Suhe Krajine in v Dobrepolje. Tam nekje je padla ideja za ogled sejma v Rajbnci, kjer je bila nad gužva, a so pri hiši takoj pri vhodu v mesto naredili neuradni parkplac za motoriste. Hvala domačinom za izjemno prijaznost!

post-7101-0-98319000-1410169286_thumb.jpg

post-7101-0-04755800-1410169291_thumb.jpg

post-7101-0-27601700-1410169295_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil msjr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem do Postojne oviru Eir, pol je pa rekla da me ma dost in je šla naprej O:-)

Hahaha....ja sm rajš zbežala pol  :D . Ne ne...je bil čist kul vtis vožnje  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18h se spomnim, da bi se šla nekam peljat, za na Jezersko in čez Pavličevega je bilo rahlo prepozno, nimam se želje voziti po temi, že raje v dežju... Je bilo pa ravno prav časa za Kamnik-Gornji Grad-Radmirje-Mozirje-Braslovče-Gomilsko-Vransko-Kamnik.

 

Črnivec

dsc1226.jpg

 

Tm gor menda gobe rastejo :sleep2:

dsc1227.jpg

 

s tega mesta je vedno lep razgled, škoda, da danes ni bilo več jasno

dsc1228.jpg

 

malo iz Mozirja ven sem se mogla ustaviti, ker je zeblo v vrat, iščem rutko po tank torbi, tank torba polna krame ampak rutke nikjer :BUA:  še dobro, da ima dragi žepe :OK:

dsc1229.jpg

 

pogled proti tuhinjski dolini z vrha Kozjaka, škoda, s tega mesta se ponavadi vidi Triglav

dsc1230.jpg

 

Gledam na prevožene km in noče in noče pasti okrogla številka, bližava se domu in še vedno se ne obrne, ja nič, grem kar mimo, dalje nabrati še par km in evo, uspe mi :kva1:

dsc1234.jpg

 

Zdaj pa ne vem, menda začnejo zdaj padati km oz. se ustavijo, bo treba jutri preveriti, če je res tako :grim

aha..pol sta bla vidva to..učer ukol 19 sem vaju dol dahnu pred vzponom na Kozjak..pol vaju čaku pred črpalko..sam vaju ni blo nikjer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..pol sta bla vidva to..učer ukol 19 sem vaju dol dahnu pred vzponom na Kozjak..pol vaju čaku pred črpalko..sam vaju ni blo nikjer..

 

O se te spomnim, sm bla mal huda, si mi uniču zadnja dva ovinka pred vrhom :( Na vrhu sem se ustavla za slikat zato naju ni blo neki časa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18h se spomnim, da bi se šla nekam peljat, za na Jezersko in čez Pavličevega je bilo rahlo prepozno, nimam se želje voziti po temi, že raje v dežju... Je bilo pa ravno prav časa za Kamnik-Gornji Grad-Radmirje-Mozirje-Braslovče-Gomilsko-Vransko-Kamnik.

 

 

Hvala za dobro idejo glede moje naslednje (oz. ene naslednjih) tur.....samo v obratni smeri (štart iz celjskega konca).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se pa včerej pelu čez Gomilsko, Tohinjsko dolino, Črnivec, Gornji Grad, Mazirje, Šoštanj, zavodnje, Velenje ...... tralala hopsasa :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je navsezgodaj padlo cca. 30km.

Najprej sva se zapeljala v Fažani na pomol, kjer je ladja za Brijone.

Od tam sva se zapeljala do arene v Puli, kjer sva si ogledala še par stvari, nazaj grede pa sva odkolesarila še do trdnjave Fort Punta Christo, kjer se je v nedeljo končal Bass Party.

Iz današnje vožnje par slik .... pa lep sončen pozdrav iz Fažane.

 

IMG_20140908_164132_resize_zps1efd47d3.j

 

IMG_20140908_165310_resize_zps965e22cb.j

 

20140909_091518_resize_zps2c3c6355.jpg

 

IMG_20140909_102316_resize_zps12c05954.j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11.uri štart iz M.Sobote preko Leibnitza do Golice. Pa domov preko Viča. Pa dež je bil ko zmešani mi trije (pajdaši - 3x BMW) pa mokri do jajc.  Jebeš tako poletje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes zaradi pretecih oblakov opustil moto ideje in raje naredil eno kratko hribolaznisko lokalno turo s kolesom (na Resevno) pa se to me je malo pred vrhom in dol grede "stusiralo" (vseeno je bilo fajn).

Lp

Popravljeno . Popravil ringo5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem drago nalozu na motor in odrinla proti Umagu. Zjutraj kr frisno in neke megle do Vrhnike. Tam se je pa pokazu soncek in vse do morja je bil soncek. Na hitro postank na Lomu in naprej. Guzve na meji nic, voda mrzla ampak se še da kopat in pa 26 stopinj. Nazaj pa cez ride in ni bilo nobenega. Po stari cesti domov in to je to. Mislm da zadnjic letos...upam pa da ne :) sem pa blizu 8000km za letos in sava gume drzijo se zmeram :)

post-41489-0-53605700-1410286572_thumb.jpg

post-41489-0-97630700-1410286588_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so vtisi taki... zjutraj v Kranju lep sončen dan. Ajde na šiht po dveh kolesih. ^_^  V Vodicah pa že megla da pred nosom nisi ceste vidu. Popoldne, po šihtu, u super lepo. Kam bi šel... pa konkretno zagrmi na severu. Ja sem pozabu radar pogledat. :whistle:  Šibam po mojo, da bova nekam šla da uideva pred oblaki. Takoj za tem sva končala pod streho v shopping centru, da je pomerjala škorenjce in puloverčke  :OK: Zunaj pa ulivalo ko da je konec sveta. To je to dans od motorja. Suh sem pa vseeno bil  .)

Popravljeno . Popravil stromar-aly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena včerajšnja...

Od Črnivca se mi ni dalo naprej se vozit po grapah, pa sem se "zgubil" na 1400 m+. Vsaj lepa fotka je ratala :)

Kašna planina. Makadam je kar lep. (Moram počasi o krosli začet razmišljat? :) )

post-44547-0-05008400-1410298480_thumb.jpg     post-44547-0-31753400-1410298460_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!