Skoči na vsebino

EICMA Milano


-pero-

Priporočene objave

a mi lahko kdo pove, kaj je tole za en Benellijev stroj :eek:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poseben model naked motorja za cestno uporabo v SLO :devil:

Videt res, neki TNT - OFF Road :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benelli Tre-K - off-road edition.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

:huh:

zakaj imam feeling, da bo moledovanje za hi-res slikco naletelo na gluha ušesa.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

:huh:

zakaj imam feeling, da bo moledovanje za hi-res slikco naletelo na gluha ušesa.. :hmm:

S temi nipli bi lahko steklo rezal :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pa seveda, naše...

bejbe: http://motosvet.com/gallery/index.php?cid=3_143

:huh:

zakaj imam feeling, da bo moledovanje za hi-res slikco naletelo na gluha ušesa.. :hmm:

dejte prosm nehat k mam slabo srce.....

pa kje sm jest bil :headbang:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

V nedeljo, 11.11.2007 grem službeno v Milano na salon motociklov. V kombiju bo fraj 4 - 6 mest...

Če koga zanima, naj mi piše... štartam pa iz Obale, po potrebi preko Fernetičev...

Koliko mest bo res fraj bom za ziher zvedel najkasneje v petek, 02.11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo, 11.11.2007 grem službeno v Milano na salon motociklov. V kombiju bo fraj 4 - 6 mest...

Če koga zanima, naj mi piše... štartam pa iz Obale, po potrebi preko Fernetičev...

Koliko mest bo res fraj bom za ziher zvedel najkasneje v petek, 02.11.

Mene bi zanimalo za 2 osebi (jaz in brat). Imel pa bi tudi vprašanje in sicer: Kdaj se gre in kdaj pride?

P.S.: Sem z obale (Parecag)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšen info, kje poceni prespati v Milanu...najboljše blizu sejma, ali pa nekje blizu v smeri proti Sloveniji.

Ker dvomim, da se mi bo dalo vozit še domov...

Hvala in LP,

Matjaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšen info, kje poceni prespati v Milanu...najboljše blizu sejma, ali pa nekje blizu v smeri proti Sloveniji.

Ker dvomim, da se mi bo dalo vozit še domov...

Hvala in LP,

Matjaz

definiraj kaj je poceni zate! v milanu, sploh blizu sejma NI poceni prenočiš po naših standardih, sploh okoli sejmišča je v času sejmov vse polno. jaz sem ponavadi spal v kakem kraju cca 30 km pred milanom v kakem penzjonu, je bilo relativno ugodno.

drugače pa ni panike, jaz sem vedno vozil celo ali skoraj celo pot dol in nazaj. štartaš ob 3 zjutraj in ob 18.00 nazaj -saj gre ker je AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pripovedujejo, kaj bo predstavil Ducati, kaj bo predstavila Honda, kaj bo predstavil KTM :worship: :naughty:

Kaj pa Kawasaki :blush: :hmm:

PS: upam da bo prisotn in da so moji dvomi odveč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pripovedujejo, kaj bo predstavil Ducati, kaj bo predstavila Honda, kaj bo predstavil KTM :worship: :naughty:

Kaj pa Kawasaki :blush: :hmm:

PS: upam da bo prisotn in da so moji dvomi odveč ;)

v milanu so vedno VSI z vsemi modeli, strah je odveč :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa ni panike, jaz sem vedno vozil celo ali skoraj celo pot dol in nazaj. štartaš ob 3 zjutraj in ob 18.00 nazaj -saj gre ker je AC.

Ja, sploh če gledaš celo pot nazaj že kar medtem ko voziš bejbe, ki si jih pritisnil... mislim... fotke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sploh če gledaš celo pot nazaj že kar medtem ko voziš bejbe, ki si jih pritisnil... mislim... fotke...

he he letos grem oborožen z boljšim fotoaparatom in tele objektivom z super hitrim ostrenjem :evilgrin: se vidimo 6-ga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definiraj kaj je poceni zate! v milanu, sploh blizu sejma NI poceni prenočiš po naših standardih, sploh okoli sejmišča je v času sejmov vse polno. jaz sem ponavadi spal v kakem kraju cca 30 km pred milanom v kakem penzjonu, je bilo relativno ugodno.

drugače pa ni panike, jaz sem vedno vozil celo ali skoraj celo pot dol in nazaj. štartaš ob 3 zjutraj in ob 18.00 nazaj -saj gre ker je AC.

Bom vesel namiga o penzionu :)

Bom videl..če se mi bo dalo takoj domov, drugače pa še malo po Milanu in domov drugi dan.

Hvala in LP, M.

PS. In pravkar sem videl, da boo imeli še sejem koles...aleluja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšen info, kje poceni prespati v Milanu...najboljše blizu sejma, ali pa nekje blizu v smeri proti Sloveniji.

Ker dvomim, da se mi bo dalo vozit še domov...

Hvala in LP,

Matjaz

120 ojrov najema za 1 dan

podeli s 6 osebami in to je to

nafta(cca 9/l/100km) ter ostali stroški so od najemnika

prevoz spanje ves komfort na enem mestu :naughty:

post-5614-1194466790_thumb.jpg

post-5614-1194466811_thumb.jpg

post-5614-1194466833_thumb.jpg

post-5614-1194466874_thumb.jpg

post-5614-1194466894_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kakšen je naslov tega sejma?

Ker njihovega naslova ne najdem v GPS-u... tile italijani majo neke svoje finte pri oblikovanju naslovov in jih menda poznajo vsaj 50 načinov pisanja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi poiskat točen naslov na www.fieramilano.it Tam pa glej Fiera Milano Rho in ne Fiera Milano City (stara lokacija)

sicer pa ni straha se zgubit. Drugače pa to ni v Milanu ampak v mestu Rho pri milanu in je tik ob avtocesti

A kdo ve, kakšen je naslov tega sejma?

Ker njihovega naslova ne najdem v GPS-u... tile italijani majo neke svoje finte pri oblikovanju naslovov in jih menda poznajo vsaj 50 načinov pisanja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi poiskat točen naslov na www.fieramilano.it Tam pa glej Fiera Milano Rho in ne Fiera Milano City (stara lokacija)

sicer pa ni straha se zgubit. Drugače pa to ni v Milanu ampak v mestu Rho pri milanu in je tik ob avtocesti

Hvala.

Sem iskal pod milano in nikakor nisem našel.

LP, M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!