Skoči na vsebino

EICMA Milano


-pero-

Priporočene objave

Predlagam, da napišete na "booking pika com" besedice Fiera Milano ...in se še najde prosto. Danes sem rezerviral sobo za 4 ,300m od sejmišča za 164E ...z zajtrkom ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko sem jaz še hodil dol smo spali za 50-60€ na noč z zajtrkom enih 10 km od sejmišča. spat ob sejmišču je super ampak cena tudi je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko sem jaz še hodil dol smo spali za 50-60€ na noč z zajtrkom enih 10 km od sejmišča. spat ob sejmišču je super ampak cena tudi je....

nas pride hotel + zajtrk, z garazno hiso pod hotelom 70 E

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je mogoče kdo zasledil kakšen plan, urnik dogajanja, kakšne znane osebnosti? Da nebi slučajno kaj pametnega zamudil, zaradi nepravega časa na nepravem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj najt program na njihovi uradni strani. ponavadi so znane osebnosti takrat ko je sejem zaprt za javnost in je odprt samo za novinarje in trgovce ali pa za vikedn ko je odprto za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NH Hotels, pred samim sejmiščem .

potem se pa srecamo na zajtrku..

mal spremlam cene, usak teden so visje tko da smo se pravcas rezerviral...

se miiicken se miiicken..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, jaz grem z avtom predvidoma v četrtek 9.11. Če bi se kdo pridružil in delil stroške goriva, imam še prosto (PM).

LP,

A

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, jaz grem z avtom predvidoma v četrtek 9.11. Če bi se kdo pridružil in delil stroške goriva, imam še prosto (PM).

LP,

A

to pa ne bo šlo. al greš 9.11, al pa v četrtek. :D

Ob tej uri, čez sedem dni, bom predvidoma že okrog Benetk, za domow!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče kdo zasledil kakšen plan, urnik dogajanja, kakšne znane osebnosti? Da nebi slučajno kaj pametnega zamudil, zaradi nepravega časa na nepravem mestu.

Ja, te2 sta bila lansko leto tudi tam.

post-1569-0-81620200-1298891848_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, kero sliko mi je (sem jo) pripel - (sedaj mi pa lastnega posta ne dovoli popravljat) BTW: čist butasta prenova foruma - Aja, na sliki bi morala biti lanski GP prvak Lorenzo in letošnji prvak v WSBK Carlos Checa.

Da ne bom čisto off: tudi letos upam da nam uspe iti v Milano med tednom, ko ni take nenormalne gužve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bli včer, ljudi kar precej, vzdušje dobro, hostese lušne, nekaj zanimivih novosti, največ gužve pri Ducatijevem tanovem superbajku..

Več o vtisih, novostih in seveda tudi hostesah pa sledi na portalu motosvet.com :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pičimo jutri zjutraj, pa nam je zdajle en odpovedu, ceb se kdo prdruzu sobe mamo ze rezervirane, prevoz poskrbljen...naj se javi na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se pride še do kakšnih slik uporabnikov, ne sam "official", ki so n prvi strani?

v albumih?

facebook?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kje se pride še do kakšnih slik uporabnikov, ne sam "official", ki so n prvi strani?

Evo, še moja galerija KLIK :photo:

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!