Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Mam zadnje par dni en glup občutek na zadnji gumi pa sem reku da grem sam mal tko turistično na kofe nekam da vidim zakva se gre. Sem se spomnu da mamo motoristi na petrolu v Šentrupertu 10% skonto če smo z motorjem pa sm šu čez Tuhinjsko dolino do ke.

 

Vse živo na dveh kolesih je dons prlezl na cesto ko gliste po dežju. 

 

Tm sem sreču eno mamo pa ata na HDju. Mama j bla vsa cvetoča, ata pa prsten ko svina, sm si mislu da je verjetn moral  :pos: k je tko tečn mama pa kr žari  :yea1: .

 

Nazaj sem piču čez Trojane, prometa je blo tolkle:

 

img20140921130056.jpg

 

 

Tam naprej od Lukovice se pol mal vleče...

 

Uglavnem pogruntu sem daj moja tazadna guma sam še za po ravnem  :BUA:. Bo treba menjat... :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namesto da se veselim današnje vožnje do Kala, sem žalostna in slabe volje...

 

zjutraj po kavi še malo počakam, da se segreje, mal čez 10. uro grem od doma... čez dobre pol ure perajt in gasa. do postojne brez posebnosti, no ja je... motoristov kokr češ ;) zadnje čase oz letos je bla to skoraj redkost ;)... na pumpi srečam Nikii in boljšo polovico+ en stric. stisnem eno belo, debata in počasi odjadramo proti Vikiju. na Kozini smo se odcepili, js grem naprej... počk in nazaj. medtem v PO na pumpi cel žur, ne ustavljam, na oko ni blo nobenega poznanega... čez ride... o majko mila... sej me je blo kr strah, rejsal na polno. pripeljem na vrhniko po predpisih, semaforji so res moja šibka točka, ker če se le da, grem na pole pozišn. tudi tokrat je blo tko... in nekje na poti- pojma nimam kje... se prikaže en mulc, mislim da je imel še dve punci notr, GO registracija, ford focus... mudil se mu je na polno, prehiteval v škarje, čez polno, ni da ni... na brezovici ga še naprej spustim. pred lj spet semaforji in spet js naprej... in hudič mu ni dal miru, tolk cajta me je zasledoval, da me je v mestu, mal pred tobačno (en semafor prej), skoraj zbil z motorja... ne vem če je blo 10centi lufta... vidla sem, da leti za mano, prav za ritjo mi je pršu in ko je ustavu, me je kr zamajal... fak stari, kera budala... kakšen psiho je šele v reali... ne gre mi z glave

Ali je imel kovinsko zelen avto? S takim je en pred dvema tednoma hotel dirkati z mano od Kanala do Solkana. Sem ga pustil naprej, je delal tako štalo na cesti, vozil po levi strani cestišča v nepregledne ovinke, prehiteval čez polno, ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker je blo napovedno kurčevo vreme sm mislu, da pa danes ne gremo nikamor in glej ga zlomka zjutraj brez oblačka.... 

Hopla na motor in gasa...

Kranj-Jezersko-Wolfsberg-Koflach-Murau-Feldkirchen-Portschach-Ljubel-Kranj

 

Vmes mi se mi je odlomil nosilec torbice z telefonom, po 15 min iskanja torbice nikjer, ostal brez telefona in avstrijske kartice... kr neki naj gre v pi.... 

 

še en a slikcaWP_20140921_001.jpg

 

in mal zemljevida

https://goo.gl/maps/uSWYu

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš pršraubane drsnike na škornih pust po en šraub mal ven. Ko mu ga boš pokazala bo hit spizdu stran, taki seratorji se ponavad ful bojijo da jim nau kdo kaj poprasku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne novih 25 km s triemom, brez da bi mi zadnja zavora samo enkrat "zacviila ali zaškripala"   , vendar ne vem, če  bi se triem tudi ustavil po 25 m na ravnini :blush:  , ampak mislim, da bom to lahko še popravil s skrajšanjem "zavorne zajle" en cm ali dva, ker sta "oba šponarja" zdaj odvita do svoje skrajne meje ... :blush:

Krasna si čista hči planin, kadar ni padavin ... :blush:

 

Vsaka čast za vztrajnost in tele turce :notworthy:...kar tako naprej.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!