Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

...

Najprej mapa zanimivejšega dela. Skok iz Paklenice proti Velikem Vagancu - 660m. Naprej zaradi snemanja Winetuja na Veliko Rujno - 880m, po makadamu nisem mogel. In pa jagodka na smetani dneva, Kmetov makadamski detour po vrhu Velebita

...

Gužva na Velikem Vagancu  ???

617c2944.jpg

 

Razgled v smeri Selin pri Staremgradu

617c2950.jpg

 

Po moje je tule kiks v poimenovanju, tale cesta gre na Veliko Rujno in parkirišče je na 660m, kjer se asfalt konča.

Drugač pa dan očibodno TOP. 

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gsxf750: Sem imel v mislih, da enkrat to odpeljeva do konca. Od prve slike naprej še kakih 300 m je makadanski odcep desno/desno na Veliko Rujno katero je še 220 m višje. Lahko ti pošljem GPX točke. Tudi to prečenje Velebita bi se dalo podaljšati nekje do Senja. Projekt za kaka 2 do 3 dni. Mogoče Kmet do takrat tudi nabavi lahko kobilico, vzamemo še Pik-a sabo, pa bo. Dami bo pa med čakanjem pospravil sobe in skuhal kawo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gsxf750: Sem imel v mislih, da enkrat to odpeljeva do konca. Od prve slike naprej še kakih 300 m je makadanski odcep desno/desno na Veliko Rujno katero je še 220 m višje. Lahko ti pošljem GPX točke. Tudi to prečenje Velebita bi se dalo podaljšati nekje do Senja. Projekt za kaka 2 do 3 dni. Mogoče Kmet do takrat tudi nabavi lahko kobilico, vzamemo še Pik-a sabo, pa bo. Dami bo pa med čakanjem pospravil sobe in skuhal kawo.

En dan se bo Dami razjezil, pa bo z Ninđo preoral ves makedam po Velebitu....in to brez čustew :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro, fouš, a sm že reku?

Tale makedam, če je tak kot na slikah, bi pa še meni sedel B)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mal petkove homoerotike iz jadranske magistrale . . . :smoke:

IMG_4051.thumb.jpg.5caf7f2eba1093a2dccae3ea53c971e7.jpgIMG_4056.thumb.jpg.de41a3a4577bd0fdf253e384d4a1e3cb.jpgIMG_4060.thumb.jpg.5e2758838b2f128f8928c56e4d304278.jpgIMG_4061.thumb.jpg.ab9a55931df601bc5cf3e7cd6b91e64d.jpgIMG_4062.thumb.jpg.2a33cbee8a0ee28e3ab67b8d4d2a1675.jpg

Zgleda, da je šlo vsaj do Senja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da je šlo vsaj do Senja.

Samo do Postojne ... ostale slike so iz lanskega koledarja.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrac, tile MS moderatorji tud smeškote ne obvladajo.

K2, blo je super mega, full resno (pogrešu sm gsxf'ja) - Edo, tnx za ruto ... Ne vem zakaj si tolk slajdu po makadamu, ampak ...? Drugič se pelemo s flešem po poti - fotke pls press!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrac, tile MS moderatorji tud smeškote ne obvladajo.

K2, blo je super mega, full resno (pogrešu sm gsxf'ja) - Edo, tnx za ruto ... Ne vem zakaj si tolk slajdu po makadamu, ampak ...? Drugič se pelemo s flešem po poti - fotke pls press!

Žal je posel moral dobit prednost.

Velebit bo počakal ;-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je posel moral dobit prednost.

Velebit bo počakal ;-)

Ti sam delaj ,da bo za rundo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr,neki    sam je pasalB)

Še nisi opral Versačeta al si presedlal na makadame? Danes se grem malo valjat po blatu čez Krim in Javornike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!