Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Vtisi s fure:  kosmati  :eek:

 

sva se srečala s kosmatincem, pa ne ta malim, na cesti, no ja, on je bil že na drug stran obcestne ograje, torej za cesto,

 

relacija: Bloško jezero - Velike Lašče.  Prvič sm se pelu po tej cest.

 

Slike:  hm :( , jh ni. Sej bi ga sliku, a jo je kosmatinc rjav prehit popihu  :yes: .

 

Tko se ti zgodi, če greš Krucy-(mucy)-ja obiskat.    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek kolega naredil izpit in v nedeljo prva priložnost za furo... šli do Portoroža na sladoleT in nazaj. Ni slik :)

 

No danes ponovno dobri obeti... ob 10 štart iz Ljubljane, prvo na kavico na Rakitno (tja pridt, ne da bi se vozu po makadamu je pa tud znanost)

 

140915m.jpg

 

Fočk  :jezik:

 

imag1635.jpg

 

 

... potem pa malo naokoli do Črnomlja in na kosilo k staremu Pildu v Metliko, čez gorjance in dam. Lepih cca. 300km, srečal pa LE 5 motoristov iz nemčije na pumpi v Kočevju  :BUA: KJE STE na tako lep dan?!?

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 KJE STE na tako lep dan?!?

 

Šiht - Kranj - Ig - kafe - po temi domov :blush:  Zunaj smo pa le bili :ninja:   In preverili nov asfalt na Ižanki. Kar bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo šli obiskat prijatelja na UKC Ljubljana.

 

Pridem v Ljubljano, parkiram grem v UKC (gledali so me kot padlega iz lune  :krneki:  :alien1: ).

 

Pridem v sobo tam pa tri medicinske sestre  :boobies:  :boobies:  :boobies:

 

Kaj ste pa spet delal s Kmetom, da ma novo čelado :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prva resna fura s polno naloženim motorjem (beri: kufri + moja  :ninja: ).

Radolca- okol Ljubljane- Postojna (mraz ko v peklu)- Ilirska bistrica- Opatija- Pazin- Poreč- Savudrija.

Slikc ni ker ni blo cajt. Je pa cesta od Moščeničke drage do Pazina poezija. Prazna cesta, lepi ovinki, lep asvalt. Še kdaj. Jutr pa čez Istro pa do nekje do Paklenice.

 

Od Kranja do Postojne sm se pelu skup z enim modelom s Poljske. Se je vračal iz Gibraltarja pa je šel sprot jamo pogledat v Postojno. Pa isti moped je mel kot jaz  :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kira zarostana ketna :grim.

 

Drgač pa danes relacija Veleje- SG- Drvograd- Radle za Dravi- Golica- Ettendorf- Lavamund- Pliberk- Mežica- Črna na K. :D- Sleme- Veleje- 180km. Fulj fino fajn se je blo po dolgem času za vozit ;). Drgač nč posebnga, torej ga nisem kj srau :D, mi je pa mel naprej od mežice mator mau zanesl k je biu en kurčev črn šuder sred ceste.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji dobri vtisi so, ker sva se z obstoječim desnim kolenom od Idrijske Bele poslovila še s CULT-om in 25 km ... :notworthy:

 

Radarska slika nepadavin:

 

radar.gif

 

Divje jezero, ...:

 

pict8244.jpg

 

..., ki danes ni bilo prav nič divje:

 

pict8245.jpg

 

Pr' Kobil' :

 

pict8246.jpg

 

"Ta prvi žounf" ...

 

pict8247.jpg

 

Že takrat so se nekateri znali, drugi pa to "plačali" ...

 

pict8248.jpg

 

Plezalni center strug, v katerem mi še nikoli ni uspelo videti nobenega plezalca, da bi ga lahko slikal ...

 

pict8249.jpg

 

Pr' Fežnarju vas še vedno lahko postrežejo ...

 

pict8250.jpg

 

Kopališče pr' Lajštu, prazno z vodo in tudi z ljudmi ...

 

pict8251.jpg

 

Proti klavžam na Belci samo z novim kolenom, ...

 

pict8253.jpg

 

..., zato nazaj ...

 

pict8252.jpg

 

... proti kopališču ...

 

pict8254.jpg

 

... in naprej proti domu, in do današnjega slabega vtisa, ker me je pri Zagodu zelo razžalostilo, ker sem videl, da so enega od obeh motorjev z MB (?) registrsko tablico že odpeljali s PaBu avtovleko, doma mi je pa hčerka povedala, da so 25 letnega moškega, ki ga je v zagodovem ovinku "zaneslo" v nasproti vozeči tovornjak, že odpeljali proti Ljubljani s helikopterjem ... :blush:

 

pict8255.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko a še kako sladko...današnji dan je bil super od jutra, rešil sem se enih skrbi, ki so mi kratile spanec zadnje tedne, skrajšal delovni dan za 3 ure in užil fantastičnih cca 200km. Dan, o katerem bom sanjaril celo zimo. Še vedno nisem opustil ideje, da v oktobru naredim še kakšno večdnevno turico..

post-38903-0-63995600-1411063502_thumb.jpg

post-38903-0-58854600-1411063525_thumb.jpg

post-38903-0-18580400-1411063547_thumb.jpg

post-38903-0-72242400-1411063572_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sem pa jaz danes malo "ponucal" Danila za vodnika in inštruktorja ter sva naredila eno lepo turo (jaz iz Šentjurja, preko Vojnika, do Dobrne kjer sva se dobila in potem do Šoštanja, čez Zavodnje do Črne na Koroškem, Mežice, čez Holmec v Pliberk (tu se je Danilo malo izgubil in sem ga jaz usmeril v pravo smer :P ), do Železne Kaplje pa trening ovinkov na Jezersko - ta del se mi je še posebej dopadel, če odštejem, da sem en moment pozabil gledati v ogledala in se kar naenkrat vštric mene pojavi "Jodlar s težkim športakom", ki še malo privije gas, da sem konkretno cviknil :blush: ....sledi mu pa še 5 kolegov, ki so polagali ovinke kot šus). Na Jezerskem sva nato obrnila in šla nazaj dol do odcepa za Pavličevo pa spet v breg in potem dol do Logarske, Mozirja (kjer sva "spoznavno pijačo" zaradi pozne ure prestavila na naslednjič in sva šla vsak v svojo smer - on proti Velenju, jaz pa v Šentrupertu na AC do Dramelj).

 

Sicer pa sem kolega do Logarske (nazaj grede) še malo bremzal, potem se mu je pa "spipalo" in sem ga komaj dohajal do Mozirja  :) (se vidi, da ima dobro leto prakse več).

 

Še mapa ture in par fotk.

mapa.jpg

cam00114.jpg

cam00116.jpg

cam00117.jpg

cam00119.jpg

cam00125.jpg

cam00126.jpg

cam00127.jpg

cam00130.jpg

cam00131.jpg

cam00132.jpg

cam00133.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... da se vidiš kok si ga prpiču na Sleme :D, jebat ga, slika kakršna je pač je, telefonska :grim

 

20140918163828.jpg

Popravljeno . Popravil Danilo D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!