Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Dolga ni bla, vtis pa je :)  Po "bližnjici". Ko se mi sredi gozda pojavi tole:

attachicon.gif20141007_173722 (Custom).jpg

 

Vesel ko mali mulc  :grim  Menda jih je gori ob potoku še nekaj, bo treba peš prehodit tale gozdiček.

 

GPS je rekel, da smo na regionalki,

 

attachicon.gif20141007_174142.png

...v resnici pa...

 

attachicon.gif20141007_174142 (Custom).jpg

 

UPS :D

 

Tale kartografija je tudi nekaj vredna. :ninja:

Glede na zje.anost naših cest oz magistralk je možno da gps predvideva da so gozdne ceste bolj kvalitetne in utrjene ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
 

...v resnici pa...

 

attachicon.gif20141007_174142 (Custom).jpg

 

UPS :D

 

Tale kartografija je tudi nekaj vredna. :ninja:

 

Brez skrbi, da je :grim!!! - tvoj GPS že zdej ve, da bo šla leta 2357 tule cesta - bližnjica do tvojih mlinčkov. Edino kar je....ceste še niso začel delat. Pa bi blo fajn, kajti leto 2357 se nezadržno bliža :jezik::ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm šu pogledat če je hamburger pr Vikiju na Črnem kalu zakej. Do Postojne mej kr mal hotl zebst, pol sm pa en kofe ruknu na OMV pa dva bavarca nek s štajerske gledu paj blo bolje. Zarad kofeta ne bavarcev.  :grrr

Do Črnga kala je bla lepo prazna cesta, še tazadno gumo mi je ratal mal popravt, (ni več tko oglata), hamburger pa ni bil lih bohvekaj. Preveč ene roza pizdarije not.

Nazaj sm šu do Logatca pa čez Žiri, pol pa pravac domu.

Po pot sem enim dvema pokazu kva si mislim okol njihove varnostne razdalje, manj ko 3m, en je skapiru, tadruga pa nkakor ne. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek kr ne more da verjame, kuko so zadnje čase vozniki v avtih obzirni oz. prjazni do matoristov ....... danes na pumpi v drvogradu devam gor čelado pa pride tip mimo pa praša če grem čez mejo, rečem sevede, pa prav dol pred mejo so policaji, o hvala hvala :). Pridem iz pumpe ven in se začnem pjelet proti meji in vozniki začnejo kr oreng belndat, no pa tud en geesar :D me opozoru na taplave. Sevede čist logičn sm pol tud js blendu naprej :). Pr voznikih avtov pa opažam tudi, da se jih vedn več samoiniciativno umika proti robu ceste, ko vidjo da imajo za sabo motorista :). Pa tudi pri semaforjih se je že zgodilo, da če vidjo da je zadaj matorist, da se malček pomaknejo desno, da se lažje pride na pole position :D. Vsled teh zadev pa oblubm, da se ne bom za vsako tujo napako, namerno ali nenamerno, več tok jezu k sm se, ker vem da ga tud sam včasih kj poserjem :grim.

 

Drgač pa danes popoldan naklepou 214km, in prvič odkar sem matorist tankal na pumpi v avstriji, v Železni kapli. Ob tem pa v primerjavi z našimi cenami privarčeval celih 0,8064eur, bo lih jutr za dva Irish kofija iz avtomata :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

....ou 214km, in prvič odkar sem matorist tankal na pumpi v avstriji, v Železni kapli. Ob tem pa v primerjavi z našimi cenami privarčeval celih 0,8064eur, bo lih jutr za dva Irish kofija iz avtomata :grim.

 

Če bi tankal v Lavamundu, kjer si oprezal za policajem, bi mel sigurn še za dva kofija :grim  - boš vedu za drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kok se spomnem, je blo najcnej v pliberku 1,38 pa še nekej, pa sm mislu da bo še cnej :D, je pa res da še ni rezerva gorela :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek kr ne more da verjame, kuko so zadnje čase vozniki v avtih obzirni oz. prjazni do matoristov ....... danes na pumpi v drvogradu devam gor čelado pa pride tip mimo pa praša če grem čez mejo, rečem sevede, pa prav dol pred mejo so policaji, o hvala hvala :). Pridem iz pumpe ven in se začnem pjelet proti meji in vozniki začnejo kr oreng belndat, no pa tud en geesar :D me opozoru na taplave. Sevede čist logičn sm pol tud js blendu naprej :). Pr voznikih avtov pa opažam tudi, da se jih vedn več samoiniciativno umika proti robu ceste, ko vidjo da imajo za sabo motorista :). Pa tudi pri semaforjih se je že zgodilo, da če vidjo da je zadaj matorist, da se malček pomaknejo desno, da se lažje pride na pole position :D. Vsled teh zadev pa oblubm, da se ne bom za vsako tujo napako, namerno ali nenamerno, več tok jezu k sm se, ker vem da ga tud sam včasih kj poserjem :grim.

 

Drgač pa danes popoldan naklepou 214km, in prvič odkar sem matorist tankal na pumpi v avstriji, v Železni kapli. Ob tem pa v primerjavi z našimi cenami privarčeval celih 0,8064eur, bo lih jutr za dva Irish kofija iz avtomata :grim.

Kaj pa je tu čudnega,tako je na koroškem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek kr ne more da verjame, kuko so zadnje čase vozniki v avtih obzirni oz. prjazni do matoristov ....... danes na pumpi v drvogradu devam gor čelado pa pride tip mimo pa praša če grem čez mejo, rečem sevede, pa prav dol pred mejo so policaji, o hvala hvala :). Pridem iz pumpe ven in se začnem pjelet proti meji in vozniki začnejo kr oreng belndat, no pa tud en geesar :D me opozoru na taplave. Sevede čist logičn sm pol tud js blendu naprej :). Pr voznikih avtov pa opažam tudi, da se jih vedn več samoiniciativno umika proti robu ceste, ko vidjo da imajo za sabo motorista :). Pa tudi pri semaforjih se je že zgodilo, da če vidjo da je zadaj matorist, da se malček pomaknejo desno, da se lažje pride na pole position :D. Vsled teh zadev pa oblubm, da se ne bom za vsako tujo napako, namerno ali nenamerno, več tok jezu k sm se, ker vem da ga tud sam včasih kj poserjem :grim.

 

Drgač pa danes popoldan naklepou 214km, in prvič odkar sem matorist tankal na pumpi v avstriji, v Železni kapli. Ob tem pa v primerjavi z našimi cenami privarčeval celih 0,8064eur, bo lih jutr za dva Irish kofija iz avtomata :grim.

 

 

Sezona gre h koncu! Spomladi pa spet vse od začetka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je tu čudnega,tako je na koroškem :yes:

 

ne ti men tk je gr, sm mavo prevečkrat gr biu, no ja sj sm še, tk da mavo vem kk pa ka je  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!