Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

pred 13 urami, Tačka pravi:

a-a pomeni da ne, nism bla jz :D žal.. ;) hehee

je možno da je moje učke vidu...pa prej mal preveč popil :mad:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Tedybear pravi:

Lokaciji teh dveh slik???

Prva je na relaciji Hotavlje - Črni Vrh. Ne vem točno, ker je kar labirint v tistih hribih. V glavnem nekje na tej poti:

https://www.google.si/maps/dir/%C4%8Crni+Vrh,+Ljubljana/4223+Hotovlja/@46.0989946,14.2088065,6029m/data=!3m1!1e3!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x477ac536b8113acf:0x78ac729000a9ef7e!2m2!1d14.2592336!2d46.0878677!1m5!1m1!1s0x477ac49f531730e7:0x104f63763268bab4!2m2!1d14.1922508!2d46.1197517?hl=en

Druga je pa pri cerkvi sv.Lenart:

46.087505, 14.252425

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda kok je teh gsxf-ou, gor na nerrein fotkah je tud on. sm ga po zalepleni supergi uocil :)

...kok mas pa razmerje asfalt / makadam do fazane ?

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 270 km na poti dol, sem ga pelu samo kakih 50 km. Na konc bi lahko petegnu še nekih 8, sam sem bil mal kasen. Če bi hotel, bi si lahko strasiral tudi več kot 50% makadama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem včeraj omenil, bom pa zato danes ...... peljem se iz Agipa v Železni Kapli v smeri Pavličevega sedla, mislim da je bla tista zadnja ravnina pred koncem kraja, in nenadoma se rdeče posveti iz leve strani, tako da predvidevam, da je bil to radar, meni se je k sreči zabliskalo iz sprednje strani .... torej po omejitvah na tem delu, da ne bo presenečenja :).

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, UnionJack pravi:

ja pizda kok je teh gsxf-ou, gor na nerrein fotkah je tud on. sm ga po zalepleni supergi uocil :)

...kok mas pa razmerje asfalt / makadam do fazane ?

kiks, to pot so bli planinski čevlji, nč polimani ;-)

gsxf je sam en ;-)

Na Učki je biu kk mesec nazaj ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, pik1 pravi:

.

.... danes spet po šodru, luknjah in listju ... :) , po vsej sreči tudi mimo kraške jame ... :)

.... me je pa Menih pelu po taki trasi, da sem zagledal gostilno šele na vsakih osem gozdarskih koč .... :(

.... tko da ... tak giro ... blagodejno vpliva tud na jetra ... :)

 

 

 

 

vidm, da pridno treniraš, torej naslednje leto Durmitor bo potrebno bolj živo, bolj na poskok...skor divje al pa vsaj razigrano :ras:

20151102_070323.jpg

20151102_070316.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

vidm, da pridno treniraš, torej naslednje leto Durmitor bo potrebno bolj živo, bolj na poskok...skor divje al pa vsaj razigrano :ras:

Vprašanje, če ga bo še mikal se vozit po jebinah. Njegov bodoči sovoznik ima po končanih turah z vsemi težave. Upam, da bo Pik ta prvi kateri se ne bo vrnil pod stresom. Čeprav močno dvomim.

 

Dami, a tisto je smukec na zicu?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!