Skoči na vsebino

EICMA Milano


-pero-

Priporočene objave

sicer sem samo na hitro pregledal prijavljene ampak honda je samo honda italija, yamahe pa nisem našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sem samo na hitro pregledal prijavljene ampak honda je samo honda italija, yamahe pa nisem našel.

Pervy ima prav :(..sem čekiral (zdaj,ker prej so ble info da bodo obe) in Honde in Yamahe NE BO :(:(:(

Ma mi gremo vseeno , k_ _ c gleda še H in Y .... samo da bodo dobre stevardese :OK::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torek (10) in sreda (11) sta samo za trgovce in novinarje, ostali dnevi pa "open". jaz bom dol 9,10,11, sobo pa imam tule http://www.albergopioppeto.com/

hvala za koristn info, čakam odgovor iz hotelčka, in da mi moje stranke kak raun plačajo! Upam de bom lahk šu dol in plačal pivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za koristn info, čakam odgovor iz hotelčka, in da mi moje stranke kak raun plačajo! Upam de bom lahk šu dol in plačal pivo!

no če boš dol javi, se dobimo na kakem pivu zvečer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi se odpravljamo na sejem v nedeljo, čas ne dopušča kakšnega drugega dneva. Zanima me če je v nedeljo še vse tako kot

mora biti, ali so razstavljalci že vsega naveličani in že počasi pakirajo.

LP Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas je dopuščal sam en dan tega salona k res ni majhen. danes še ni blo neke gneče in smo lahko mal bližje pogledali eksponate. zelo malo dirkalnikov, aprilia je razstavljala samo skuterje al pa sm jez kej spregledal?!?! bmw ma zelo mogočen štant, slovenska razstavljalca sem opazil dva. Akrapovič in Carbonin. splošen vtis pa je da kitajci prihajajo in nič jim ni sveto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je bilo v četrtek v Milanu. :naughty:

Fotkic je bolj malo, ker sem že po prvi hali ugotovila, da je se je precej bolj zabavno po motorjih obešat, kakor pa jih fotografirat... :grim

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=2072

Sicer pa imate še jutri čas, da se odpravite tja... meni ni bilo škoda tistih 10 ur za volanom, ker je tak moto salon res eno posebno doživetje.

Vseeno pa sta mi malo manjkali Honda in Yamaha. :glare: Tudi Dainese me je kar precej razočaral, ker niso imeli drugega kot par ščitnikov. :blink: Tako, da se je bilo treba nazaj grede ustaviti še v Vicenzi v dainese factory store, kjer se je zame našla ena super jakna, tako da smo potem tam zapravili tisto, ker se ni dalo v Milanu. :D

Rada pa bi se še enkrat zahvalila fantom pri Akrapoviču, ker so mi dovolili, da si malo pobliže ogledam njihovega RC8 Akrapovič limited edition ter za vsebino tiste črne vrečke, ki so mi jo dali za domov. :kva2:

Še nekaj utrinkov:

post-22737-1258216433_thumb.jpg

post-22737-12582164371_thumb.jpg

post-22737-125821644115_thumb.jpg

post-22737-125821644611_thumb.jpg

post-22737-125821645392_thumb.jpg

post-22737-125821645797_thumb.jpg

post-22737-125821646389_thumb.jpg

post-22737-125821646784_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Letos je kar nekaj novosti napovedanih za milanski sejem in verjetno nas bo šlo kar nekaj dol...

http://www.eicma.it/moto/en/default.aspx

Sicer je do takrat še en mesec in pol a eni že sedaj malo razmišljamo kako pa kdaj in kateri dan...

...a kdo oz kak klub že kaj razmišlja o organiziranem prevozu?

Par fotk iz lanskih let da osvežimo spomin...

20081109231715_DSC05843.JPG

20081112152611_jaqulf3y06d9oe.jpg

20081109231928_DSC05852.JPG

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se tudi zanimam, da bi šel mal pogledat. Nisem še bil. A se bolj splača it pogledat za en ali za dva dni oz. a se vidi dovolj v enemu dnevu ali ne?

Kateri dnevi so najbolj zanimivi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se tudi zanimam, da bi šel mal pogledat. Nisem še bil. A se bolj splača it pogledat za en ali za dva dni oz. a se vidi dovolj v enemu dnevu ali ne?

Kateri dnevi so najbolj zanimivi?

en cel dan je dovolj če nimaš ravno namena stat na vsakem štantu.

najmanj gužve je prva dva dni ko je samo za novinarje in trgovce, največ dogajanja pa v soboto in nedeljo pa tudi največ gužve.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Še natanko mesec dni do otvoritve :)

Mogoče organizira kateri klub ogled sejma, ali mogoče kakšna agencija?

Prosim za info!

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zdej gremo al ne :boobies: ? Če bi bli pametni bi se nas 8 vrglo v kombi pa gasa, pride skrajno mali znesek pa še serjemo ga lahk skupi :P

No če bojo kake opcije kr na dan z besedo, če ne bomo pa v lastni režiji, ka pa čmo.

ajd

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz in mojamoja greva dol 2.11, od meje na fernetičih do milanskega sejmišča je dobre tri ure zmerne vožnje in 20€ cestnine. tam je izhod iz ringa in parkplaci. . . res simpl zato se mi zdi kompliciranje z agencijami in kombiji mal brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz in mojamoja greva dol 2.11, od meje na fernetičih do milanskega sejmišča je dobre tri ure zmerne vožnje in 20€ cestnine. tam je izhod iz ringa in parkplaci. . . res simpl zato se mi zdi kompliciranje z agencijami in kombiji mal brezveze.

(zadnje dneve se pa kr neki hudiš no :) pa si ja fajn peb)

Sej jz nikol nočem komplicirat, sam fajn se hočmo pa met tiste 3 dni na let k mamo mal cajta a ne de? :P Pa sm zato mislu da če bi kdo mel kakega Mastra/Trafica/Vivaro...pa bi nas 8 not šlo, kak 6pack v žep, se ga mal serje pa potem pol dneva na sejmu vsak zase ali pač ne pa lepo u izi nazaj, da bi blo fajn.

Sicer pa vem da do Milana ni ravno daleč, tak da boma tud midva sama šla, pač opcija pa je še vedn kaka zabavnejša :boobies:

ajd

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(zadnje dneve se pa kr neki hudiš no :) pa si ja fajn peb)

Sej jz nikol nočem komplicirat, sam fajn se hočmo pa met tiste 3 dni na let k mamo mal cajta a ne de? :P Pa sm zato mislu da če bi kdo mel kakega Mastra/Trafica/Vivaro...pa bi nas 8 not šlo, kak 6pack v žep, se ga mal serje pa potem pol dneva na sejmu vsak zase ali pač ne pa lepo u izi nazaj, da bi blo fajn.

Sicer pa vem da do Milana ni ravno daleč, tak da boma tud midva sama šla, pač opcija pa je še vedn kaka zabavnejša :boobies:

ajd

hehe sorry nek sm nervozn ja. nism mislu ad presonam, sam zmer se nek komplicira. u bistvu je pa treba sam it. jest mam kangoo coupe (furgon) pa nemorm kej dost fantazirat kdo bi še šu zravn in podobno. . . .sem pa letos v huudi skušnjavi da bi u milanu prespal in šel drug dan pogledat tole!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sorry nek sm nervozn ja. nism mislu ad presonam, sam zmer se nek komplicira. u bistvu je pa treba sam it. jest mam kangoo coupe (furgon) pa nemorm kej dost fantazirat kdo bi še šu zravn in podobno. . . .sem pa letos v huudi skušnjavi da bi u milanu prespal in šel drug dan pogledat tole!!!

Glede DALIJA - (Stari midva sma bla letos v Dalijevem muzeji v Figuerasu (Španija) in morm rečt da ni to to, ker ta hudih itak nima na voljo - je pomoje prodal da je lahk muzej postavu :D hehe. Če pa bo orenk razstava se pa valda splača, sam dol v Španijo pa ne hodit, je vse premalo in natlačeno, ne pride do izraza)

Midva mava tud "coupe" pa ni ravno za 8 ludi, hehe. Ma bo že. No če se kdo javi da bi pelu pa da se mamo fajn naj pove, če ne se pa tak najbrž vidimo dol!

Aja še to me zanima - 2. in 3. je za novinarje odprto ne, ampak je vseeno vstop normalen, samo prireditev ni jako veliko ali kako? Ker za vikend mora biti gužva za popiz... :(

ajd

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si tudi za tri dni rezervial suito v bližnjem hotelu...

to bo lepo, ko bom sam užival na mehki kraljevi postelji in užival v listanju katalogov... :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi rezerviran hotel. Dve osebi za 60€. Čist poceni :rolleyes: . Grem oz. greva pa v petek, ker ima žena zastonj, pa še cel dan traja (od 10-ih do 22-ih). Drugi dan pa malo po Milanu šetat... ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!