Skoči na vsebino

Bikersko-Rockerski bolšji sejem


uzzy

Priporočene objave

Jutri 21.6.2014 vabljeni vsi na 2. bikersko-rockerski bolšjak, ki se dogaja v Alter baru, Livada 16, Ljubljana. Dobrodošli vsi ki bi kaj prodajali, kupovali ali pa se samo družili :-) . Začetek ob 11h. Kdor bi želel prodajat naj me pokliče na 040/ 345 688- Uzzy.

 

P.S.- Stojnice so brezplačne

 

 

Link do FB eventa: https://www.facebook.com/events/710000405712338/?ref_newsfeed_story_type=regular

Popravljeno . Popravil uzzy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ideja za tale dogodek. Ampak, sori, precej neresno izpade, če daš objavo tule na MS samo en dan pred dogodkom. Jaz sem bil v soboto z bajkom v Lj, in bi (če bi blo prej najavljeno) z veseljem prišel na en radler ali dva... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majko mila,a maš še kr tist rdeč Z????????.Ma te nism vidu že 10 let grrrrrrrrrrrrrrrrr :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ideja za tale dogodek. Ampak, sori, precej neresno izpade, če daš objavo tule na MS samo en dan pred dogodkom. Jaz sem bil v soboto z bajkom v Lj, in bi (če bi blo prej najavljeno) z veseljem prišel na en radler ali dva... 

 

Izibajkker sori ampak na motosvetu nisem bil že res dolgo časa in sem se spomnil šele dan pred dogodkom, da ga objavim še tukaj  :-( naslednjič obljubim bom objavil pravočasno :-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majko mila,a maš še kr tist rdeč Z????????.Ma te nism vidu že 10 let grrrrrrrrrrrrrrrrr :grim :grim :grim :grim

 

reno99 ne Z že dolgo časa ni v moji lasti, amopak tukaj nisem še nič spreminjal, ker me skoraj da nič ni na motosvetu. Če si me nazadnje videl v Indianu potem bo držalo, da je že 10 let :-), nisem pa ziher če vem kdo si oz. kdo je za tem nick-om :-) dej mi pošlji fotko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!