Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Bravo! Jz pa Šentjur-Kozina-Rijeka-Senj-Karlobag-Maslenica in nazaj. Bilo je čudovito, voda še zmeraj super (kopanje v Šibuljini). Mogoče danes ponovim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič na en uč miži bo slika bolje sinhronizirana  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ringo: smo se srečal v soboto, tam okoli Železne kaple. KTM in Aprilia. S kolegom sva imela enak del poti.

 

Bil sem prvič na Golici, super cesta, edino obvoz po makedamu je bolj slab. Slike pa nimam niti ene:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem mu sam 3 ure na voljo pa moji se ni dal pa sem piču sam v Prebold na Petrol na Kafe. V Kamniku sta me v 100m 2 izsilla! En k je pol dal use4 kao "sorry" :glare: , pa en 300 let star ata v mećki, k me tud vidu ni dokler nisem mem padu. :bum:  Naj jasno in glasno tle povem da sem vozu po omejitvah! V naseljih se ne zajebavam. Meu sem dost placa da sem lohk oba obvozu, če bi blo treba bremzat bi bil ta drug mal kritičen.

V Soteski sem dohitu eno kolono, kuj prehitu pa enga skuteraša vmes. Pol sej pa ta model na skuterju obesu na gas im me ni spustu do Vranskega! Mamumu. :yea1:  Mal mu je pomagal da sm v naseljih vozu 50, pa po ravnin nism šu več kot 110, ampak sem je vseen mal zamal zdel. :blush:  Na petrolu pr Preboldu sva šla na kofe.   :drunk:

 

106358428410248025960773.jpg

 

Po pa čez Trojane domu. Na Hudem polju pa na Skakalnic pred Radolco so bli polcaji, upam da sm dostim pomahu da niso uletel not. Dva na HDjih me pa tut pogledat nista hotla k sem mahu, upam da sta naletela na une polcaje. :BUA:

 

Domu sm pršu genau lih prov k je tamala potegnla zajca iz šporgeta. Slike ni k smo ga kuj požrl  :grrr

Kak si sploh drzneš pomahat HDjem ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj s kolegom štartala ob 10 zjutraj proti Wortherseeu...in od tam naprej proti Grazu. Skos po stari cesti do Graza in potem nazaj do Šentilja in proti domu. Nabralo se je 450km+. Ceste lepe prometa glih prov, center Graza pa zaprt zaradi maratona :). In sem prišel na 9000km letos :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si sploh drzneš pomahat HDjem ???

 

Ma lej jest maham vsem, še avtomatikom, pa hudim bejbam, pa mačkam, pa k muhe odganam, pa kr kakšnemu mal tko random pa pol človk cel dan študira kvaj bil to za en k mej pozdravlu,  včas sem zdi da mam roke več v luft ko na balanc....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ringo: smo se srečal v soboto, tam okoli Železne kaple. KTM in Aprilia. S kolegom sva imela enak del poti.

 

Bil sem prvič na Golici, super cesta, edino obvoz po makedamu je bolj slab. Slike pa nimam niti ene:)

 

Ja, mislim da smo se res srečal  ;)

 

Ja, super cesta (obvoz po makadamu je pa naporen :wacko: ), a ko bo komplet odprta (kar bi naj bilo kmalu), bo pa bomba (upam še za lepo vreme vnaprej).

 

Lp in srečno

Popravljeno . Popravil ringo5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se nameraval še malo zapeljati po Jadranki, prišel sem pa le do mejnega prehoda Starod.

Že pred Novo Gorico sem zagledal "kantico" od olja na displayu...se ustavim na bencinski črpalki in pogledam na okence za olje...prazno. Kaj sedaj, kakšno olje? Ko ponovno vžgem motor, opozorilo izgine...dobro, lahko bo zdržalo še en dan in grem naprej. Se ustavim še na zadnji bencinski črpalki in ko speljem zagledam opozorilo za luč, to se mi je že nekajkrat izpisalo, pa je luč svetila in po ponovnem zagonu je napis izginil, tokrat pa ni ampak sem računal, da bo začela svetiti, ko pridem na mejni prehod pa še opozorilo za olje zopet. Se ustavim, tolčem po luči...kaj čem brez orodja. Nič, obrnem...brezveze, da se vozim v strahu, kdaj mi motor zariba in še brez luči. Grem nazaj v Koper na kosilo, kjer me še opere ena ploha in potem nazaj domov z dolgo lučjo...slikal nisem. :BUA:

Sem bil pa cel pop. lepo doma, kjer sem se naučil menjavat žarnice. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!