Skoči na vsebino

Zvone Šeruga išče sopotnice za motor


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Na Facebooku Zvone že nekaj časa jamra (ok, trži) svoj zadnji sedež GS-a za pot nekje po Aziji ... mislim, da ima fraj še dve etapi po 1 mesec ... cena ni visoka, zdej, kteri se ga da prenašat, je pa drugo vprašanje :-] ...

 

 

https://www.facebook.com/ZvoneSeruga?fref=photo

 

 

Obilo uspeha želim :-). 

Ma goni ga nekam, @SiR brezveze odprta tema..

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kakega fanta pa ne bi vzel da bi mu pomagal unga bavarca šraufat? :D

...čakaj malo... a bo fanta po***al? Malo pa le poštudiraj, preden kaj  napišeš, no.... Ali pa se motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama foušija :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma niti ni foušija, ker marsikdo, ki je imel opravka s Šerugo, o njem nima lih fantastičnega mnenja. Pa mu ne želim nič slabega, kvečjemu vso srečo na poti in veliko novih obzorij.

 

Šeruga je bolj easy pisatelj in popotnik, ki se po nekem spletu okoliščin po svetu prevaža z motorjem. Za razliko od npr. Moto-riderja s foruma oz. Mirana Juvančiča, ki je prvo motorist-popotnik in šele potem pisatelj, predvsem pa Človek z velikim Č.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se enkrat z njim pogovarjal glede takih turc, je rekel, da sabo jemlje samo punčke. Fantki pa ostanejo doma. Niti kao družba na drugem motorju ne. Izbira take, da se lahko na poti še malo zabava. Sem pa ke mu tudi kakšna pobegne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Zvone je pac tak, "player". Dokler njegovi druzini ustreza je ok, ce pa ostale moti, so mu pa pac fous. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo iskala sopotnika Romanca Šeruga, naj mi en pošlje obvestilo na PM. Do takrat pa te teme ne berem. Aja..pa če bi Damy ali Cufa iskala, me tudi lahko obvestite. Še to...eksotični kraji niso pogoj...dost bi bila Dalmacija čez vikend...

   :blush:  V redu Tedy, vzeto na znanje ...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se enkrat z njim pogovarjal glede takih turc, je rekel, da sabo jemlje samo punčke. Fantki pa ostanejo doma. Niti kao družba na drugem motorju ne. Izbira take, da se lahko na poti še malo zabava. Sem pa ke mu tudi kakšna da ...

 

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar je CAR!

prepotoval je svet po dolgem in počes, na mopedu, motorju,....in v čem je problem, če je objavil da išče češpljico za sopotnico?

 

deklici se bo dogajalo v živo tako in drugače, medtem pa bo en kup "motopopotnikov" drsalo s prstom po zemljevidu

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natančno tako. Šeruga je car. Uspeva mu to, kar večina o nas lahko samo sanja. Tako ali drugače. Se spomnim, da je enkrat (uh. kakšne 20 let nazaj) na enem potopisnem predavanju rekel, da je popotnik, ki se z motorjem vozi zaradi praktičnosti, sicer bi se raje z avtom. Tako ali drugače, tip živi življenje, pa še fajn služi zraven. A ni to super? In..ja -logično, da bo na zadnjem sedežu deklica. Tip, ki vozi zadaj tipa... ne se zajebavati, no. Se pa da videti tudi to.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, na stara leta je ratal softič pa bolj potreben. Včasih je sam vandral. Takrat sem ga še obrajtal, danes je to sam še biznis pa qrbarija.

Samo itak nihče nobene ne sili, kera če, pa naj gre na izbor Miss ZvoneCuraFura. :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa ke mu tudi kakšna da ...  :kva2:

 

Nč, sm pa ke. Mora takrat, ko mu zapaše. Tudi na svoja organizirana popotovanja ne vozi ljudi kateri bi mu potencialno delal štalo. V skupini sta vsaj po dve kandidatki za krajšanje nočnih uric. Kako Romana gleda na vse to, je pa njena stvar. Verjetno ima tudi sama enake trenutke ustrezno poservisirane.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj še išče, saj je doli našel.

majmun.jpg

 

Sicer pa mu takšne sedejo :) 

sick.jpg


Se vidi obup BMW fahrerja, ko po vseh medijih išče lepo punco, da bi šla poleg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!