Skoči na vsebino

Kontrola db glasnosti-Policija


krtek

Priporočene objave

No, ja - moja nahrbtna kosilnica "proizvaja" zvok 127dcb - deklarirano na "auspuhu" in prav z veseljem motim sosede v nedeljo ob 7 ih zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka podobnost z resničnimi osebami MS je zgolj naključje:

 

Potnica na križarki se je pritožila zaradi preglasnega morja in
zahtevala, da ladijske kabine opremijo z boljšo zvočno izolacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups .. zajebu sm se .. ZJRM-1 prepoveduje hrup med 22 in 6 uro ... včasih je bila še nedelja in prazniki  ... đes Yuga ... vrati se :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ko grem z biciklom naokol, mi sosed ne da miru...upam, da so mu policaji izmerili jakost... :D... posneto pred 10 min =)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ko grem z biciklom naokol, mi sosed ne da miru...upam, da so mu policaji izmerili jakost... :D... posneto pred 10 min =)

 

Opa avid flyer če se ne motim odličen ultralajt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa avid flyer če se ne motim odličen ultralajt ;)

 

Ti nevem, jaz nisem avionar kot ti...sej veš čolni pa to... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in vse je bilo tiho.

 

 

p.s.

Luka jst nevem kaj maš to za ene rore. Krave tm na začetku rebrnic niti trznile niso, ko si se pripeljal mimo. Lepo veselo so se pasle naprej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sm skor pozabu sneci in klapa ki ste proti odprtim izpuhom dejte se zdej do konc tedna izogibat postojne in krasa ker sem se dans jst tam peljal. ODMEVI SO ZAJEBANA STVAR ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vam na avtu ni všeč zvok, kaj naredite? 

 

Če imaš škatlo od A do B, se pač usedeš na motor kjer imaš odprt ror in uživaš v zvoku tam kjer je to primerno (izven naselij, ob primernih urah, itd.), v naseljih pa se vedeš kulturno in ne kot kak lik iz filma Pobesneli Max.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bila trovaljna... 1200ccm.... Zelo kulturno je brnela. So že ljudje gledali v zrak, če so spet Švabi kakšne Messersmithe zakurblali... ;)

to samo zato ker niso poznali aermachi - ja ... no sej tud tukej ne vem kolk jih ve za to firmo..

 

Ti boga, tebi pa sam še odprt auspuh manjka in imaš garantirano da te vsi opazijo!

to meji na spremembo težnosti / privlačnosti..

 

Pa pozabil si še napisat, da je definicija hrupa tudi odvisna, kdaj ga je človek nazadnje namočil ali pri ženski, kdaj je nazadnje dobila...pa ne mi rečt, da to ni res!

 

Mene recimo moti hrup... 1200 W  sesalec ob sobotah (če sam sesam, me hrup toliko ne moti), 

hyper role ke pa mal žaljivostno ...

mete pa hrup sesauceu mot ..sploh če morm jst sesat ..najbl..

 

Evo mene.

 

 

Snecer, ti si izvzet  O:-)  :)

nespolnikov tukej ne žalimo tko da...

 

men gre pa res na kurac, ko slišim motor, js morm pa delat ... to mi gre res na jetra ... to bi z zakonom prepovedau :krneki:

a zate je tajnica na k***u delo????

drgač mi pa prosim lepo razloži vpliv "dela" na jetra k to mora bit pa zlo interesantno..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

29-ga avgusta so imeli policisti na vrhu črnega kala v smeri kozine en šlepar z belo prikolico... baje pa so ustavljali samo motoriste ..en starejši gospod je potem pri vikiju opozoril , da naj bi imeli v tej prikolici policisti določeno opremo za preverjanje skladnosti vozil ...

kdo ve kaj več ali je to misterija ? je mogoče tukaj kdo , ki so ga ustavili in je kaj opazil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Ob 11. 8. 2014 at 9:27, Snecer pravi:

Enim je zgleda glavni užitek, da proizvajajo hrup in to nepotreben, ko si odprejo lonce ali montirajo namerno bolj hrupno zadevo.

 

Edino pravilno, visoke kazni in prepoved vožnje.

bolj glasno bolj varno za druge

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 9. 2014 at 14:03, thumper pravi:

29-ga avgusta so imeli policisti na vrhu črnega kala v smeri kozine en šlepar z belo prikolico... baje pa so ustavljali samo motoriste ..en starejši gospod je potem pri vikiju opozoril , da naj bi imeli v tej prikolici policisti določeno opremo za preverjanje skladnosti vozil ...

 

kdo ve kaj več ali je to misterija ? je mogoče tukaj kdo , ki so ga ustavili in je kaj opazil?

Policisti ne preverjajo skladnosti nameščene opreme. Ti pa znajo odrediti izredni tehnični pregled, če navesiš na moped kakšne čudne reči.. Na TP pa že malo pogledajo. Ta starejši gospod pri Vikiju je pa očitno kakšne maligančke konzumiral. Policija - šlepar z belo prikolico :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ton pravi:

Policisti ne preverjajo skladnosti nameščene opreme. Ti pa znajo odrediti izredni tehnični pregled, če navesiš na moped kakšne čudne reči.. Na TP pa že malo pogledajo. Ta starejši gospod pri Vikiju je pa očitno kakšne maligančke konzumiral. Policija - šlepar z belo prikolico :lol1:

ja full je smešno .. baje so imeli opremo na preizkušnji takrat - zdaj če so kasirali pa ne vem .. če je tako enostavno zmerit glasnost izpuha kot v avstriji potem ni nemogoče tudi pri nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, thumper pravi:

ja full je smešno .. baje so imeli opremo na preizkušnji takrat - zdaj če so kasirali pa ne vem .. če je tako enostavno zmerit glasnost izpuha kot v avstriji potem ni nemogoče tudi pri nas

Naši specialni policiji ni nič nemogoče, tudi izmisliti si kaj znajo, zato pa so specialna policija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto mogoče, italjani imajo bel šlepar z belo prikolico, ki ga parkirajo ter opravljajo izredne tehnične. @DAMI34  mogoče si že kdaj videl- v Gorici na parkingu med autoportom in krožnim so dostikrat parkirani ;)

revisione.jpg.8dc3fd8759e228d4d78a3833cf

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

ja full je smešno .. baje so imeli opremo na preizkušnji takrat - zdaj če so kasirali pa ne vem .. če je tako enostavno zmerit glasnost izpuha kot v avstriji potem ni nemogoče tudi pri nas

ne moreš avstrije primerjat s slovenijo   ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!