Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

ziher je, vonj je taprav, že na parkingu od hotela je dišalo po pečenem krompirčku z rožmarinom.... .) in je naša "padla" v grm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In opazil, da so še klopce prebarvali na rudečo. Nisem vedel, da tudi Bremzer ne ve, da je prav rdeče.

 

Pa to je zgolj malo bolj poetično napisano. Drugače vem da se reče ardeča ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je zgolj malo bolj poetično napisano. Drugače vem da se reče ardeča ;)

Naštej mi 5 barv na A:

 - ardeča

 - armena

 - arjava

 - abšlesana

 - ???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sva vedela, da bo na jadranki gužva sva se raje odpravila na "senčno" stran Alp.

Sicer ......

 

Najprej preko Tuhinja proti Bledu...

 

 

 

 

 

Potem pa preko Ljubelja

 

21981359.jpg

 

po avstrijski strani ...

 

 

 

 

 

..do Dravograda in Slovenj Gradca nazaj do Celja.

 

V lokalni piceriji na pico in mešano :beer2: .

.....

 

 

 

 

Prijetnih 345km.

 

ps, tudi tu je bila gužva.

MiNa, jst teb čist nč ne vrjamem!

 

No, tist o picah pa to že, ampak, da si bil ti na Ljubelju :grrr , pa šopaj koga druzga!

 

Sori no, sej mogoče pa nisi mel namena tkole farbat folka.....mrbit so ti pa na Bledu kakšen pokvarjen pir podvalili (prekl..e podvasce blejske :angry:), de pol še sam nis vedu glih točn, kje se voziš k te je šraufal...!?

Pejt ti drugič res čez L'bel' - bo bliže do doma, pa še pr dnevu boš lohk parkiral!  Za vsak slučaj, da nauš še enkrat zalutal.....lej, tole je pa res L'BEL' (Ljubelj)...

 

post-13666-0-57260400-1412028374_thumb.jpg

 

Pa de nauš zameru, je res hudič, če te po šraufah vampa! - kremšnita pa pokvarjen :beer1: res nista dobra kombinacija za na motor!

 

 

:grrr :grrr :grrr

 

:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sicer ne sodi v to temo, toda jaz s kolesarjenjem "nekako nadomeščam vpoklic" v bolnišnico Valdoltra, ki  ga nikakor noče biti ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalaprava zgleda da se bova spet vidla v toplicah,9 dni spet na operacijsko mizo,želim ti čim prejšnje okrevanje,mam pa isti problem kot ti motokriza me ubija ,vas pa všečkam vse ki kaj objavite v smisli slik,takrat se vživim v vaše potovanje in kaj naj rečem lažje mi je in foouuš sm vam,aqmpak v pozitivnem smislu :OK:...............no zdej grem pa na virtualno popotovanje po Korziki ki me kliče za naslednjo sezono,lp  :kmet:  slike najdete pod temo Korzika :P

Romunija si najbrž mislu :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalaprava zgleda da se bova spet vidla v toplicah,9 dni spet na operacijsko mizo,želim ti čim prejšnje okrevanje,mam pa isti problem kot ti motokriza me ubija ,vas pa všečkam vse ki kaj objavite v smisli slik,takrat se vživim v vaše potovanje in kaj naj rečem lažje mi je in foouuš sm vam,aqmpak v pozitivnem smislu :OK:...............no zdej grem pa na virtualno popotovanje po Korziki ki me kliče za naslednjo sezono,lp  :kmet:  slike najdete pod temo Korzika :P

 

Se pravi da bom v bazenu poleg sebe namesto brhkih deklet, spet tebe gledal? :kva1:

Saj to je še hujše, kot motorištična abstinenčna kriza! :grim

 

Ok, naj ti bo :OK:

Se pa ve kdo časti prvo kavo....upam da te spomin služi bolje kot koleno :kava:

 

Se opravičujem za tale :topic:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!