Skoči na vsebino

Zvone Šeruga išče sopotnice za motor


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Možakar je CAR!

prepotoval je svet po dolgem in počes, na mopedu, motorju,....in v čem je problem, če je objavil da išče češpljico za sopotnico?

 

deklici se bo dogajalo v živo tako in drugače, medtem pa bo en kup "motopopotnikov" drsalo s prstom po zemljevidu

 

Kaj pa ti voziš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čakaj malo... a bo fanta po***al? Malo pa le poštudiraj, preden kaj  napišeš, no.... Ali pa se motim...

mal pa le poštudiraj preden napišeš ;) vsi smrtno resni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 GS

Sedaj ti bo povedal da imas tezak, zastarel in nevozen motor, ki je povrhu vsega se nezanesljiv.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj ti bo povedal da imas tezak, zastarel in nevozen motor, ki je povrhu vsega se nezanesljiv.

 

Saj to ve, zakaj bi se ponavljali. 

Ampak poanta je drugje, da težko hvatne z GSko, zato obupno išče po netu. Al je pri tebi drugače krucy@?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fak... sem mu hotu uturit ženo, da'b jo s sabo vzel... sam se ne mara vozit na BMW-jih...  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to ve, zakaj bi se ponavljali. 

Ampak poanta je drugje, da težko hvatne z GSko, zato obupno išče po netu. Al je pri tebi drugače krucy@?

 

Pri meni je drugace. Jst sem si GS-ko sam kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je drugace. Jst sem si GS-ko sam kupil.

 

mislim, sa snecer ni mislu na GS-ko , ampak dećvo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa imajo doma takšne težave?

Bine in Marija sta imela hude zakonske težave, zato se Bine odloči, da obišče psihiatra: "Gospod doktor, zdaj pa res ne vem več, kaj naj naredim. Moja žena gre vsako noč v bar, se napije in gre s prvim frajerjem, ki jo ogovori. Spala je že s pol mesta. Znorel bom!" Psihiater: "Pomirite se, pomirite, vse bo vredu. Zdaj pa mi zelo natančno povejte, v kateri bar hodi?!?"

;) kdo ve:D

Samo če pa pomisliš da te lahko zvečer bolijo roke od dolge vožnje... Pa ti sopotni(k-bolje ca) pride prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pa le poštudiraj preden napišeš ;) vsi smrtno resni :D

..v naglici sem pozabil pritisniti smajlija.... ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj še išče, saj je doli našel.

majmun.jpg

 

Sicer pa mu takšne sedejo :)

Se vidi obup BMW fahrerja, ko po vseh medijih išče lepo punco, da bi šla poleg...

 

Njemu pa tud opica prov pride, samo da je v medijih na sliki hehehe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

ma je zanimivo, koliko imajo eni povedat o morali in sexu z simpatičnimi mladenkami......potihem pa si mislijo "sine, i tata bi to radio" :pos:

 

lp, andrej

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nenene THOMPSON po tem kako obravnavamo to temo, bi rekel da so vsi podobni kot tale praktikant:

Šef lekarne je moral na nujen sestanek in je naročil praktikantu, da postreže s preprostimi stvarmi, kot so aspirin, čaj, mazila ... Za vse drugo pa naj stranke naroči pozneje. Ko se vrne s sestanka, vpraša praktikanta, kako se je znašel. "Dve stranki sta hoteli aspirin, dve pa kamilični čaj!" "Samo štiri stranke so bile?" "Ne, prišla je še elegantna dama, v krznenem plašču, pod katerim je bila popolnoma gola." "Po kaj je pa prišla?" "Rekla je, da že pet mescev ni videla penisa!" "Kaj si pa naredil?" "Dal sem ji kapljice za oči!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo,mamo v Afriki potem tudi afroslovenčke od Šeruge.........čistokrvni..........da to zve Angelina jih takoj posvoji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fak... sem mu hotu uturit ženo, da'b jo s sabo vzel... sam se ne mara vozit na BMW-jih...  :slap:

 

Pametna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!