Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Mednarodni znak za motorista v težavah je čelada pred prvim kolesom na tleh  .

Moj znak je pločevinka pred prvo gumo!  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tvojim motorjem lahko napades Krupo z vseh strani. Ce bi sel pa kanjon Zrmanje raziskovat, pa tako ali tako pes ne bos prisel dalec. 

Priporocam rafting, kajak, kanu trip po Zrmanji. 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

Sam čist na kratko, če rabi kdo ob cesti pomoč, je močno zaželjeno, da pomaha ali kakorkol pokaže...js ne vem kdo flika gumo, kdo pa feltno čisti. :D

 

Tole je čist :topic:, ampak...če ste že začeli.....

DAMI34, js nisem nič mahal, ker feltno znam sam spucat :ras:

 

pred 9 urami, Snecer pravi:

Očitno je pričakoval, da se vozijo sami vulkanizerji :) je pa to psihologija. Ob prometni cesti "noben" ne bo ustavil, ker si misli, saj bo drugi (razen če bi res mahal). Na odročni cesti pa bo že prvi ustavil.

Je pa danes nevarno ustavljat, lahko da bi šlo za namišljen defekt in romuna. 

Snecer, če bi dobro prebral moj post, bi lahko vedel, da nisem potreboval prav nobene pomoči, še manj pa, da bi se mimo pripeljal kakšen vulkanizer, ki bi, mimogrede, brez kakršnega koli orodja, vijaka, gliste, pumpe, gliste(flike),....lahko en kurc pomagal!

Kolk Romunov, ki so  z mopedom stali sredi Slovenije za cesto, si pa že srečal?! :cool::BUA: 

.....na odročni cesti te bo pa hiter kdo (npr. kakšen Romun :ninja:) s kolom po :twak:, da bo pol lažle sp.... :chase:s tvojim :scut:          :slap:

 

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

Mednarodni znak za motorista v težavah je čelada pred prvim kolesom na tleh  .

Pred mojim prvim kolesom je bil samo šoder, zato sem jaz svojo raje položil v travo, če ne bi poleg feltne moral še čelado pucat :lol1:

 

Da vas.....npr. tebe Snecer, še enkrat spomnim

pred 23 urami, kaca1 pravi:

 ....- nič ne "jokam" - da ne bo pomote ali nepotrebnih komentarjev. Jaz sem gumo popravil in se odpeljal naprej, oziroma nazaj (sam - brez tuje (vaše) pomoči)....

Kaj pa vi?! Vi, ki ste se peljali mimo. Mogoče se vam lahko kaj podobnega zgodi,...nekje, kjer ne bo niti signala ali boste mogoče imeli prazen telefon, da o kakšnem "nnnp" kompletu ne govorim. Mogoče, Bog ne daj!, se vam zgodi kaj hujšega....nekdo pa se bo samo peljal mimo....Kakšno mnenje si boste ....

 

 

No, mogoče vas bo pa tisti, ki se bo pripeljal mimo :twak: - zato, kot pravi DAMI34, če si pussi potem je bolje da se nikjer ne ustaviš :P Ampak res nikjer, v nobenem primeru - tudi , če ti zmanjka župce al pa spusti guma...NIKOLI!!!:lol1::jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Nearrain pravi:

S tvojim motorjem lahko napades Krupo z vseh strani. Ce bi sel pa kanjon Zrmanje raziskovat, pa tako ali tako pes ne bos prisel dalec. 

Priporocam rafting, kajak, kanu trip po Zrmanji. 

Sem mislil, da si šel do Kudinega mostu čez Krupo. Na uč, se da tam prpeljat do roba kanjona pri eni hiši, do kjer je tudi navigacija. Potem pa je treba it dol peš. Višinske razlike je od 80 do 150 m. Zavisi koliko daleč se je možno pripeljat.

Na Zrmanji sem že bil. Bo pa treba vajo enkrat ponoviti. Verjetno skupaj s Klekovačo in Kninom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, kaca1 pravi:

Da vas.....npr. tebe Snecer, še enkrat spomnim

 

No, mogoče vas bo pa tisti, ki se bo pripeljal mimo :twak: - zato, kot pravi DAMI34, če si pussi potem je bolje da se nikjer ne ustaviš :P Ampak res nikjer, v nobenem primeru - tudi , če ti zmanjka župce al pa spusti guma...NIKOLI!!!:lol1::jezik:

In potem se vprašaš, zakaj se motoristi vozijo mimo defektnih bmwjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Whiskey pravi:

@Nearrain: Kolk je tistga pešačenja gor in dol pri Kupi?

@Pik1: Opa, resne gume, za avanturo :yea1:  Kje so pa pristale Hidenau?

 

 

.... Heidenau-ke ???

.... so v vrečki zapakirane zraven bimerja in kumarc u shrambi ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Snecer pravi:

In potem se vprašaš, zakaj se motoristi vozijo mimo defektnih bmwjev...

Seveda se vozijo mimo defektnih bemwejew....defektnemu bemweju lahko pomaga samo kombi ali prikolica, ker drugače se nepremičnino ne da premaknit. Kateri motorist pa vozi kombi ali prikolico s sabo ?:lol1:(vsaka primerjava z mojo izkušnjo je zgolj naključna :kva2:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, drmr69 pravi:

MiNa ....pozdravljen tud tukaj....smo se v petek srečali na Baški buri.

 

V petek je en z Banditom parkiral pred Baško Buro lih ko sem sem v opremo spravljal. Si to bil ti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

Jadranchica gori doli....naj slike povejo zase.

Zbrali smo triple s xXx...in odrinili

mi :ras:

  Smo se videli  ..? :P res je bil fantastičen dan.. prazna cesta.. brez kontrolorjev. Prečudovitih 500km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Andro Asgaard pravi:

  Smo se videli  ..? :P res je bil fantastičen dan.. prazna cesta.. brez kontrolorjev. Prečudovitih 500km.

danes? Kje, mi smo malo mešano nazaj vozili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!