Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

pred 23 minutami, DL650 pravi:

Menda ja ne?
Vreme bo še zelo lepo za kakšen krog, tudi do 16°C.

Zelo lep motor imaš. Lepa številka na števcu, nimaš kaj.
Danes sem šel po malo močnejše rokavice, tako da planiram še kakšno vožnjo po bližnji okolici glede na obete vremenarjev.

Tako je to, enkrat moraš končati. Za vikend me ni doma. Pri nas pa kar stiska mraz. Ampak, če bi imel svojo garažo, ga sploh ne bi dal na počivanje. Tako pa gre počivati h kolegu. Ja, tudi ti imaš lep motor, haha. Vreme pa kar naj bo lepo.

Uživajte še teh par resnično lepih dni, Scarabeo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Zivnorc pravi:

Verjetno je to-to za letos.... :D

Fočk.

Se vidimo naslednje leto  :ras:

20151103_162006~2~2.jpg

Mislim, da je tista slika z registrsko tablico že na poti :photo::jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Whiskey pravi:

Cene, kaka foušija neki ?!? Kje si pa to najdu? Bil sem praktično že po celem svetu, zato si z nepomembnimi stvarmi več ne krajšam časa. Grem kamor mi paše in to si še vedno lahko privoščim kadar želim. In kamor želim! Seveda za to ne rabim nobenga novačit, mu težit in ga prepričevat. Vsa svoja pota sem si sam organiziral. Kot sem že napisal: Isti osel ne gre dvakrat na led. Kaj si kdo o tem misli, mi pa dol v...

Stanovnik je pa svoja zgodba. Nekatere zna že zdej, 2 mesca prej razburit. Ne mešat hruške z bananami :010  Sem ga mislil za letos preskočit, pa si mi dal novega elana :beer2:  Mogoče si celo premislim.

No, po uvodnemu razgibavanju prstov pri pozornosti do soseda, ne preveč zgovornega Ceneta, sledi bolj "resen" tekst. Zgleda, da so Jadranski projektili na pisti samo še s skrajšanim dometom in programom. Jaz sem jo potegnil standardno do Paklenice, 610 km. Celo z Dinkom sva na 20 st. vrelem soncu klepetala 2 uri. Štart ni bil za vsakega. Pri minusu in megli tokrat nisem brisal zarosenega vizirja, ampak bi rabil strgalko za pucanje ledu z njega. Za silo sem ga sproti praskal vse do Štampetovega mostu. No, nad Reko je bilo že žgečkljivih 7 st., spodaj pa vročina na 12. V Karlobagu so se obiskovalci že sprehajali v kratkih rokavih, v Paklenici pa enako oblečeni telovadili otroci na šolskem dvorišču. Nazaj grede so mi pri Križcu zaupali, da je gospod Morovič, alfa in omega Zajčkove krivine, dobil prekomando v domači Šibenik. Informacija ni bila zastonj, stala je celih 250 Kn. Skratka, kaj naj rečem, da spet ne bo kdo, še posebej užaljen. Fajn je blo.

 

Škoda, ker je foto ostal doma tako, da ni videti lepe zelene barve morja pri Šarič Dragi

 

 

Inovativen pristop k prikazu dobrot s krožnika. Prepuščam domišljiji kaj je bilo na talerjih

20151103122936.jpg

 

Tisti kateri je cincal je zamudil tole

 

1 x lignji na žaru s pomfrijem

1 x mešana solata

1 x Karlovačko veliko

1 x ...tist prazn talar me je pa čist zje...

Kar se tiče jedilnika pr Dinku pa res ne rabš ful domišlije:smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso bli s pomfrijem, pa tudi solata ni bla zmešana :fyou:  :book:

Z desnega premakneš orodje na levega pa si zmagal :hmm:

 

Pa ne zamert :yea1:

 

p.s. Fora je pa dobra, a ne?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pol bencin na kredo dubu ??, se mi je zgodila podobna zanimacija, od kredita ni blo nič ( dva piva sva pa z ženo že popila - takrat sem še veliko kolesaril ) sem zastavil fotoaparat   :ras:, ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na našem koncu izpolniš in podpišeš nek formular da boš gorivo prišel plačati v 24. urah in je to to. Je pa res, da sem za nekakšno identifikacijo imel s seboj vsaj prometno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Vezalka pravi:

Si pol bencin na kredo dubu ??, se mi je zgodila podobna zanimacija, od kredita ni blo nič ( dva piva sva pa z ženo že popila - takrat sem še veliko kolesaril ) sem zastavil fotoaparat   :ras:, ........

Ja, kakopak!?

 

pred 15 minutami, drmr69 pravi:

na našem koncu izpolniš in podpišeš nek formular da boš gorivo prišel plačati v 24. urah in je to to. Je pa res, da sem za nekakšno identifikacijo imel s seboj vsaj prometno.

Tudi to drži in sem imel priložnost spoznat ta formular.

Kljub temu, da sem ga izpolnil, podpisal itn. je bil račun tudi že poravnan v cca 10ih minutah - prijatli pač!

Moram pa pohvalit prijazno prodajalko na MOLovem BSu za prijazen, korekten odnos in pomoč pri urejanju tega, neljubega "vtisa" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, UnionJack pravi:

kok ene gnjavaže za 20€.... po dolenskem k romi tankajo brez plačila jim pa nobenih formularjev ne ponujajo

Ja, saj imaš prav.....to ne paše več v to temo

....bil je pa  vtis !;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam čist na kratko, če rabi kdo ob cesti pomoč, je močno zaželjeno, da pomaha ali kakorkol pokaže...js ne vem kdo flika gumo, kdo pa feltno čisti. :D

Nearrein 2 fotka je narobe obrnjena :ras: škoda, k je res lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Sam čist na kratko, če rabi kdo ob cesti pomoč, je močno zaželjeno, da pomaha ali kakorkol pokaže...js ne vem kdo flika gumo, kdo pa feltno čisti. :D

Nearrein 2 fotka je narobe obrnjena :ras: škoda, k je res lepa

Očitno je pričakoval, da se vozijo sami vulkanizerji :) je pa to psihologija. Ob prometni cesti "noben" ne bo ustavil, ker si misli, saj bo drugi (razen če bi res mahal). Na odročni cesti pa bo že prvi ustavil.

Je pa danes nevarno ustavljat, lahko da bi šlo za namišljen defekt in romuna. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Očitno je pričakoval, da se vozijo sami vulkanizerji :) je pa to psihologija. Ob prometni cesti "noben" ne bo ustavil, ker si misli, saj bo drugi (razen če bi res mahal). Na odročni cesti pa bo že prvi ustavil.

Je pa danes nevarno ustavljat, lahko da bi šlo za namišljen defekt in romuna. 

no ja, če si pussi potem je bolje da se nikjer ne ustaviš :P

Romuni pa niso nevarni, preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Sam čist na kratko, če rabi kdo ob cesti pomoč, je močno zaželjeno, da pomaha ali kakorkol pokaže...js ne vem kdo flika gumo, kdo pa feltno čisti. :D

Nearrein 2 fotka je narobe obrnjena :ras: škoda, k je res lepa

Mednarodni znak za motorista v težavah je čelada pred prvim kolesom na tleh  .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Mednarodni znak za motorista v težavah je čelada u grmoulju :ras:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nearrain: Kolk je tistga pešačenja gor in dol pri Kupi?

@Pik1: Opa, resne gume, za avanturo :yea1:  Kje so pa pristale Hidenau?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Whiskey said:

@Nearrain: Kolk je tistga pešačenja gor in dol pri Kupi?

@Pik1: Opa, resne gume, za avanturo :yea1:  Kje so pa pristale Hidenau?

Krupo mislis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!