Skoči na vsebino

Hondini servisi


Vojč

Priporočene objave

Lep pozdrav me zanima kam kaj vozite vaše honde na servise. in kje je povašem mnenju najbolje!in sploh kje vse so hondini servisi po sloveniji ( MS-CE )?

Če je že bila taka tema se iskreno opravičujem in se potem lahko tema zaklene samo jaz nisem najdel!

že vnaprej hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav me zanima kam kaj vozite vaše honde na servise. in kje je povašem mnenju najbolje!in sploh kje vse so hondini servisi po sloveniji  ( MS-CE )?

Če je že bila taka tema se iskreno opravičujem in se potem lahko tema zaklene samo jaz nisem najdel!

že vnaprej hvala

Pa sej ti Yamaho vozm kot vidm!No pa vseen!

Moja Hond je že iz garancije zato jo vozim kr k nepooblaščenemu serviserju, saj je cena glede na pooblaščeni servis neprimerno nižja!! :o :shock: Deli pa so valda originalni!!! :arrow: Najbol si je dobit serviserja k mu zaupaš!! :idea: :!:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V AS Domžale.

Kaj pa vem, 1. servis so mi naredil v redu in v točno določenem času.

Pri drugem pa so bili samo problemi, ker mi je na motorju delal en mulo k je bil star približno tok kt jaz in še desetkrat bolj nesposoben.

Rekli so mi, da bo motor gotov približno v uri in pol, vse skupaj pa je nato trajalo več kot dve uri (hvala bogu so mi računal le 1,5 ure).

No v glavnem modelu so padali raznorazni šraufi pod oklep motorja iz kjer jih je potem bezal s šraufncigerjem (jao mene če bi ga takrat popraskal :2gunfire: ), potem je skoraj odpulil plastike da je prišel do olja v menjalniku, katerega je potem nali 2dl preveč in je bila spet cela štala.

Ko sem že poravnal račun smo pogruntali da mi ni zamenjal sprednje zarnice in tako jovo na novo spet na blagajno, nato pa še nihče ni znal nazaj pokrit zadnjega dela luči gumjastim pokrovom.

No ja hvala bogu da se mi ni treba tam oglašat zaradi drugega kot rednih servisov (TOK, TOK ,TOK).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!