Skoči na vsebino

Sejem Verona 2014


MojcaP

Priporočene objave

26. gremo v nedeljo(5 zaenkrat).... tudi nisem še bil, slišal da so dobre cene v nedeljo... tako da upam da nabavim opreme..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo? Ali pa tisti, ki ste bili.....kakšni so vtisi? Sama grem 25tega, pa da vidimo.

Če si se namenila it v soboto, je zelo ugodna varianta tista, ki jo organizira "ferek". Pokliči ga in se prijavi.... Priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče škart opreme, pa je isto možno da te okrog prnesejo v obični štacuni kakor tle... Vsako stvar valda pregledaš, oblečeš prej ko jo kupiš al kako? Sej spet ni take panike, da ti bo kdo kej iz rok vleku ker je ˝gužva˝. Maš slačilnce, maš folk ki ti prinese večjo/manjšo številko če jo imajo in to je to. Moja je probala vsaj 10 oblek prej ko je kupla...da se zastopimo, z nobeno ni blo vizualno oz funkcjonalno narobe. Gledal sem pa samo znamke ki jih poznam. Čingčangjackiechan robe pa se itak izogibam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila na sejmu.....vtisi dobri. Kupila Nolan s91 za 170e...na koncu pa v busu ugotovila, da se je stric zmotil in mi zapakiral Nolan 104....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila na sejmu.....vtisi dobri. Kupila Nolan s91 za 170e...na koncu pa v busu ugotovila, da se je stric zmotil in mi zapakiral Nolan 104....

sam  da  ti pase  na  glavo.to je  vazno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!