Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Pol sem sem se jest dam prpelu k je že dokaj nehal scat....je mal padal ampak ni blo sile..... 

 

Danes Domožale pober damy .. kam se gre, ma kamor se hoče pa najbolš da po cest... No jo za tem šibneva po AC do Grosuplja, tam jest neki pametn greva po stari

cesti do NM no kr naenkrat prideva do makedam ene par kilometrov se voziva po makedamu sredi gozda.. Žužemberk mal naprej nevem kje toćno že Damy že trobi 

ustav slikat.. potem naprej do NM mal na kufe, mal gobec utresat pol pa kam zdej... pade odločitav grad bizeljsko in nek lufthaus al kaj že.. od tam naprej 

do gradu Rajhnburg in zopet po nekih ovinkih do Trojan po krofe.. pol pa vsak v svoj konc jest do Tc-ja damy nekam drugam... mal me je upral med trojanam in lj.

Pošopingiram v Tc-ju gas do Kranjsterdama.. ja seveda sm pršu mal mokr domov :D no sicer tokrat ni blo take krize od dežja, kot pred dvemi tedni ko sem glisiru po AC.

lepih boli me kurac  kolk kilometrov... nimam pojma k nikol ne nastavim števca.. mi je sam važno, da se lahko mal vozm :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ogled sejma v Rajbnci, kjer je bila nad gužva, a so pri hiši takoj pri vhodu v mesto naredili neuradni parkplac za motoriste. Hvala domačinom za izjemno prijaznost!

 

Smo se srečali tam :)  Je bilo kar nekaj motoristov. Samo midva sva se preoblekla v "civil" .)

Parking je bil pa super. Na tvoji fotki je še sprednji konec moje ropotulje :)

 

post-7101-0-27601700-1410169295_thumb.jp

Popravljeno . Popravil stromar-aly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pik1.... tudi moja želja tole :smoke:  z motorjem.. do sedaj bilo vedno z avtomobilom :P  pa blo vseeno super... cene bencina imajo pa še vedno bombastične... regular 3,59 dolarja za galono :wub:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, mal :topic: , se že vnaprej opravičavam....

dobrodošel v klubu +100000  :OK: :grim :yea1:

 

...a to je prov klub :? , ne me :pos: , a res...nism vedu!  Al ma že kej dost članov?

Ja no, Gašper, pol pa čestitke, a ne....za tak lep dosežek! :OK:

 

Aja, Nejc, ka pa kakšna višja inštanca? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena včerajšnja...

Od Črnivca se mi ni dalo naprej se vozit po grapah, pa sem se "zgubil" na 1400 m+. Vsaj lepa fotka je ratala :)

Kašna planina. Makadam je kar lep. (Moram počasi o krosli začet razmišljat? :) )

attachicon.gif20140908_181746e.jpg     attachicon.gif20140908_185037e.jpg

Velika Planina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Kašna planina,nanjo se pride z vrha Črnivca-nasprotna stran gostilne,pot z veliko razgleda zdaj,ko je vse podrto,če je jasno se vidi do Velenja. Druga pot je pa s kranjskega raka,namesto levo proti Veliki planini greš desno na Kašno-precej krajša pot od prve. Z vrha kašne se pride po makadamu tudi na Lepenatko.

Ni ravno 1400nmv...je pa najbrž blizu.

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, mal :topic: , se že vnaprej opravičavam....

 

...a to je prov klub :? , ne me :pos: , a res...nism vedu!  Al ma že kej dost članov?

Ja no, Gašper, pol pa čestitke, a ne....za tak lep dosežek! :OK:

 

Aja, Nejc, ka pa kakšna višja inštanca? :naughty:

ja no, lepo je videt da se števc zvrti nad 100000 :-)

 

višja inštanca? ja seveda, kar veselo naprej na naslednje okrogle cifre.

S teb že prikazuje 5sto tisoč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, lepo je videt da se števc zvrti nad 100000 :-)

 

JE, A NE NO!   SAMO TEGA OBČUTKA NE POZNA VSAK!!! :grrr

 

 

 

višja inštanca? ja seveda, kar veselo naprej na naslednje okrogle cifre.

S teb že prikazuje 5sto tisoč?

 

...če bi vse štiri mopede skup seštel....pa še bi ene 100k sfalil :rolleyes:

 

 

Zdej pa dost! Tole paše bol v kakšno drugo temo.

 

 

AMPAK JE VSEEN FAJN POGLEDAT TAKLE ŠTEVC (sploh, če je tvoj) :010

10620820_10204500625053528_3226000614289

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Kašna planina,nanjo se pride z vrha Črnivca-nasprotna stran gostilne,pot z veliko razgleda zdaj,ko je vse podrto,če je jasno se vidi do Velenja. Druga pot je pa s kranjskega raka,namesto levo proti Veliki planini greš desno na Kašno-precej krajša pot od prve. Z vrha kašne se pride po makadamu tudi na Lepenatko.

Ni ravno 1400nmv...je pa najbrž blizu.

 

Pripelješ se lahko do zadnje koče na 1317 m. Potem pa je opcija naprej peš do vrha:

post-44547-0-91156700-1410701626_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil stromar-aly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tud rabiš gps da te domov prpelje ko je preveč alkohola :D

kaj sprašuješ neumnosti sej to je vendar gs,ta pride domov sam,tud če ti v gostilNI ostaneš:-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sprašuješ neumnosti sej to je vendar gs,ta pride domov sam,tud če ti v gostilNI ostaneš:-)

ti veš da nebi vedu mam italjana tko da dlje od dvorišča redko pridem 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!