Skoči na vsebino

Moto boom ali krah


Andrej.d

Priporočene objave

Padel sem na reklamo, da bodo vse moto znamke prisotne. Dobro saj za zagrizene sta samo Honda in BMW, ampak lepo vas prosim !

Nekaj predelav - ena enkratna, Klemenčič in to je skoraj to.

 

Skratka bolj žaltava razstava.

 

Pardon SVAMZ je spet zgodba zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bil si tam in je to prvi vtis? Jebentiš... no, mogoče bo v soboto kaj več... Hm, reklama sicer je, da se bo še kar dogajalo.... A ni bilo za 2012 isto nekaj, da je bolj ubogo vse skupaj...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil. Ker sem bral same negativne kritike, niti nisem pričakoval preveč. In bil ...zadovoljen. Stunt show je bil odličen (Bagoroš, Jager...), hostese so bile,... Pa še Motoriderja sem srečal. Pri oldtimer motorjih in avtih. Kaj preveč motorjev pa zunaj ni bilo parkiranih. Ko sem odhajal, so začeli kapljati na parking. Verjetno vas je veliko bilo na Vranskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem pričakoval preveč in nisem bil razočaran. V bistvu sem šel malo gledat kaj se sploh dogaja. Pričakoval sem nekoliko več moto trgovin (TC, Laba, .. .) ali pa jih nisem našel. Predelani motorji so zanimivi za pogledat, električni prototip je zelo zanimiv (400KM 530 Nm navora, 300km dosega) ni pa tega pričakovati v proizvodnji. Dve pupi sta bili oblečeni le v barve, Honda je imela kar nekaj novosti, ker pa ne kupujem sem zgolj gledal in lezel na motorje. BMW in Honda imata elitne motorje (1600GTL in Goldwing) v izvedbi z zadnjim kovčkom in brez njega. Malo rokerske muzike (za razliko od narodnjakov v servisni hali) in obveznih moto dodatkov za "prave" bikerje.

Zelo zanimiva mi je bila razstava starodobnikov (kar mlad postanem ob takšnih primerkih), srečal sem nekaj znancev, videl tudi Legana, ki je očitno prišel z Vranskega (tam sem bil prejšnjo nedeljo) žal pa sem se ustrašil dežja in šel z avtom. Ni neki presežek, sem pa vseeno porabil 4 ure in sem zadovoljen s porabljenim časom.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam mimogrede. Bolj žalostno....na BMW štantu sem zastonj iskal novega nakeda....... Malo bolj sem se  v zgornjem nadstopju poglabljal v avte. Sicer ne kupujem in se za cene kaj dosti ne zanimam, ampak me je pa usekalo...bemtiš...en naveden, jeben WV Golf 1,6TDI, 105 KM, pa malo opreme...krepko čez 20K. ..Uh. Pa kombi WV  Caravele, tako malo turistično opremljen....zadaj  mizica, pa stoli, pa firnki, pa obešalnik za jakno, 81K€. Pa ne me ..eeebat.

 

Alenka (Peternel) je spet farbala deklico zgoraj brez...

 

V glavnem...če se tisti "vašar" lahko imenuje MOTO boom, se tudi skoki v Ljubnem lahko Poleti pa hokejska dvorana Podmežakla Staples center..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U da ne pozabim. Na otvoritvi je Šrotu ušel "bušizem" : Pozdravljam vseh 140 obiskovalcev ehmhm razstavljalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam mimogrede. Bolj žalostno....na BMW štantu sem zastonj iskal novega nakeda....... Malo bolj sem se  v zgornjem nadstopju poglabljal v avte. Sicer ne kupujem in se za cene kaj dosti ne zanimam, ampak me je pa usekalo...bemtiš...en naveden, jeben WV Golf 1,6TDI, 105 KM, pa malo opreme...krepko čez 20K. ..Uh. Pa kombi WV  Caravele, tako malo turistično opremljen....zadaj  mizica, pa stoli, pa firnki, pa obešalnik za jakno, 81K€. Pa ne me ..eeebat.

 

Alenka (Peternel) je spet farbala deklico zgoraj brez...

 

V glavnem...če se tisti "vašar" lahko imenuje MOTO boom, se tudi skoki v Ljubnem lahko Poleti pa hokejska dvorana Podmežakla Staples center..

Je bil razstavljen na TC motoshop otvoritvi sezone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor za koga. Od vseh sejmov, ki sem jih obiskal, sem s tega odnesel največ. Da pojasnim. Ker me zanima prav posebna tema. sem od g. Matjaža (Customnorth), ki je kar prva liga pri predelovalcih motorjev, izvedel marsikaj. Prav tako mi je g. Igor (Mass izpuhi), dal nekaj koristnih nasvetom. Da ne govorim o možakarju, ki  dela električne motorje in nam da misliti, kako z enim eurom na sto kilometrov, pa še naprimer o gospodu iz M.A.J. kluba, ki ve ogromno. Tudi iz tistega malega, kar je predstavljeno na sejmu je mogoče ogromno videti. Že, da se takšen predelovalec pojavi pri nas, je edinstvena dogodek. Za tiste, ki ste po naše navajeni šimfat, pa itak nikoli ne bo nič dobro. Skratka, meni je bil sejem všeč, resda bolj skromen, če iščeš šminko.

Res je pa tudi, da so se veliki proizvajalci enostavno izognili Sloveniji. Če pri nas kupimo tri nove motorje na leto, pač ne moremo pričakovati, da se bodo japonci ipd. sukali okoli nas. Bistveno pri vsej stvari, pa je, da so naše hostese najlepše na svetu.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno res, ko pomislim kako je bilo ko so se ti sejmi pred davnimi leti začeli, bile so vse dvorane zafilane ni manjkal niti en zastopnik mopedov in vsega kar spada zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bilo takrat ko sejmiščniki še niso bili tako oderuški...za par dni razstavljanja se vrtijo cene v tisočih €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje časa je, koliko sploh še bo MotoBoom sejmov.... Razstavljalcev vedno manj, posledično obiskovalcev... In ker ni obiskovalcev, tudi razstavljalcev ni več toliko. Začaran krog. Škoda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje časa je, koliko sploh še bo MotoBoom sejmov.... Razstavljalcev vedno manj, posledično obiskovalcev... In ker ni obiskovalcev, tudi razstavljalcev ni več toliko. Začaran krog. Škoda....

Vsakoletni sejmi so problem, če ni nekih novitet.na dve ali tri leta je dosti bolje.v tem obdobju se kaj novega postori in predstavi.tako pa je skoraj vsako leto isto ali zelo podobno in to ni privlačno.vse potem rešuje spremljevalni program.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakoletni sejmi so problem, če ni nekih novitet.na dve ali tri leta je dosti bolje.v tem obdobju se kaj novega postori in predstavi.tako pa je skoraj vsako leto isto ali zelo podobno in to ni privlačno.vse potem rešuje spremljevalni program.

Motobum je na dve leti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!