Skoči na vsebino

Kateri motorji imajo zadnji ventiliran disk ?


CB750K2

Priporočene objave

Lep pozdrav !

Zadnjic sem si ogledoval neko totalno predelano Hondo CB in ugotovil, da nima standardne niti sprednjega dela, niti zadnjega dela... ima pa Ventiliran zadnji disk... malo sem gledal po netu, vendar nisem nasel nobene podobne zadeve...

Ali slucajno kdo ve kateri malo starejsi motorji, od 1980 do 1995 so imeli taksno zadevo na zadnjem koncu? ... ima tudi nestandardne trikrake feltne...

OJOJ kako tukaj snezi... grem malo rekreirat z lopato...

Lep pozdrav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventiliran zadnji disk? Verjetno misliš, da je imal montiran "dvojni disk". To sem že na kakem starem motorju videl, če pa je serija ali ne, pa nebi vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventiliran zadnji disk? Verjetno misliš, da je imal montiran "dvojni disk". To sem že na kakem starem motorju videl, če pa je serija ali ne, pa nebi vedel.

Ne, ne, ni imel dvojnega diska, imel je en disk, ventiliran tako kot je na boljsih avtomobilih ponavadi sprednji disk - dve plošči razmaknjeni za cca 5 mm, povezani z vmesnimi cleni...za zracno hlajenje, when the going gets tough...

Ne vem ali je to sploh bilo na kakem motorju serijsko montirano zato me zanima ali kdo ve na katerem ? Letnik naj bi bil okrog 1980-1990, mogoče celo malo mlajsi in verjetno japonske izdelave...

Thanks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.umgweb.com

Sej hvala za link, ampak ne vem, kako naj si z njim pomagam... to je pac e-bay,al je kaj drugega na linku ? Sem ze sam prekruzal kompleten nemski e-bay kjer je malo vec motorjev kot na temle...

Hvala vseeno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je imela honda cbx 750 spredaj prisilno hlajene diske, a misliš slučajoo to? Zgleda nekako tako, da je disk pokrit z nekakšnim pokrovom, ki ima reže za vstop zraka (notri je veternica) ?

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Onim, to je to... samo da ima prisilno hlajen disk ta zadeva zadaj... To sem prvic videl in me zato zanima ce slucajno kateri bolj izkuseni motosvetovec ve za kaj gre...

Lahko je ta zadeva tudi od kakega GSXRa ali kakega drugega japonca... ima trikrake feltne kot naprimer gsxr iz let 1988-1992... samo niso enake... nimam pa slike da bi dal na pogled...

Thanks!

J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.umgweb.com

Sej hvala za link, ampak ne vem, kako naj si z njim pomagam... to je pac e-bay,al je kaj drugega na linku ? Sem ze sam prekruzal kompleten nemski e-bay kjer je malo vec motorjev kot na temle...

Hvala vseeno !

aha....ce se desno odpres :arrow:

Used Bike Guide

Buyers' Guides

Travel Stories

bos se lahko kaj izvedel. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest sem to vidu na neki stari Hondi,ki je imela spredi in zadej tak disk,feltne so ble pa tko čudne,ble so deljive,da si lohk krake od feltne kr odšraufal stran(kva se japonci vse spomnejo??) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ne, ne, ni imel dvojnega diska, imel je en disk, ventiliran tako kot je na boljsih avtomobilih ponavadi sprednji disk - dve plošči razmaknjeni za cca 5 mm, povezani z vmesnimi cleni...za zracno hlajenje, when the going gets tough...

Ja, saj to sem mislil.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar ti opisuješ so prisilno hlajeni diski. Imela jih je Yamaha FJ 1200, in sicer vse tri.

od letnika 1990 naprej sigurno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem podobno zadevo vidu na hondi cb 400 l. 84. Diska sta čisto zaprta, da se jih ne vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem podobno zadevo vidu na hondi cb 400 l. 84. Diska sta čisto zaprta, da se jih ne vidi.

A ni bla tista 550 al neki... no ja, že podabu, ampak sem se na isti motor spomnil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni zgledal tkole... je bil odprt... pa mocnejsi motor mora bit in imet trikrake felge kt GSXR1100 ali FJ1200 ali kaj tazga...

LP, J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!