Skoči na vsebino

abs zavore


krezubi

Priporočene objave

nekako ne morem odgovoriti na prejšnjo temo je nek kjuček gor al kaj, a moraš kupit bonus, da ahko pišeš po tem forumu al kaj, al je forum bolj staromoden?

 

torej zanimam me kako gledate na to ali imate na motorju abs ali ne, mislim da te abs lahko velikoma reši nesreče

 

kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temo so zaklenili, ker obstaja že preko 50 strani napisanih o tem tukajle

Maš za cel večer zadosti branja, pa najboljše da svoje vprašanje še v tisto temo napišeš, tako da obudiš staro informativno temo namesto da se nove delajo.

 

LP cufina desna roka

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ok pol pa zaklenite se pravi komu moram plačati da mi ne zaklepajo teme, kajti imam neko fobijo pred obiskovanjem starih tem, začutim anksioznost in se začnem tresti, sorry, ampak kar zaklenite, bom vzel par pomirjeval...lahko prosim en teden počakate, ker je zdravnik na morju?  pliizzz, ravno mi je poslal slike iz Paname pa to, kako se sonči na plaži, v sliki kaže fakiča tudi

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aynach, kaj to pomeni Cufina desna roka, a imajo tukaj lastniki fante ali kako, ne razumem, prosim več info, vem da je biti homosexualec nekaj nrmalnega danes, in da si cufina desna roka je to čisto ok, tako da ne kritiziram, samo sprašujem

 

čaoo prijazni ljudje....  še enkrat, če je treba dati kako "donacijo" dalahko normalno odprem novo temo, in mi ni treba obiskati starih tem, se priporočam.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej sm js nekaj tam napisal in je tema povsem sveža, tvoje duševnse stiske so odveč.

Niso v igri nobene donacije, čeprav mislim da se ekipa motosveta nebi branla.

 

In ja, preferiram moške, zato pa med mano in cufo žal ne bo nič :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!