Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

ludiluka povej več.. da še Borutt pokomentira :P

v temi črni kal je nekaj malega napisano, da ne bomo tule smetili.

Zmagam  izlet na črni kal me je stal 20€ za bencin in 500€ ker se me je ena budala spravla jebat.

Aja pa dami je bil z mano :D

si pa vsaj 2 kavi pršparal :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v temi črni kal je nekaj malega napisano, da ne bomo tule smetili.

si pa vsaj 2 kavi pršparal :D

jah kave sm sam jst sm čaku da mi kdo kej trave, koke, heroina,... alpa vsaj kak ekstazi  ponudi  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kave sm sam jst sm čaku da mi kdo kej trave, koke, heroina,... alpa vsaj kak ekstazi  ponudi  

:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa če bo varjanta, si grem pa še jaz letos pogledat .... da se enkrat vidim iz kopnega, pa če bi šlo v enem dnevu zadeva skozi :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa če bo varjanta, si grem pa še jaz letos pogledat .... da se enkrat vidim iz kopnega, pa če bi šlo v enem dnevu zadeva skozi :D

čist komot, do Jablanca sploh ni daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guglj meps mi pokaže 10h53min vožnje, mal hitrej bi morda le blo, mrbit tolk kot bi tam po makadamu prošetao :). Bom o tej turi razmišlal naslednji vikend, ker kot sedaj kaže bi znal bit lep :).

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pust gugl. Če voziš po predpisih imaš iz Rijeke 1 uro vožnje do Senja, potem pa še cca pol ure do 40min do Jablanca. Vzem si še 1 uro pa pol za ogled in izračunaj.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam kjer si ti zavil, je dostop z vrha. Enostavneje je da greš dol do Jablanca (kot bi šel na trajekt za Rab), pustiš moped, potem je pa lepa pešpot (cca 3km) v sam fjord. Poleti v opremi je verjetno zlo vroče, a pozimi je majka.

 

10351333_764310286971859_280907400124208

 Ja, tako nekako se mi je dozdevalo, da bi se ta pot (če bi nadaljeval po začetni trasi od vrha) na koncu končala. Je bil pa problem, ker smo bili tam skupaj 1 moped + 1 avto, v soboto sredi avgusta. Če bi bil sam, bi se šel rinit mimo kolone po cesti dol do Jablanca, tako pa smo šli dalje... Hvala za pojasnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet pa Whiskey, fouš sm vama :ras:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!