Skoči na vsebino

EICMA Milano


-pero-

Priporočene objave

Mislim da ne, ker to je salon (ne sejem). Rastavljajo samo nove motorje in opremo.

PS:se že kje mogoče zbirajo kandidati za izlet sejma z busom?

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Mi gremo 2.11. in bi vzeli kombi. Imamo še tri prosta mesta, cena povratne fure 40 eur na osebo.

Je kdo za?

A ni sejem 2 in 3.11 odprt samo za trgovce in novinarje :hmm: Od kod pa štartate? Mene in kolega tudi zanima ogled in iščeva varianto "skupinskega" prevoza. Pošlji PP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradni strani piše:

2. in 3. november - Days with LIMITED OPENING for Press, Foreign Trade Visitors and Trade Visitors from Italy.

4. do 7. november - Days with PUBLIC OPENING

Za splošne obiskovalce se torej odpre 4.11.

Jaz bom dol 2. tako da, če bo še kdo takrat in me prepozna, naj pocuka za rokav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo nekaj fotk :photo:

KLIK

Lp, Gregor

In ti temu praviš "nekaj fotk"! :O

Jast jih nebi tol'k naredu', če bi šel peš okol' sveta... :nono:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti temu praviš "nekaj fotk"! :O

Jast jih nebi tol'k naredu', če bi šel peš okol' sveta... :nono:

.

dobro da nisem vseh dal gor,... potem bi moral 5×okoli sveta :lol:

Kaj češ, je bilo kaj za videt, samo prevelika gužva :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Yes...komaj čakam...že 4 leto gremo :naughty:

Nekaj se dogovarjamo, da bi morda kombi najeli...... info sledijo :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se dogovarjamo, da bi morda kombi najeli...... info sledijo :naughty: :naughty:

Jaz bi bil tudi za to. Sem z obale pa bi rabil prostor zame pa za punco .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja smo že rezerviral hotel woop woop smile.gif

Jaz tudi in to za dva dni :D

Kakšen nasvet kaj posebnega se splača it v Milanu pogledat, in kako prit v center mesta. Kako je kaj z parkingom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se dogovarjamo, da bi morda kombi najeli...... info sledijo :naughty: :naughty:

Mi mamo pa že najetega :grim :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V center Milana se gre izključno in samo s podzemno! Je lepo pregledna in poceni. Avto pustite lepo pri hotelu (če boste v hotelu...če ne pa je v predmestjih P zastonj in potem lepo na metro :D ...Center je cel zanimiv in imaš vse v krogu 30min peš....piazza Duomo,grad Sforzesco in še tista paketarska pokrita tržnica...pa še kaj se najde :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve,če se,da dobit prenočišče brez rezervacije,in po kolk so karte oz. vstopnice :grim

Oj, karta je 18 ojrov. Za prenočišče pa nebi vedel. Jaz sem bil lanni za en dan pa si kar zjeb... od vožnje in hoje, tak da letos sem si rezerviral hotel kar za dva dni in to kar pred samim sejmiščem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, karta je 18 ojrov. Za prenočišče pa nebi vedel. Jaz sem bil lanni za en dan pa si kar zjeb... od vožnje in hoje, tak da letos sem si rezerviral hotel kar za dva dni in to kar pred samim sejmiščem.

katerega si si pa rezerviru?

A kdo ve,če se,da dobit prenočišče brez rezervacije,in po kolk so karte oz. vstopnice :grim

jst mislm da je to kar rizicna, kaksna soba se bo nasla kje, sam bodo cene temu primerne, vem da lansko leto sta kolega ka nekaj otelou preiskala predn sta dobila sobo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotel zelo težko najdeš če nisi rezerviral že pred kakim mesecem. no hotel v okolici sejmišča, kakih 5-10-15 km stran pa že gre. na slepo pa ne it dol ker se lahko zgodi da narediš 200 km v iskanju hotela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!