Jump to content

Blokada motorja za A2 kategorijo

OldSchool Kawi

Recommended Posts

Ob 24. 10. 2020 ob 12:09, thumper pravi:

ploščice pa lahko daš sam narediti - vedeti moraš le debelino materiala ostalo ti odrežejo na laser.. seveda če niso na neti poceni - recimo 10e ploščica..

sej to pa je to,4 kovinske ploščice za v karburator za na sesalno cev so 185€ +cca.2uri montaže, kar je pretirano drago.Če se da kje to drugje naročiti kot na Hondi oz.da to kdo izdeluje na laserju,bi se priporočal za kontakt.

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ukica

10

• '.'

7

• OldSchool Kawi

6

• Damo001

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No sej večino si že sam povedal - načeloma se ne da, problemi znajo bit pri zavarovalnici ki ti takega motorja (70+ kw, <0.2 moč/teža) ne bo zavarovala, v primeri prometne nesreče pa vse odgovarjaš

Ma na motorju se uziva in je brezveze imet take ibnge....zrihtas tko, da je prov po papirjih pa mirna bosna. Itak ni draga registracija, tko da registriras normalno pa je. Da se bos pa skos sekiral a

25kw je mamo premalo za hornetko.. če bi želel imeti A2-35 kw blokado jo seveda lahko namestiš , če je izvorna moč ko je bil motor nov do 70kw..če je bil motor prodan s tovarniško homologacijo (ne blo

Ti j že en pred mano dal pameten nasvet: pusti kot je, zablokiraj pa zajlo za gas, da ne gre do konca. Ker če še ima fergazer, to nebi smelo bit pretežko.

• 3 weeks later...
pred 14 urami, Erikec388 pravi:

Zdravo! Zanimam me ali bi lahko registriral KTM 250 2t ali pa 300 2t pod kategorijo a2 brez blokade. Če kdo slučajno ve kolikšna moč je napisana v papirjih. lp

bo kar tule prava tema, prosim, ne več odpirat novih tem za eno vprašanje

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Problematik
      By Problematik
      Pozdravljeni,
      Aprilio SX 50 2018 E4 , si lastim sedaj že skoraj pol leta. Ima že kar nekaj kilometrov. Ker mi je na rahlo daljše relacije postala prepočasna, bi jo rad odblokiral. 😃  Torej sedajšnja maksimalna hitrost je 50 km/h. Prebral in prebrskal sem že kar nekaj slovenskih in tujih forumov, a nažalost v njih zasledim le teme o starejših modelih (Pred letom 2018).   V avstrijskem forumu se pa le zasledil, da so Aprilije po letu 2018, blokiranje skoraj samo elektronsko (torej le z CDI napravo). Pravtako naj bi obstajala neka "odblokirna" vrsta CDI-ja. Ta naj bi omogočal doseganje obratov tudi do 12.000, za razliko od originalnega, ki omogoča le doseganje 8.000.
      Je se mogoče že kdo ukvarjal z to temo? Poskusil sem že odblokirati izpušni sistem, a sem s tem pridobil le na pospešku. 
      Za vsak uporaben odgovor se že Vam v naprej zahvaljujem.
      LP Problematik 😊
    • VeganBiker
      By VeganBiker
      Zanima me kako odstraniš blokado iz skuterja? Mam skuter Longjia Digita, če je to kaj važno.
    • Aljoša Kiler
      By Aljoša Kiler
      Pozdravljeni!
      Zanime me, če je imel kdo stik iz tem motorjem? Če ga je kdo že peljal ali ve kje bi se ga dalo. Pri uradnih prodajalcih ga večinoma nimajo, če ga pa imajo pa ni na voljo za testno vožnjo.
      Lep pozdrav, Aljoša

• Jaka Mesarič
      By Jaka Mesarič
      MENE PA ZANIMA ALI JE V FLEXERJA MOŽNO NAREDIT ELEKTRONSKO BLOKADO, PA KJE BI SE TO DALO, PA CENA PRIBLIŽNO, DRUGAČE PA GRE 80 HM/H

• Marko Vuherer
      By Marko Vuherer
      A ve mogoce kdo dimenzije od blokade pri variomatu za NRG-ja ?  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!