Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Včeraj se odpravim proti Ljubljani po nakupu torbice.

 

 

Grem nekam kjer je hladneje in se odločim da nadaljujem proti Planici, tam pa še vedno 30 stopinj in vsaka čast delavcem ki rihtajo ta naš ponos.

 

Gori bo temperatura nižja in odpičim čez Kranjsko goro proti Vršiču, kjer srečam veliko motoristov, mogoće tudi katerega od vas. Gori še vedno visokih 27 stopinj.

 

 

Po drugi strani dol ob naši prelepi Soči ob 33 stopinjah zavijem proti Mangartu. Zgoraj pa enkratnih 23 stopinj, da oba z GP-jem lažje zadihama :yea1:

wp20150707131127pro.jpg

 

 

 

 

 

 

Domov pa čez Trbiž proti Kranjski Gori in Kranju kjer pa doživim 37 stopinj  in tako vroče se nadaljuje vse do Kamnika. Po Tuhinjski dolini se malce ohladi na 31 stopinj, do doma pa spet ob 33 stopinjah prispem kar lepo zašvican :grrr. Kako se je prilegel hladen :beer2:, , nabralo pa se je: 

Lep pozdrav :OK:

 

Lep mostiček, no viaduktek. :D

 

Le kako so ga gradili?  :hmm:  :?

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa nekdo brez sramu piše daljše prispevke konstantno v tujem jeziku pa se mi ne zdi korektno, po moje gre za provokacijo.

 

 

Snecer, ti si bolan.

Pa če tako zagovarjaš slovenskost foruma, potem bi pričakoval, da boš imel vsaj bolj slovensko zveneči nick.

Se opravičujem za offtopic, ampak sem na take pritlikave pripombe alergičen. In se obenem odpovedujem nadaljnemu smetenju.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Stari to je moped ne pa oranžko :yea1:

 

 

Še podpitanje

 

Si do doma na pamet najdu al si meu garmina :naughty:

Popravljeno . Popravil alko1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari to je moped ne pa oranžko :yea1:

 

 

Še podpitanje

 

Si do doma na pamet najdu al si meu garmina :naughty:

... pr men je vse "na pamet" :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okroglih 500, start LJ. v Wajdusno,Gorico,po taljanski strani v Cedad, Gmona,Tolmezzo, Plockenpass, Ziljska dolina,Nasfeld, Sella Nevea, Predil, Kobarid ,Tolmin, Cerkno, Skofja lukna, Lj., slik ni in jih do nadalnga ne bo, dokler se nm naucu napopat,zgleda mam bol trdo glavo, aja ne sam glavo tud kej druzga,ce je treba. :grim  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okroglih 500, start LJ. v Wajdusno,Gorico,po taljanski strani v Cedad, Gmona,Tolmezzo, Plockenpass, Ziljska dolina,Nasfeld, Sella Nevea, Predil, Kobarid ,Tolmin, Cerkno, Skofja lukna, Lj., slik ni in jih do nadalnga ne bo, dokler se nm naucu napopat,zgleda mam bol trdo glavo, aja ne sam glavo tud kej druzga,ce je treba. :grim  :kva2:

ewo sam zate :D  http://tinyurl.com/p477y3z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okroglih 500, start LJ. v Wajdusno,Gorico,po taljanski strani v Cedad, Gmona,Tolmezzo, Plockenpass, Ziljska dolina,Nasfeld, Sella Nevea, Predil, Kobarid ,Tolmin, Cerkno, Skofja lukna, Lj., slik ni in jih do nadalnga ne bo, dokler se nm naucu napopat,zgleda mam bol trdo glavo, aja ne sam glavo tud kej druzga,ce je treba. :grim  :kva2:

.... stari, ne lagat ... da imaš tud še "kej druzga" trdga ... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, ne lagat ... da imaš tud še "kej druzga" trdga ... :) :) :)

Kar je res je res,ne da bi se hvalu,ampak tko je,pomoje od bmflna. :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa strinjam z Darko3G.

Cesta B111 je slaba, kača1, kaj nisi slikal kako je uničena v gozdu, v ovinkih. Ko sem tam vozil 2012, so tudi nekaj sanirali.

Če daš take fotke gor

p8283204.jpg

pol je ok ja

Čudno tudi da nič ne omeniš ceste na Korensko sedlo iz jodlarske strani, ki je tudi lepo uničena na par delih, res pa je kratko, na B111 pa je teh odsekov kar nekaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đabe se trudit, če na founi ne znaš vklopit "polna verzija, dodaj odgovor, uporabi polni urejevalnik" :P

 

da ne bom off topic:

današnja fura-3metre vn iz garaže, pranje, šamponiranje, brisanje do suhega, sušenje,

+3x mekana rakijca za pogum,

+2x pivo za um

spet brisanje, voskanje, maxibrillanje.....

 

... če boš ti preveč pucal motor boš še pijanček ratal ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... ker se pač rajši štiri ure vozim ... pa makar z malim mopedkom ...

... kot pa da osem ur ležim na plaži na res veliki brisači ... :)

... sem se šel pač spet malo vozit ... :)

... danes ... Vrsar, Rabac, Plomin, pisarna v Opatiji, Brestova ... in nazaj Orsera ... :) :)

... 240 km ... :)

.. če sem pa res pošten ... sem moral pa v Rabcu prvič "vijačit" tegale oranžnega svedra ... :)

... res da sicer zelo malo ...

... ampak bilo je neobhodno ... :(

... ker je ratal naenkrat nevozen ... :(

pravjo da je rana ura zlata ura :P men se ni zdel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!