Skoči na vsebino

YAMAHA T-MAX 530


T.MAX 530

Priporočene objave

ZDRAVO!

 

PROSIL BI ZA PREDLOGE OZ. POMOČ PRI NAKUPU MOTORJA IN SICER GRE ZA YAMAHO T-MAX 530 ABS LETNIK OD 2013->.

ZANIMA ME PREDVSEM ČE JE MOTOR PRIMEREN ZA VOŽNJO PO AVTOCESTI IN TO SKORAJ VSAK VIKEND IZ KR. DO POREČA.

PO AVTOCESTI BI SE VOZIL PREDVSEM ZATO KER SE MI GRE DA SEM CIM HITREJE NA CILJU. PO STARI CESTI SE MI PA VRJETNO VSAK VIKEND NE BO DALO PELJATI.  

IMA KDO PODOBNE IZKUŠNJE DA SE Z TAKŠNIM SKUTERJAM VOZI TAKO RELACIJO.

SKRBI ME SICER ZARADI HITROSTI SKUTERJA IMA KONČNO PRI 160-170 AMPAK KO SE VOZIŠ CCA Z TO HITROSTJO DO KOPRA JE MOTOR VES TA ČAS NA MAX OBRATIH??? 

 

MISLITE DA JE TO PRIMEREN MOTOR ZA TAKO UPORABO OZ. KAJ PRIPOROČATE IN ČE IMA KDO IZKUŠNJE Z TEM MOTORJEM!?

 

HVALA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDRAVO!

 

PROSIL BI ZA PREDLOGE OZ. POMOČ PRI NAKUPU MOTORJA IN SICER GRE ZA YAMAHO T-MAX 530 ABS LETNIK OD 2013->.

ZANIMA ME PREDVSEM ČE JE MOTOR PRIMEREN ZA VOŽNJO PO AVTOCESTI IN TO SKORAJ VSAK VIKEND IZ KR. DO POREČA.

PO AVTOCESTI BI SE VOZIL PREDVSEM ZATO KER SE MI GRE DA SEM CIM HITREJE NA CILJU. PO STARI CESTI SE MI PA VRJETNO VSAK VIKEND NE BO DALO PELJATI.  

IMA KDO PODOBNE IZKUŠNJE DA SE Z TAKŠNIM SKUTERJAM VOZI TAKO RELACIJO.

SKRBI ME SICER ZARADI HITROSTI SKUTERJA IMA KONČNO PRI 160-170 AMPAK KO SE VOZIŠ CCA Z TO HITROSTJO DO KOPRA JE MOTOR VES TA ČAS NA MAX OBRATIH??? 

 

MISLITE DA JE TO PRIMEREN MOTOR ZA TAKO UPORABO OZ. KAJ PRIPOROČATE IN ČE IMA KDO IZKUŠNJE Z TEM MOTORJEM!?

 

HVALA.

Nevem zakaj upiješ po forumu (velike črke pomeni) UPITJE !

Za na AC je motor z vsaj 800 + ccm in ne skuter ! za enak denar dobiš že dober motor.

Skuter je bolj za visoke petke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem skuterjem se pac lepo peljes v petkah in hudo retro celado k car na morje. :grim Ne rabs 800+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ PRIPOROČATE?

 

 

 

Priporočam ti, da se odpraviš v del foruma kjer pišejo in se zbirajo maxiskuteraši. T-max je gotovo dovol močn in hiter stroj za avtocesto. Nisem pa prepričan da se ga da na polno šponat celo pot. Burgmana  650 se ne da. Pa ne zarad motorja kot to skrbi tebe, ampak zarad vetra. je bistveno bol občutljiv na veter kot motorji in začne opletat. 

 

And Bremzer does it again! po njegovo je R6 prešvoh za avtocesto.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer mal pretiravaš glede kubikaže. Zadnjič smo šli s kolegi na morje (2x BMW 1000RR, Suzuki gsxr 600) in jaz z Aprilio Sportcity 250. Se ostali po ac niso peljali 200+ ampak okoli 110km/h, kolikor sem se jaz. Tmax ima po podatkih končno hitrost 180km/h in je več kot dovolj močan za vožnjo po ac, tudi v dvoje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!