Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Ali kdo pozna kakšno dobro lokacijo za spanje v Drvarju ali bližnji okolici ??? Po internetu najdem samo hotel Drvar, pa še ta naj bi bil terrible! Najbližje kar sem našel je pri Kninu.

V tistih krajih ne bi smel bit problem najti privat prenočišče, za hotele ne vem. Ti kar pejt pa vprašaj. Mi smo za prvi maj, ko smo se vračali domov po trasi Mostar-Tomislavgrad-Livno-Drvar prespali v Bihaču...Lepi kraji so to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo pozna kakšno dobro lokacijo za spanje v Drvarju ali bližnji okolici ??? Po internetu najdem samo hotel Drvar, pa še ta naj bi bil terrible! Najbližje kar sem našel je pri Kninu.

Bihač ni tok daleč, je pa res da je hotel dokaj "jebčki" :D

 

http://www.prenocistehanka.com.ba/

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo pozna kakšno dobro lokacijo za spanje v Drvarju ali bližnji okolici ??? Po internetu najdem samo hotel Drvar, pa še ta naj bi bil terrible! Najbližje kar sem našel je pri Kninu.

od desanta naprej je tam nočno življenje in hotelirstvo praktično izumrlo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč, bom spal pa na koncu Knina pri Mihovilu. Naslednji dan sledi naskok na Klekovačo, dan prej pa pade Panos in Mali Alan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč, bom spal pa na koncu Knina pri Mihovilu. Naslednji dan sledi naskok na Klekovačo, dan prej pa pade Panos in Mali Alan.

Poskusi v Bosanski Petrovac Motel No.9 Je bolj etno in ni lih 5 zvezdic,se pa da prespat,ne vem pa kako je z garažo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa ne vem nooo... včeraj sem že dal kontakte gor... pa so mi spet vse zbrisali....

 

... kaj pa ta hotel?

 

... malo štosa... drugače pa poglej tule: Kmetija odprtih vrat:

prijazna gospa.... ni neki luxus...ampak spat se da...

http://www.nationalpark-una.ba/bs/open.php?id=17/Preno%C4%87i%C5%A1te%20%22Mlinarev%20san%22

 

IMG_0831.JPG

IMG_0817.JPG

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dondule, prideva iz smeri Velebita in se po Klekovači vračava do Paklenice. Zato je vse severno v smeri Petrovca ali Bihača ven poti. Sej ni problema, bova že kaj našla za prespat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... dvojna objava.

Popravljeno . Popravil Whiskey
2x je objavilo. Ne poznam razloga, ker nisem 2x poslal.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vau tale nou forum. da vidmo ce gre danasnja fura do Lošinja normalno gor?!

kot vse se tud to začne na omv. 8 samostojnih

image.thumb.jpg.749273b6b81e44740515c595

do trajekta v Brestovi smo se nekak nakapljali, btw krasna cesta, vendar se skalar +1 odločta da bosta ostala na kontinentu

image.thumb.jpg.795f71cb2f0fc41b86f8c495feri za cres je bil kratek... uglavnem, nisem najdu Kosor sm pa najdu Osor, haha!

od te tankštele jo preostanek mahne med plavalce js pa pač morm do Lošinja...

 

 

Zdej se je pa skalar odloču, da gre na plavalni tečaj, da bo naslednjič upal z vami na trajekt!!!

Boste vidl...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo pozna kakšno dobro lokacijo za spanje v Drvarju ali bližnji okolici ??? Po internetu najdem samo hotel Drvar, pa še ta naj bi bil terrible! Najbližje kar sem našel je pri Kninu.

 

Zdaj v kolikor si že odpotoval je zadeva brez pomena, morda pa koristna info za druge.

V svojih zapiskih sem zraven že omenjenega hotela zasledil še spodaj omenjenega.

Hotel Bastašica
Drvar, Bastasi bb
tel: +387 34 820 133, 099 564 028
 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!