Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

pred 12 minutami, Whiskey pravi:

Vprašanje, če ga bo še mikal se vozit po jebinah. Njegov bodoči sovoznik ima po končanih turah z vsemi težave. Upam, da bo Pik ta prvi kateri se ne bo vrnil pod stresom. Čeprav močno dvomim.

 

Dami, a tisto je smukec na zicu?

ni moj zic, torej neb vedel. Pik nima z nikomer težav (če le kak pir al dunja pade), torej je tvoje vprašanje brezpredmetno :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, DAMI34 pravi:

ni moj zic, torej neb vedel. Pik nima z nikomer težav (če le kak pir al dunja pade ):ras::):):)

 

.... stari, če se mal spomnim na naše prijetno opletanje "trio adio" v Montenegru letos ... je blo za mene čist zadost razigrano ... :):):)

.... predvsem tisto "neugodno" jutro pri srečanju s kamionom pri Plužinah ... :(

... tko da ... :)

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

 

.... stari, če se mal spomnim na naše prijetno opletanje "trio adio" v Montenegru letos ... je blo za mene čist zadost razigrano ... :):):)

.... predvsem tisto "neugodno" jutro pri srečanju s kamionom pri Plužinah ... :(

... tko da ... :)

 

 

 

ja, a zato si na offroad prešaltal? Sam a veš tam so lahko pa srnice, zajčki in bognedaj medvedi :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Sun Nov 01 2015 18:23:10 GMT+0100, Kmet2 pravi:

Če sem včeraj zdržal ,danes nisem :Pkratek dan,jutri pa še delovni ,zato ena rutinska bolj za druženje kot moto užitke,Planinsko polje...

12188024_1628444170748451_80444441327616

Piran od daleč...

905743_1628444227415112_2801852309719739

Piran od blizu :P

12182865_1628444224081779_24703523638274

Poglejte to jezo ko ljudi zmotiš pri jedi za fotografijo ......preživu sm :P

P.S. Karmen zgleda ni lačna :D

12182543_1628444310748437_72656552094230

Ko se napokamo pa še eno fotko v pozdrav soncu :cool:

Obala Pirana :D

11236473_1628444410748427_42699624846598

Mal nas je napihal a nas je sonce napolnilo z energijo za nov delovni teden ,280km in pnevmatike v ilegali lp:kmet:,

Joooojjjjjj, šele na sliki vidim grozeče face, hahahhahahaaaa.

Jaz sem bila lačna, ampak kaj sem hotela, če sem tiste kalamare dobila zadnja???

Pa domačinka, phhhhhh..........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jah ... srnce mogoče še bi .... :)

... kakšnih zajčkov al pa medvedov se mi pa glih ne gleda ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pik1 pravi:

... jah ... srnce mogoče še bi .... :)

... kakšnih zajčkov al pa medvedov se mi pa glih ne gleda ... :(

kure so tut nevarne, najraj prežijo nekje na relaciji ROAD-offroad :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ni moj zic, torej neb vedel. Pik nima z nikomer težav (če le kak pir al dunja pade), torej je tvoje vprašanje brezpredmetno :ras:

Ja, ja, pajade. Ne hvali dneva pred TV Dnevnikom. Ko pride nazaj, Januarja al Februarja (?), sej ni važno, boš pa lohka poročal kar pod Vtise :yea2:  Nisem brez veze to napisal. Dobrohotno ... se mi pa Pik že zdele mal smili :kva2:

pred 12 minutami, KARMEN1 pravi:

Joooojjjjjj, šele na sliki vidim grozeče face, hahahhahahaaaa.

Jaz sem bila lačna, ampak kaj sem hotela, če sem tiste kalamare dobila zadnja???

Pa domačinka, phhhhhh..........

Ne se sekirat. Maš pa lepši nasmeh vs. pogled iz drugega konca mize, ja. Še Dami zgleda kot da bi ga zbudu ob 6-ih po prekrokani noči :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Whiskey pravi:

Ja, ja, pajade. Ne hvali dneva pred TV Dnevnikom. Ko pride nazaj, Januarja al Februarja (?), sej ni važno, boš pa lohka poročal kar pod Vtise :yea2:  Nisem brez veze to napisal. Dobrohotno ... se mi pa Pik že zdele mal smili :kva2:

ne vem, ne morem sodit, sem ti že prej napisal. Vem pa da je moj kolega močno prilagodljiv človek, z določenimi dodatki dunje in podobnih opojnih substanc tudi dobro vodljiv in nekoflikten. Zdj pa dost o tem, počakajmo rezultate.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

... Zdj pa dost o tem, počakajmo rezultate.

Operacija je uspela, pacient pa umrl :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

kure so tut nevarne, najraj prežijo nekje na relaciji ROAD-offroad :ras:

 

... po mojih skromnih izkušnjah s kurami ... :)

... ocenjujem ... da ti kura"prekriźa pot" u bistvu skor povsod  ... :)

... tko da ... previdnost itak ni nikoli odveč ... :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, DAMI34 said:

ne vem, ne morem sodit, sem ti že prej napisal. Vem pa da je moj kolega močno prilagodljiv človek, z določenimi dodatki dunje in podobnih opojnih substanc tudi dobro vodljiv in nekoflikten. Zdj pa dost o tem, počakajmo rezultate.

Jest mislm da ce bo zadost piva najdu,pa ce bo zadost vazelina sabo uzeu da bo rincek mazu k ga bojo tepiharji naskocil bo z lahkoto zmogu,cez tri dni pa itak nou vedu kje je biu pa zakaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, izibajker pravi:

Nedelja, 1. November. Tuhtam, tole bo zagotovo zadnja taka fura v letošnjem letu. Ob pol enajstih osedlam konjička, nase navlečem temu primerne cote, poveznem čelado na betico in gasa. Do Postojne po ac, potem pa LS (Lagano Sportski) po stari cesti naprej proti morju. Kar konkretno je pihalo, si ne predstavljam kako šele ruka na vipavskem... V Piranu na Punto malo pogledat valove, pa na en kofe. Še malo se posončim na klopci (v neposredni bližini nastane tale snepšot) in odrinem proti domu. V Strunjanu kratek postanek pri križu od koder se ponuja lep panoramski razgled. Hočem vozit še po dnevu, zato grem kmalu dalje. Domov pridem ravno pravi čas za pozno kosilo oz. zgodnjo večerjo.

Glede na slikovne prispevke (ene par postov nazaj) pa obstaja utemeljen sum, da se je taisti dan v Piranu martinčkalo kar nekaj motosvetovcev...

 

2015-11-02_09_57_42.jpg

Mislim, da smo se srečali v Piranu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Whiskey pravi:

Vprašanje, če ga bo še mikal se vozit po jebinah. Njegov bodoči sovoznik ima po končanih turah z vsemi težave. Upam, da bo Pik ta prvi kateri se ne bo vrnil pod stresom. Čeprav močno dvomim.

 

Dami, a tisto je smukec na zicu?

Foušija je hudič,čez 2 meseca bo pa Stanovnik na tapeti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Zelo varna ročica za zavoro. Da ti ne bo popustila, ravno takrat, ko jo boš najbolj potreboval!

Hahahaaa, jaz imam ročico od sklopke tako elegantno ukrivljeno :dry:.

Zakaj le :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motolover pravi:

Sklopka ni tak problem, ročica zavore lahko poči in se lahko zaradi tistih par privarčevanih € posloviš ali še kaj hujšega

Počla bi, če bi jo probal poglihat nazaj. Zaenkrat mi paše tako ukrivljena, itak imam drugi in tretji prst skoz gor. Bom pa pozoren, če bi se nenadejano pojavila kakšna razpoka na ročki. Jo pa takoj vržem dol. Hvala za opozorilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, motolover pravi:

Zelo varna ročica za zavoro. Da ti ne bo popustila, ravno takrat, ko jo boš najbolj potreboval!

jest sm že skeptičen za Ebay nakup ročic iz Kitajske, kamoli za tole:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas pomirim, da so ročke iz ebay-a konkretno dobre. Kako vem!?. Ker sem naročil en komplet, ki potem ni pasal na mojga versota, in so bile potem testne...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, skalar36 pravi:

Naj vas pomirim, da so ročke iz ebay-a konkretno dobre. Kako vem!?. Ker sem naročil en komplet, ki potem ni pasal na mojga versota, in so bile potem testne...:OK:

nism nič rekel, da niso, le skepsa je prisotna:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Zadnja vožnja v tem letu.

Scarabeo

Menda ja ne?
Vreme bo še zelo lepo za kakšen krog, tudi do 16°C.

Zelo lep motor imaš. Lepa številka na števcu, nimaš kaj.
Danes sem šel po malo močnejše rokavice, tako da planiram še kakšno vožnjo po bližnji okolici glede na obete vremenarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!