Skoči na vsebino

Del lorto vplinjači in/ali rezevni deli


hotschko

Priporočene objave

Torej:

zanima me kje bi se dalo dobiti rezevne dele za Del Lorto vplinjače, ali pa kar nove vplinjače od 19 do 22mm.

Konkretno me zanima plastični del vplinjača Del Lorto PHBL22, kamor je nataknjena cev za gorivo, ki pride iz rezervoarja.

Ta delček mi je počil na mojem 90ccm mopedtorju in mi med vožnjo več bencina izteče mimo mašine kot pa v mašino. :?

Hvala za kakršnekoli namige ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer kako tvoj konkreten delček izgleda, ampak jaz sem svoje podobne težave reševal tako, da sem ga dal drejerju iz alumunija naredit.

Če ne bo šlo drugače .... bi pa raje imel originalni del ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso bili v originalu Bingovi uplinjači?

Sicer pa je v Sloveniji bojda zelo težko priti do delov za Dellorte, najboljše je iskati v Italiji, je pa verjetno itak najboljša rešitev tista, ki jo je napisal moped... sicer ni original, dobro narejena pa ti lahko služi ravno tako, če ne celo boljše kot original.

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso bili v originalu Bingovi uplinjači?

Sicer pa je v Sloveniji bojda zelo težko priti do delov za Dellorte, najboljše je iskati v Italiji, je pa verjetno itak najboljša rešitev tista, ki jo je napisal moped... sicer ni original, dobro narejena pa ti lahko služi ravno tako, če ne celo boljše kot original.

LP

VespaMan

Od elektronika je samo mašina, okvir je APN6, kolesa od 15SLC, sprednje vilice so bile posebej kupljene ... vse skupaj pa atestirano in včasih je bilo tudi (morda letos spet bo) registrirano ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi dobu kaj preko oglasnika, drugače pa boš verjetno dobil že v Trstu. Dve trgovinici sta na via Milano, blizu ponte rosa in železniške postaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj takega?

postani vragičin prijatelj in se prebrskaj do njenega sorodnika, ki živi v Šentvidu pri Stični

mogoče ima kakšen delček na zalogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj takega?  

normal_1%7E5.jpg

postani vragičin prijatelj in se prebrskaj do njenega sorodnika, ki živi v Šentvidu pri Stični

mogoče ima kakšen delček na zalogi

krasna ideja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vozil ta moped, pravzaprav tricikel, vrti se ko hudič

Se mi je zdelo, da je menjalnik nekam "custom built"...

Sicer pa je lepo spucan in kar solidno izgleda. Ampak fergazer pa se tudi meni malo majhen zdi, še na Pony Expressu se mi zdi da je bil večji!

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da je menjalnik nekam "custom built"...

kreator je invalid in zelo kovinarsko sposoben človek

2 1

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a, to pa ne expres ima ca fi 10, e90 pa 20

Sem samo malo "pikal" pod rebra :twisted:

D.J.: Daj ti to zadevo malo bolj v celoti pokaži, izgleda kar resno, vsaj kar se določenih detajlov tiče!

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav se mi zadeva zelo dopade, imam močan občutek, da bo tu metla pela, zato apel na Moderatorja: prestavi v novo temo, recimo "Priredbe motorjev za invalide"...

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala! Sophisticated peace of machinery!

Ta človek ima pa res občutek! S čim pa se sicer ukvarja? A je kak profi varilec ali mu je to samo za hobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti je tisto sofisticirano

check diz aut

je varilec, šraufalec motorjev, izdelovalec motorjev in če bi bil na nogah, po njegovem pričevanju, zagotovo lastnik ene CBR XX ipd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo, ampak (navkljub dejstvu, da bom naletel na neodobravnje) meni se tomos vseeno bolj dopade!

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!