Skoči na vsebino

EICMA Milano


-pero-

Priporočene objave

tud v milanu maš parking za avtodome. samo do sejmišča greš na bus ,ki stalno vozi. Vem ker sem bil par let nazaj na pohišvenem sejmu tam z avtodomom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

http://www.eicma.it/en/

 

Ima namen kdo it? In če mogoče kdo ve za kakšno poceni prenočišče v okolici???

PS:350EUR za dva dni v NH FIERA ne dam.

Če bi rad spal poceni najdi en hostel. Na netu jih je ene par ki so po 11-15€/noč. Ampak je treba pohitet ker se postelje vztrajno polnijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to tak velik sejem, da ga moraš dva dni gledat? Po moje, greš tja, pogledaš in greš domov. Tak ko da bi šel v Paklenico pa nazaj. Sam da z avtom, pa če sta še dva šoferja res ne more bit nek problem. Edino, če je sejem res veeelik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nahodis se tolk, da si cist zgonjen, ker je res velik sejem. Pa pol se 5 ur v avtu zdet....Za 15 evrov grem z veseljem prespat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od tega kaj vse bi si rad pogledal - za mene en dan čisto dovolj, ker me pač ne zanima tistih milijon raztavljalcev neke cenene kitajske robe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdej so ustopnice na netu 18eur, kolko so potem karte na prizorišču in ali se jih da potem tam sploh kupit?

Ali kdo organizira kak bus?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sevedejih prodajajo tam, ker pa si s kopra jih lahko skocs iskat u torri d europa. mediaworld je ticketone point.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo do četrtka ne vem al bom meu fraj al ne, pa me zanina al so pol recimo karte u petek dražje . Hvala za informacijo da jih u torri lahko kupim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!