Skoči na vsebino

Croatia Harley Days 12-15. 06. 2014 Biograd


zuco

Priporočene objave

Posli tri godine ponovo se vrača u Biograd na Moru
Najava
http://www.hogeurope...ia-harley-days/

Kako je bilo 2011g
http://hogeuropegallery.com/hog-videos/ ... rley-days/

Photo gallery
http://hogeuropegallery.com/hog-photo-g ... d-croatia/

2011 bilo par članova ovog foruma i ostali oduševljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo ze rezervirano in pridemo.Se splača pogledat tudi voznikom drugih znamk motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Oni koji su bili znaju kako je bilo al ovaj put harly je podigao organizaciju na najvisi nivo (kazu da im nikada niko nije zatvorio grad samo za motore ,uvijek su bili smijesteni daleko izvan grada) bice tri ili mozda cak i cetri bine s preko 30 bendova .
Oko 50 raznih modela harlya bice dostupne za probnu voznju uz pridocenje vozacke dozvole

 

CB70B538-D9BF-974A-935D-22047538860A_thu

(Powered by frubar.net)

U sumi duhova ( camp MK Duhova ) tus,wc , besplatno

za ostali smjestaj ako kome treba apartman

ili hotelski smijestaj (samo subota ostala) moze se javiti meni dok jos mi bajkeri za svoje mozemo pronaci al pozurite sve je puno od paga do primostena
00385 (0) 98 332 578 Žućo

jucer sam razgovarao sa dogradonacelnikom (bajker s intruderom) koji je u glavni u biogradu u organizaciji i kaze da ocekuju po najavama preko 100 000 bajkera za sada i cijeli event je besplatan (entry free)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pri nas še imamo nekaj apartmajev prostih. Pišite na PM

 

Mamo za take stvari šotor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo i najave bendova!

BEACH STAGE

Četvrtak
JOAN OV ARC – 2100-2200
JIM STAPLEY – 2215-2330
GUNS 'N' ROSES EXPERIENCE – 2345-0100
BOGUS BROTHERS – 0115-0300

Petak
OI&B ZUCCHERO – 2100-2200
ELVIS TCE BAND – 2215-2330
ACHTUNG BABIES – 2345-0100
LIVEWIRE AC/DC TRIBUTE – 0115-0300

Subota
JIM STAPLEY – 2100-2200
TENORS OF ROCK – 2215-2330
AEROSMITH BIGONES – 2345-0100
BOGUS BROTHERS – 0115-0300



HARBOUR STAGE

Četvrtak
OI&B ZUCCHERO – 2030-2130
CROATIAN BAND – 2145-2300
ELVIS TCE BAND – 2315-0030
CROATIAN BAND – 0045-0200

Petak
AEROSMITH BIGONES – 2030-2130
CROATIAN BAND – 2145-2300
BOGUS BROTHERS – 2315-0030
CROATIAN BAND – 0045-0200

Subota
JOAN OV ARC – 2030-2130
CROATIAN BAND – 2145-2300
ACHTUNG BABIES – 2315-0030
CROATIAN BAND – 0045-0200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav iz Biograda!!!

Nakon teške rovovske borbe MK DUHOVI su uspjeli ono što je većina od Vas željno isčekivala.
U ime MK Duhova mogu Vas obavjestiti da je "ŠUMA DUHOVA" oliti Kamp sv.Dominik
širom otvoren za sve motoriste koji žele doći u Biograd na ovaj jedinstveni događaj i
kampirati u našoj Šumi.Ulaz motoristima slobodan je i besplatan već od ponedjeljka
09.06.2014god.

Naš veliki šank će biti u funkciji i na njemu će biti hrane i pića.
WC-i i tuš kabine sa toplom vodom će također biti u funkciji i molim Vas da se prema tome odnosite kao u svojoj kući jer će nam svima biti lakše i ljepše.
Dosta članova našeg kluba će biti tih dana rastrgano na sve strane pa Vas iz tih razloga molimo da se ponašate i kao dobri domaćini.

DOBRO DOŠLI SVI I ŽELIMO VAM UGODAN BORAVAK U ŠUMI DUHOVA

MK Duhovi Biograd

P.S. svi koji žele neka slobodno kopiraju ovaj naš post i prebace na neki drugi forum
jer nam je želja obavjestiti što više motorista

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za one koji nisu znali a dolaze na Harley pa da se znaju orijentirati i zbog ostalih zbivanja.


Uoči velike manifestacije Harley Davidson days, Biograd na moru ugostit će ljubitelje Yamahe - od 2. do 6. lipnja odvijat će se europski moto susret Yamaha XJR i to prvi put u Hrvatskoj.

Bez pozornice, koncerata i štandova, bit će to prije svega okupljanje bajkera i druženje - očekuje se oko 200 posjetitelja iz brojnih europskih država, Češke, Mađarske, Njemačke, Poljske, Rusije.

Okupljanje je 2. lipnja u kampu Soline, a potom se ide na vožnju prema NP Krka. Centralno okupljanje najavljeno je na biogradskoj rivi u srijedu s početkom u 10.30 sati.

Defile Yamahi krenut će prema Zadru, sve do Pozdrava suncu gdje će uslijediti kratak predah, a Zadrani i turisti zasigurno će uživati u pravoj ''izložbi'' moćnih Yamahi. Četvrtak je rezerviran za izlet na Kornate, a petak posjet gastro-stolu .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V torek sem se vračal proti domu. V Biogradu se mi je pridružil prijatelj Miran. Mesto je že na polno dihalo v pričakovanju prireditve. Z motorjem si imel prosto pot mimo vseh ramp prav na rivo, kjer sva popila osvežilno limonado.  Na jadranski magistrali so bile že v torek nepregledne kolone motoristov. Kakšno je bilo naslednje dni si lahko le mislim. Ta prireditev in okolica je v Evropi dejansko najbližje pokrajini od koder prihaja Harley, le da je na Jadranu še lepše, zato se bo ta prireditev najverjetneje zasidrala v koledar motorističnih prireditev HOG. Organizacija pa je ne samo dobra ampak ZARES VRHUNSKA. Naslednje leto pridem na prireditev.

Čestitke prirediteljem.

 

21770641.jpg

 

21770644.jpg

 

21770642.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prireditev bi bila precej boljša, če neb kasiral vstopnine,pa so potem vsi zunaj rampe parkiral... tko da je bil žur predvsem pred vhodom na rivo :)

 

brez bosancev pa nikjer ne gre :P

 

post-21285-0-46004100-1402774809_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..saj na Faaker zee je prvo leto tudi bila vstopnina (100ATS za Harley village).... Res je vstopnina na te zadeve malo zgrešena stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prireditev bi bila precej boljša, če neb kasiral vstopnine,pa so potem vsi zunaj rampe parkiral... tko da je bil žur predvsem pred vhodom na rivo :)

 

brez bosancev pa nikjer ne gre :P

 

attachicon.gifIMG_8412.JPG

jaz sem tudi tega slikal, na rivi je bil parkiran :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil dol in morem priznat da so me razočarali. Kot prvo so pričakovali astronomske cifre motoristov,videti jih je bilo pa bore malo.. vse so zaje.. z vstopnino in pretirano zasoljenimi cenami. V vseh (oz. 95%) restavracij so cene dvignili za min. 20 Kn, za pivo ob rivi so hoteli imeti tudi po 25 Kn, Hamburger 55 Kn itd.. Vse to se je poznalo seveda na dogajanju. Ponoči nič hrumenja motorjev, in malo oz. skoraj nič veselih sproščenih ljudi. Kljub vrhunskim bandom in organizaciji iz strani Harleya po drugi uri zjutraj ni veliko zabave in opitih ljudi..Skratka v primerjavi s Faaker see je izgledalo kot majhen vaški moto zbor na katerem ti za pivo zaračunajo 3.5€. Hvala lepa, od sedaj samo še na Faaker see!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem 2011 v Biogradu, ko so imeli srečanje Harleyev in sedaj, pa moram reči, da je bilo 2011 veliko bolje. Delno je krivo slabše vreme ostalo pa organizatorji.  Vsekakor mislim, da je pobiranje vstopnine (50 evrov za 3 dni) in zvišanje cen odgnalo obiskovalce iz središča dogajanja. Motorjev je bilo zato v centru ob obali zelo malo in obiskovalci, ki so prišli pogledati motorje niso imeli veliko za videt. 

Štante in Akrapoviča so postavili predaleč iz mesta dogajanja. 

Na jurčkih je bilo točeno pivo po 25Kn in ko nam je kun zmanjkalo niso hoteli več dati piva za evre. To bi razumel, če bi imeli gužvo, ampak njih je bilo 7 ki so stregli nas žejnih pa 5. Kdo bi jih razumel.

Pa da ne bom samo šimfal lahko tudi jaz pohvalim dobre bande in ambient celotnega dogajanja. Morje ima svojo moč in jaz bom še prihajal. Upam, da so se kaj naučili iz svoje požrešnosti in da bo naslednjič boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!